Brīvdienas Austrijā


                              

 

Vīne – Grincinga – austriešu vakars - Zalcburga – Zalckammerguta – Mondzee - Šēnbrunnas pils – štrūdeļu šovs

 

 

Dienas: 5/visas naktis viesnīcās

 

1. diena  
Izbraukšana no Rīgas. Brauciens cauri Lietuvai un Polijai. Nakšņošana viesnīcā Polijā.

2. diena

Vīne, Gincinga, austriešu vakars.
Brokastis viesnīcā. Braucam uz Austrijas galvaspilsētu - Vīni. Pastaigas ekskursija kājām licinzēta gida pavadībā: Rātslaukums, Parlaments, Hofburg imperatoru rezidence. Ja Vīne is Eiropas sirds, tad Hofburga ir Vīnes sirds. Pilsētas simbols - sv. Stefana katedrāle, ar kuras zvanu skaņām jau piekto gadsimtu mostas Vīnes iedzīvotāji, viena no galvaspilsētas kulta vietām - Vīnes opera.Brīvajā laikā  jūs varēsiet apskatīt valšu karaļa J.Štrausa pieminekli, parkus, vecpilsētu, dargumu krātuvi,  Ringstrasse bulvāri, pastaigaties pa Vīnes izsmalcinātajām viekalu ieliņam.  Neaizmirstiet nogaršot Vīnes šokolādes simbolu - Zahera torti, īstu Vīnes štrūdeli un neparasti garšīgo un aromātisko kafiju kafejnīcā Vīnē!  Vakarā dosimies uz Grincingu – tas ir viens no Vīnes rajoniem, slavens  ar savam tavernam tieši blakus vinogu dārziem . Austriešu vakars ar vīnu nogaršošanu, austriešu ēdienu baudišanu - slavenajos Austrijas krodziņos Heurigen.
Nakšņošana viesnīcā pie Vīnes.

3. diena

Zalcburga, Zalckammerguta, Mondsee, tirzdniecības centrs  ekskursijas diena par papildsamaksu (40 €)
Brokastis viesnīcā. Dodamies Zalcburgas virzienā. Pa ceļam iebrauksim skaistajā  pilsētiņā Mondsee pie ezera Zalckammergutas reģionā. Ledāju izcelsmes ezers ar  600 m klinti, tā saukto Pūķa sienu ir viens no siltākajiem ezeriem Zalckammergutas reģionā. Pastaigāsimies pa pilsētiņu un redzēsim vienu no lielākajām bazilikām Austrijā – Sv. Mihaila baziliku. Šeit savulaik notika mūzikla „ Mūzikas skaņas”filmēšana. Tālāk – Zalcburga.  Mocarta dzimtā pilsēta - Zalcburga. Mūzikas festivālu pilsēta Zalcburga no 1993.gada ierakstīta UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Ekskursijas laikā kopā ar vietējo gidu mēs redzēsim: Mirabellas pils un dārzi, Sv.Sebastjana kapsēta, kur mūža mierā dus Leopolds Mocarts un Konstance, Festivāla pils, pilsētas šūpulis Sv.Pētera klosteris un 7.gs. kapsēta, Sv.Franciska baznīca, arhibīskapu rezidence, Mocarta māja – muzejs, Getreidgasse. Brīvaja laikā ir iespēja pacelties ar funikuliera palīdzību kalna virsotnē, kurā atrodas Zalcbugas  cietoksnis  Hoensalzburg. No panorāmas laukuma atveras pasakains skats uz pilsētu un to apkaimi. Būs arī iespēja apmeklēt tirzdiecības centru (EUROPARK Salzburg).  Atgriešanas viesnīcā pie Vīnes.

4. diena 

Šēnbrunnas pils, štrūdeļu šovs. ½ ekskursijas diena par papildsamaksu (20 €)
Brokastis viesnīcā. Ierašanās imperātoru vasaras rezidencē. Šēnbrunnas pils - Austrijas imperatoru rezidence Vīnē, viena no vissvarīgākajām baroka laika arhitektūras celtnēm. Varēsim redzēt ne tikai pašu pili, bet arī burvīgu parku, Glorietes paviljonu. Pēc pils apskates Jums tiek piedavats aizraujošs štrūdeļu šovs, ka arī Jums būs iespēja nobaudīt ābolu štrūdeli ar kafiju.
Brauciens cauri Austrijai, Čehijai un Polijai. Nakšņošana viesnīcā Polijā.

5. diena  
Brokastis viesnīcā. Brauciens cauri Polijai un Lietuvai. Vēlu naktī ierašanās Rīgā.


Cena

€ 250.00 (1 vieta autobusā)
€ 350.00 (1 vieta papildvietu autobusā)
€ 100.00 (piemaksa par vienvietīgu numuru SNGL)

€ 195.00(Iepriekšpārdošana tikai iegādājoties ar ekskursiju paketi) 

Celojuma cenā ietilpst:- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
- Grupas vadītāja pakalpojumi;
Papildus izdevumi:Medicīniska apdrošināšana – 3 € -(līdz 65 gadiem) / 6 € -(65+)
Ekskursiju diena (Zalcburga, Zalckammerguta, Mondsee, tirzdniecības centrs) – 40 €
½ ekskursijas dienas par papildsamaksu (Šēnbrunnas pils, štrūdeļu šovs) - 20 €
Šēnbrunnas pils ar štrūdeļu šovs – 22 €
Vakariņas ar vīnu Grinzinga  –no 15 līdz 25 €
Hoenzalcburgas cietoksnis – 12 €
Dārgumu krātuve– 10 €
Pusdienas Austrijā no 20 €  

*Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
Firma ir tiesīga mainīt ekskursiju secību ceļojuma laikā.

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:
Pase, derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās no ceļojuma;
nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadu vecumam) ceļojumā līdzi jāņem pase un dzimšanas apliecība. Ja bērns ceļojumā dodas bez vecākiem, nepieciešama arī notariāli apstiprināta pilnvara.
Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

SIA "Poētika"
Arhitektu 1-102, Rīga, LV-1050
Tālr. +371 67221619, Tālr./faks.: +371 26069787
e-mail: poetika@poetika.lv

[2]