BALTĀS NAKTIS UN SĀRTĀS BURAS SANKTPĒTERBURGĀ!» 

Klasiskā Sanktpēterburga Balto nakšu laikā
„Sārtās Buras” ir vieni no vasaras grandiozākajiem svētkiem Sanktpēterburgā!

Baltās naktis Sanktpēterburgā sākās jūnijā – sākoties vasarai, katra diena kļūst garāka. Naktī pilsētā netiek slēgtas laternas un šī ir unikāli romantiska noskaņa! Viesi var vērot uz ūdens atdzimušu Aleksandra Grīna pasaku – Sārtās Buras, miglu izdzenā grandiozs salūts, iekrāsojot melnās debesis spilgtās krāsās. Ūdenī peld milzīgs sapņu kuģis ar liesmojoši sārtām burām un to pavada mūzika. Tā ir elpu aizraujoša aina! 

Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Pleskava – Sanktpēterburga: Ermitāža – «Ziemeļu Venēcija...» - Puškina: Katrīnas pils, Dzintara istaba un Katrīnas parks – Aleksandrija: Kotedžas pils un parks - Pēterhofa: pils un parka komplekss 

 

1. diena

06:00 izbraukšana no Rīgas. Pārbrauciens caur Igaunijas teritorijai. Krievijas robeža. Pārbrauciens uz Pleskavu – vienu no vecākajām Krievijas pilsētām, kas atrodas divu upju – Pskovas un Veļikajas satekas vietā. Pastaiga vecpilsētā: Kremlis, Trejādības katedrāle, Kancelejas palātas. Pārbrauciens uz Sanktpēterburgu. Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā.

2. diena

Brokastis. Sanktpēterburgas apskates ekskursija: svinīgie Īzaka un Pils laukuma ansambļi, Admiralitāte, plašais Ņevas prospekts, kas atgādina Berlīnes Kurfürstendamm un Ņujorkas Brodveju, un ko dēvē arī par Tolerances ielu, jo tajā uzbūvētas dažādu konfesiju baznīcas. Krāšņās Marmora un Menšikova pilis, Vasilija salas strēle –Biržas ēka, Rostrālās kolonnas. Ermitāžas, Ziemas pils apmeklējums (15EUR). Ermitāža ir viens no pasaules lielākajiem muzejiem. Ekskursija muzeja gida pavadībā. Jums būs iespēja iepazīties ar dažādu tautu un zemju kultūrām. Vispasaules slavu muzejs ieguvis ar unikālu Rietumeiropas mākslas kolekciju - Leonardo Da Vinči, Rafaela, El Greko, Rubensa, Rembranta, Velaskesa un citu izcilu autoru darbiem. Piedāvājam apmeklēt Ermitāžas Dimantu glabātuvi (10EUR). Dimantu glabātuve Ermitāžā ir otra lielākā, pirmajā vietā ir Dimantu glabātuve Maskavā. Juvilierizstrādājumu ziņā, Ermitāžas glabātuve ir viena no lielākajām pasaulē, kurā glabājās unikāli un neatkārtojami mākslas darbi. 
Brīvajā laikā iesakam doties pastaigā gar Ņevas prospektu – tā ir viena no lietām, kas noteikti jāizdara esot Sanktpēterburgā. Ņevas prospektā Jūs satiksiet ne vien tūristus, bet arī Pēterburgas iedzīvotājus, kuri nesteidzīgi bauda kafiju kādā no kafejnīcām, kā arī dodas iepirkties. Jūs redzēsiet Kristus Augšāmcelšanās baznīcu ar deviņiem kupoliem, ko mēdz dēvēt arī par «Spas na krovi» vai Pestītāja asiņu baznīcu. Ņevas prospektu rotā iespaidīgais Grāmatu nams, kas iekārtojies vienā no pilsētas skaistākajām ēkām- Zingera namā. Noteikti ir jāpagaršo Sanktpēterburgas unikālos pīrāgus! Pastaigas laikā redzēsiet daudzus tiltiņus, piemēram, Bankas tiltiņu, kura pakāji rotā grifiņi – Tilts ar Grifiņiem. 
Vakarā Jūs varat sagaidīt Sārtās buras Ņevas upes krastos. Ar katru gadu „Sārtās buras” kļūst par spilgtāku un aizraujošāku pasākumu. Skolu absolventi un šo svētku viesi var vērot uz ūdens atdzimušu Aleksandra Grīna pasaku. Vakara miglu izdzenā grandiozs salūts, iekrāsojot melnās debesis spilgtās krāsās. Ūdenī peld sapņu kuģis ar liesmojoši sārtām burām un to pavada mūzika. Tā ir elpu aizraujoša aina! Ar šo pasaku tūkstošiem absolventu atvadās no skolas dzīves un kopā ar sārtajām burām “iepeld” pieaugušo dzīvē!
Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā.

3. diena

Brokastis. Ekskursija uz Puškinu, jeb Carskoje Silo (30EUR). Pastaiga Katrīnas parkā, kas ir ierīkots ap Lielo dīķi. Majestātiskās Katrīnas pils apmeklējums – grezns baroka stila piemērs. Pili rotā izsmalcināti dekoratīvi lietišķās mākslas priekšmeti, mēbeles, gleznas, unikālas porcelāna, ieroču un bronzas skulptūru kolekcijas. Neatkārtojamā spoguļu Troņu zāle, greznie paviljoni, Аhāta istaba, Zelta anfilāde un pasaulslavenā Dzintara istaba. Pils ir bijusi vairākus gadsimtus imperatoru vasaras rezidence. Šeit Katrīna I daudz pavadīja savu brīvo laiku. Apmeklēsim pils parku, kur var apbrīnot brīnišķīgos paviljonus, dīķus un strūklakas. 
Atgriešanās Sanktpēterburgā. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās iespēja izbraukt ar kuģīti pa Sanktpēterburgas upēm un kanāliem «Ziemeļu Venēcija...» (
от 450 RUB). Vakarā brīvs laiks pilsētā. Siltās, baltās naktis Sanktpēterburgā ir neparasti skaistas un noslēpumainas. Debesis mirgo pērļu balta nokrāsā, pateicoties pilsētas ģeogrāfijai – tā atrodas netālu no polārā loka. Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā.

4. diena

Brokastis. Izbraukuma ekskursija Aleksandrija un Pēterhofa (45EUR). 
Pastaiga Aleksandrijas parkā un Kotedžas pils apmeklējums – privātā Imperatoru Romānovu dinastijas 4 paaudžu rezidence. Kotedža – unikāls romantisma laikmeta piemineklis, kas ir lieliski saglabājies līdz mūsdienām. Interjers ir piepildīts ar autentiskām lietām, kas ēkā rada siltuma un mājīguma sajūtu.
Pēterhofa – pils, parku, un strūklaku pilsēta. Pēterhofas pērles – Lejas parka apskate. No Lielās pils un balkona, kas vainago Lielo kaskādi, paveras brīnišķīgs skats uz parku. Kanāls, kura krastus rotā neskaitāmas strūklakas, milzis Samsons uz klints, zeltīto skulptūru grupas un strūklaku kaskādes, marmora kolonnas ar mirdzošiem kupoliem, baseini un strūklaku vāzes, rakstainas puķu dobes. Tikai Pēterhofā Jūs redzēsiet šādu unikālu strūklaku, kaskāžu un jūras apvienojumu. Apmeklēsim vienu no interesantākajiem Pēterhofas pils parka korpusiem: redzēsim pirmo viesnīcu, kuru organizēja Pēteris I, apmeklēsim Imperatoru ģimenes pirti, virtuvi un uzzināsim Imperatoru ēdienu pagatavošanas noslēpumus. Redzēsim unikālu, mazu Ķīniešu dārzu, kurš tika ierīkots imperatoru ģimenei tieši Somu līča krastā. 
Brīvajā laikā Jūs varēsiet apmeklēt Monplezīras pils - «mana labpatika», Marli pili, Jekaterinas korpusu, apskatīt Grotas vai baudīt daudzo strūklaku vēsumu, pastaigāt Augšējā Dārzā – šī dārza plānojumā piedalījās Pēteris I, un kopš tā laika parks ir saglabājis savu vēsturisko izskatu.
Izbraukšana no Sanktpēterburgas vakarā. Atgriešanās Rīgā naktī.

 

Brauciena cenā iekļauts:

Autotransporta (kondicionieris, WC, video un audio) pakalpojumi

Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā

Ekskursija/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas par papildus maksu

Nakšņošana viesnīcās (3*. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-vietīgos numuros ar ērtībām.

Ārvalstu pilsoņu nepieciešamā reģistrācija viesnīcā

Ēdināšana: brokastis viesnīcās

Papildus izdevumi:

Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana – 1.50 EUR / virs 65g. 3 EUR

Vīza uz Krievijas Federāciju (Latvijas pilsoņiem): 70 EUR

Ermitāža: Ieejas biļetes un ekskursija muzeja gida pavadībā: 15EUR/  10EUR (bērniem līdz 16 gadiem)

Ermitāžas Dimantu glabātuves apmeklējums: Ieejas biļetes un ekskursija muzeja gida pavadībā: 10EUR/  10EUR (bērniem līdz 16 gadiem)

Izbraukuma ekskursija uz Puškinu: Ieejas biļetes un ekskursija muzeja gida pavadībā: 30EUR/  20EUR (bērniem līdz 16 gadiem)

Izbraukuma ekskursija Aleksandrija un Pēterhofa: Ieejas biļetes un ekskursija muzeja gida pavadībā: 45EUR/  40EUR (bērniem līdz 16 gadiem)

Ekskursija ar kuģīti pa Sanktpēterburgas upēm un kanāliem: no 450 RUB

Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā –  60EUR

Papildvieta autobusā –  80EUR

Personiskie izdevumi: Iesakām ņemt līdzi apmēram 20 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.

Svarīga informācija:

Krievijas Federācijas vīzas noformēšanai ir nepieciešama pase un 1 fotogrāfija (3,5x4,5cm, krāsaina uz balta fona). Vīza aizņem 11 darba dienas. Pases derīguma termiņām ir jābūt lielākam par 6 mēnešiem no tā datuma, kurā atgriežamies no Krievijas. Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.

 

SIA "Poētika"
Arhitektu 1-102, Rīga, LV-1050
Tālr. +371 67221619, Tālr.: +371 26069787

e-mail: poetika@poetika.lv

 

«Balto nakšu pilsēta»

Sanktpēterburga – Puškina – Kronštate – Pēterhofa

 

1. diena 

20:00 Izbraukšana no Rīgas. Pārbrauciens uz Sanktpēterburgu. Nakts ceļā.www.laimture.lv

2. diena

Ierašanās Sanktpēterburgā. Brokastis. Pilsētas apskates ekskursija: svinīgie Īzaka un Pils laukuma ansambļi, Admiralitāte, Ņevas krastmala, krāšņās Marmora un Menšikova pilis, Vasilija salas strēle – Biržas ēka, Rostrālās kolonnas, kreiseris «Aurora». Petropavlovskas cietokšņa ansambļa apskate, Pētera un Pāvila katedrāles apmeklējums. Šajā katedrālē atrodas Krievijas imperatoru Romanovu ģimenes kapenes. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās Ermitāžas apmeklējums. Ermitāža ir viens no pasaules lielākajiem muzejiem. Apskata ekskursijas laikā Jums būs iespēja iepazīties ar dažādu tautu un zemju kultūru. Vispasaules slavu muzejs ieguvis ar unikālu Rietumeiropas mākslas kolekciju - Leonardo Da Vinči, Rafaela, El Greko, Rubensa, Rembranta, Velaskesa u.c. izcilu autoru darbiem. Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā.

3. diena

Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu, ekskursija uz Puškinu. Pastaiga Katrīnas parkā, kas iekārtots ap Lielo dīķi. Majestātiskās Katrīnas pils apmeklējums. Pili rotā izsmalcināti dekoratīvi lietišķās mākslas priekšmeti, mēbeles, glezniecība, unikālās porcelāna, ieroču un bronzas skulptūru kolekcijas. Neatkārtojamā spoguļu Troņzāle, greznie paviljoni, Аhāta istaba, pasaulslavenā Dzintara istaba. Atgriešanās Sanktpēterburgā. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu, nakts ekskursija ar šampanieti «Ņevas tiltu pacelšana». Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā.

4. diena

Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu, brauciens uz Kronštati – pašu nomaļāko un neparastāko Sanktpēterburgas piepilsētu, kurai piešķirta ļoti nozīmīga loma Krievijas valsts vēsturē.  Pilsētas vēsture ir ļoti cieši saistīta ar Pēteri I, Krievijas Jūras kara flotes rašanos un nostiprināšanos, kā arī nozīmīgiem Krievijas zinātnieku atklājumiem un izgudrojumiem. Pilsētas senākā daļa un Kronštates cietoksnis iekļauti UNESCO kultūras mantojumu sarakstā. Ekskursijas laikā Jūs apskatīsies militāro aprīkojumu, kas saglabājies līdz pat šodienai: Jūras kadetu korpusa kazarmas, ostu, unikālas hidrotehniskās ierīces un aizsargsistēmas, brīnišķīgas būves: Kronštates cietoksni, XVIII gs. sākumā celtos māju kompleksus un burvīgo Jūras katedrāles ēku. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu, piedāvājam Jums izbraucienu ar kuģīti – „Ziemeļu Venēcija” – pa Sanktpēterburgas upēm un kanāliem.  Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā.

5. diena

Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu, ekskursija uz Pēterhofu – parku, piļu un strūklaku pilsētu. Pēterhofas pērles – Lejas parka apskate. No Lielās pils un balkona, kas vainago Lielo kaskādi, paveras brīnišķīgs skats uz parku. Kanāls, kura krastus rotā neskaitāmas strūklakas, milzis Samsons uz klints, zeltīto skulptūru grupas un strūklaku kaskādes, marmora kolonnas ar mirdzošiem kupoliem, baseini un strūklaku vāzes, rakstainas puķu dobes. Nekur, izņemot Pēterhofu, nav tādu strūklaku, kaskāžu un jūras apvienojuma. Brīvajā laikā Jūs varēsiet apmeklēt Lielo pili un vienu no Lejas parka mazajām pilīm - Monplezīras, Marli pils, apskatīt Grotas vai baudīt daudzo strūklaku vēsumu. Izbraukšana uz Rīgu. Nakts ceļā.

6. diena

Atgriešanās Rīgā agri no rīta.

 

 

Brauciena cena:  145  LVL

 

Braucienu datumi 2013. gadā:

 

21.06.-26.06.

 

 

 

Brauciena cenā iekļauts:

Papildus izdevumi: 

·  Brauciens ar tūristu klases autobusu

·  Transporta un ceļa izdevumi

·  Dzīvošana 3* viesnīcā Sanktpēterburgā  divvietīgajā

  numurā ar ērtībām (3  naktis)

·  Programmā norādītās 4 brokastis

·  Gida - grupas vadītāja pakalpojumi

·  Apskates ekskursija pa Sanktpēterburgu 

·         Krievijas vīza LR pilsoņiem – 52 LVL

·         Medicīniskā apdrošināšana uz brauciena laiku -  no 1.20 LVL

·      Ieejas biļetes muzejos un citos apskates   

      objektos

 Braucienam niepieciešamie dokumenti:


·         LR pilsoņiem jānoformē vīza 15 dienas pirms ceļošanas. Nepieciešama pase, 1 fotogrāfija ( krāsaina uz baltā fona), aizpildītā anketa!

·         Dodoties ceļojumā, tūrista pasei jābūt derīgai vēl 6 mēnešus pēc brauciena beigu datuma

·         Latvijas pilsoņa pase, izdota laikposmā  no 1992. gada 1. jūlija līdz 2002.gada 30 jūnijam, nav derīga ceļošanai!

·         Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pase, ar derīguma termiņu līdz 50 gadiem nav derīga ceļošanai ārpus Šengenas zonas!

Informācija tūristiem, kas ceļo ar bērniem līdz 18 gadiem:

·         Bērnam jābūt ierakstītam vecāku pasē. Ja bērns nav ierakstīts vecāku pasē, nepieciešams bērna dzimšanas apliecības oriģināls.

·         Bērniem līdz 18 gadiem, dodoties ceļojumā bez vecākiem, nepieciešama pase, notariāli apstiprināta vecāku atļauja un dzimšanas apliecība. 

Papildinformācija par braucienu:

·         Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai divvietīgajā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par izvietošanu vienvietīgajā numurā -  65 LVL.

·         Ārvalstu pilsoņiem nepieciešama reģistrācija. Reģistrācijas cena viesnīcā no 100 RUB.

·         Programmā piedāvātās viesnīcas atbilst to valstu standartu kategorijām, kurā tās atrodas.

·         Papildvieta autobusā –  30 LVL.

·         Nakts ekskursija ar šampanieti «Ņevas tiltu pacelšana» - 10 EUR/ 5 EUR (bērniem).

·         Ekskursija uz Katrīnas pilī – 25 EUR (ekskursija+ieejas biļetes pilī un parkā, grupā ar vismaz 20 cilvēkiem)

·         Ekskursija uz Pēterhofu – 20 EUR (ekskursija+ieejas biļetes pilī un parkā, grupai sākot no 20 cilvēkiem)

·         Ekskursija uz Kronštatu – 15 EUR (ekskursija neskaitot ieejas biļešu maksu muzejos, grupai sākot no 20 cilvēkiem)

·         Iesakām ņemt līdzi apmēram 20 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.

·         Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu.

·         Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos, vīzas u.c.) ir norādītas uz 01.12.2012. (1 EUR = 0,702804 LVL). Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.

 

Noderīga informācija:

2012. gada izmaksas

Brauciens ar metro

27 RUB

Ekskursija ar kuģīti pa Sanktpēterburgas upēm un kanāliem

no 350 RUB

Ieejas biļetes

Bērni (RF/ Ārvalstu pilsoņi)

Pieaugušie (RF/ Ārvalstu pilsoņi)

Īzaka katedrāle

50 RUB

250 RUB

„Spas-na-Krovi”

    50 RUB

250 RUB

Krievu muzejs

50/ 150 RUB

200/ 350 RUB

Ermitāža

bezmaksas

100/ 400 RUB

Lielās pils Pēterhofā

100/ 250 RUB

250/ 520 RUB

Monplezīras pils

80/ 150 RUB

150/ 300 RUB

Marli pils

50/ 80 RUB

100/ 150 RUB

Grotas

50/ 80 RUB

120/ 150 RUB

Muzeju komplekss «Visuma ūdeņi»

120 RUB

250 RUB

Kronštates vēstures muzejs

50 RUB

100 RUB

[10]