Mežonīgā Korsika Lieldienās

 Tiešais lidojums Rīga – Bastija - Rīga   

19.04.2019: Rīga 05:00 07:10 Bastija

23.04.2019: Bastija 00:55 04:55 Rīga

Cena: 379 EUR (lidojums, lidostu nodokļi, 6 kg rokas bagāža un 15 kg reģistrētā bagāža, uzkodas)

 Tiešais lidojums + Best Western Bastia Centre 3* viesnīca Cena: 639 EUR

(transfers, 3 naktis divvietīgā istabā ar brokastīm un grupas vadītāja pakalpojumi)   

 

Noslēgtā, lepnā Korsika ir kalnainākā Vidusjūras sala. Kā robots jūras ezis tā slejas ārā no Vidusjūras siltajiem ūdeņiem. Korsika nav īsti franciska, jo pievienojusies Francijas republikai tikai deviņpadsmitā gadsimta vidū, bet tajā pat laikā devusi Francijai tās dižāko vadoni Napoleonu Bonapartu. Korsika arī nav līdz galam dienvidnieciska, jo, peldoties tirkīza zaļuma ūdeņos, Jūsu skatiem paveras robotas un sniegotas kalnu virsotnes. Šī trešā lielākā Vidusjūras sala ir tās mežonīgākā un patiesākā daļa.

Ekskursiju programma pēc izvēles Rekomendējam ekskursijas iegādāties pirms lidojuma. Vietu skaits ierobežots!

Bastijas pilsētas ekskursija    19. aprīlī 09:00 no viesnīcas

Bastijas pilsētas ekskursijas laikā aplūkosim ievērojamākās Bastijas vecpilsētas vietas - Sannikolā laukumu, Sanžana Batista katedrāli, gleznaino Veco Ostu, kā arī Citadeli. Pēc ekskursijas gida pavadībā tiks dots brīvais laiks. Atgriešanās viesnīcā ~ 15.00 Cena: 50 EUR Cenā iekļauts: autobuss, krieviski runājoša gida pakalpojumi.

Kalvi un Balaņjas ciematiņu ekskursija

 20. aprīlis 09:00 no viesnīcas

 Ekskursijas ievadā mūsu ceļš vedīs uz piejūras pilsētiņu Ile Rousse. Tā atrodas Korsikas pašos ziemeļrietumos, un savu vārdu dabūjusi pateicoties apkārtesošajām sārtās nokrāsas klintīm. Pēc pusdienām dosimies uz Korsikas brīvdienu galvaspilsētu Kalvi. Te interesanta ir Notre Dame de la Serra katedrāle un 13. gs. uzbūvētā Dženoviešu citadele, ko mēs apskatīsim. Kalvi tiks dots arī brīvais laiks. Atgriešanās viesnīcā ~.18:30 Cena: 90 EUR Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (vīns un ūdens iekļauts)

Kapkorsas pussalas ekskursija 21. aprīlis  09:00 no viesnīcas

Ekskursijas iesākumā autobus piestās zvejnieku ciematā Erbalunga, kas atrodas Kapkorsas pussalas piekrastē, apmēram 10km no Bastijas uz ziemeļiem. Tālāk pieturēsim Macinadžio, kas savu nosaukumu ir parādā vietējām vējdzirnavām. Tā ir lielākā Korsikas ostas un to izmantoja kā militāro ostu senie romieši. Šeit arī pusdienosim. Turpinoties ekskursijai, apstāsimies St Florentē, senajā dženoviešu pilsētā, kas tagad ir atjaunota un kļuvusi populārs piejūras kurorts. Tās jūras piestātne ir iemīļota vieta pastaigām un te atrodama virkne kafejnīcu un restorānu.  Ap 17:30 mūs gaidīs Patrimornio vīna darītavā, kur tikai 20 ha lielajā vīna dārzā tiek audzēti vīnogulāji, no kuriem darinātais baltvīns pirmais no Korsikas vīniem tika atzīts atbilstošs Francijas vīna darināšanas standartiem. Šeit degustēsim vietējo ražojumu. Atgriešanās viesnīcā ~19.00 Cena: 90 EUR Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts), vīna degustācija Patrimonio

Bonifacio ekskursija 22. aprīlis 08:30 no viesnīcas

Pilnas dienas ekskursijas laikā dosimies apskatīt Korsikas pašu tālāko dienvidu punktu – Bonifačio. Ekskursijas pirmā pietura būs Aleria, kas mūsdienās ir svarīgs tūrisma un kultūras centrs Korsikas austrumdaļas līdzenumā. Tālāk dosimies uz Bonifačio. Bonifačio pilsētā vispirms dosimies uz ostu, lai ar kuģīti apbraukātu piekrastes alas un grotas. (Tikai labvēlīgos laika apstākļos!) Pēc tam brauksim gan ar minivilcieniņu, gan arī iesim kājām gida pavadībā, lai apskatītu pilsētas ievērības cienīgākās vietas. Atgriešanās Bastijā ~ 19:30 Cena:  110 EUR Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, biļete kuģītim un minivilcieniņam, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts)

22. aprīlis plkst. 21:45 transfers no viesnīcas uz lidostu

Bērniem līdz 12 g. ekskursijas par puscenu!

SIA "Poētika"
Arhitektu 1-102, Rīga, LV-1050
Tālr. +371 67221619, Tālr. +371 26069787
e-mail:poetika@poetika.lv

[1]