Pleskava – St.Pēterburga – Tihvina – L.Novgoroda

PETERGOF

 

Dienas: 5,5 dienas

Datums: 13.07.2013

Cena: 189,Ls

 


 

Piedāvājam jums izbraukumu uz Krieviju, apmeklējot Pleskavas, Dižnovgorodas, Tihvinas un Krievijas ziemeļu galvaspilsētas Sankt-Pēterburgas vecpilsētas. Ikvienam, kuru interesē garīgā tematika, piedāvājam apmeklēt Tihvinas vīriešu klosteri, apskatīt Tihvinas brīnišķo Dievmātes ikonu, nopeldēties svētajā ezerā vai noskaloties ārstnieciskajā avotā.

 

1. diena.

Izbraukšana no Rīgas agrā rītā. Ekskursija pa Pleskavas vecpilsētu, kremļa apmeklējums. Vakarā ierodamies Krievijas Ziemeļu galvaspilsētā Sankt-Pēterburgā, Nakts viesnīcā.

2. diena.

Brokastis. Ekskursija pa pilsētu ar kājām un autobusu. Petropavlovskas cietokšņa apmeklējums, tā ir vieta, no kuras 16. gs. sākusi veidoties pilsēta; tikpat sens kā Peterburga ir arī Vasaras dārzs. Dzirdēsiet stāstījumu par pazīstamu muižnieku dzimtām, redzēsiet slavenu meistaru šedevrus - kultūras un arhitektūras pieminekļus, kanālus un tiltiņus Ziemeļu Venēcijā -  pilsētā pie Ņevas

Iesakām arī pavizināties ar kuģīti pa «Ziemeļu Venēcijas» kanāliem.

Jūs gaida nakts ekskursija «Mistiskā Sankt-Pēterburga», kuras laikā nakts aizsegā pilsēta atklās savus noslēpumus – vedot pa pagājušo gadsimtu leģendārām vietām. Ņevas tiltu pacelšana – visromantiskāko skatu, jūs varēsiet vērot, malkojot šampanieti.

Ermitāžas – pasaules muzeju pērles apmeklējums. Nakts viesnīcā

3.  diena.

Brokastis viesnīcā. Brauciens uz Puškinu, bijušo Carskoje selo – imperatoru Elizabetes Petrovnas un Jekaterinas II vasaras rezidenci. Jekaterinas pils, vissgreznā baroka stila iemiesojums, krievu meistaru atjaunotā Dzintara istaba. Jūs iepriecinās pastaiga pa Jekaterinas parku ar tā brīnisķīgajiem paviljoniem, dīķiem, skulptūrām.

Izbraukšana uz Tihvinu, ierašanās un apmešanās viesnīcā.

Tihvinas klostera apmeklējums vietējā gida pavadībā, kurā atrodas Tihvinas Dievmātes brīnumus darošā ikona. Brīvais laiks individuālai pastaigai pa klosteri. Iespēja palikt un piedalīties vakara dievkalpojumā.

4. diena

Brokastis. Ekskursija ar kājām un autobusu pa seno pilsētu, kura ir  saglabājusi savu provinces mazpilsētiņas burvību. Spaso - Preobraženskas katedrāle, Rimska – Korsakova muzeja – mājas apmeklējums, Trīsvienības klosteris, Svētais ezers, pelde ārstnieciskajos avotos.

Ja ir vēlēšanās, var izpeldēties Svētajā ezerā (ūdens vienmēr silts un viegls), kā arī  noskaloties ārstnieciskajā avotā.

Var arī palikt Tihvinas pilsētā, brīvais laiks.

Izbraukšana, nakts viesnīcā netālu no Novgorodas.

5. diena

Brokastis. Ekskursija pa Dižo Novgorodu vietējā gida vadībā,  Novgorodas Kremļa apmeklējums –  Sv. Sofijas katedrāle, Granovitaja palāta, Sofijas zvanu tornis ar zvaniem, piemineklis “Krievijas tūkstošgade”, senā Ņikoļska katedrāle, kurā saglabājušās  freskas un griezts ikonostass. Novgoroda ne velti tiek saukta par Krievijas Florenci: nevienā no senajām krievu pilsētam nav saglabājušās tik daudz  arhitektūras pieminekļu ar sienu gleznojumiem. . No kājām gajēju tiltiņa paveras Volhovas panorāma, Jaroslava sētas ansamblis, Jurija un Antona klosteri. Brauciens uz etnogrāfisko arhitektūras muzeju «Vitoslavļici», kur savākti izcili koka arhitektūras paraugi no dažādiem Novgorodas apriņķa nostūriem.

Izbraukšana uz Rīgu, nakts ceļā. Ierašanās Rīgā nākamajā rītā.

 

Brauciena cena: 189,00 Ls


Cenā ietilpst:

 • autobusa un citu transportu izmantošanas izmaksas ekskursijas laikā.
 • visi ceļu nodokļi,
 • četras naktis viesnīcā 2–3-vietīgos numuros ar ērtībām,
 • četras brokastis viesnīcās,
 • grupas vadītāja klātbūtne (pakalpojumi) visa brauciena laikā (krievu valodā),
 • vietējā gida pakalpojumi ekskursijas laikā Sankt-Pēterburgā,
 • medicīniskā apdrošināšana ceļojuma laikā.

Papildus izdevumi:

 • papildus vieta autobusā -  35,Ls
 • Krievijas vīza Latvijas pilsoņiem  – 47, Ls
 • Iepriekšs rezervējot (apmaksa Rīgā): 
 • ieejas biļete Ermitāžā ar tiesībam fotografēt un filmēt -  9, Ls
 • eejas biļete Jekaterinas pilī:  Dzintara istaba + ekskursija vietejā gida pavadībā - 15, Ls
 • Pleskavas Kremlis un ekskursija vietējā gida pavadībā -  7, Ls
 • Novgorod-Veļikij . Novgorodas Kremlis un ekskursija vietējā gida vadībā - 7, Ls
 • Tihvinas klosteris, Rimska – Korsakova muzejs - māja, ekskursija pa pilsētu vietējā gida pavadībā  – 8, Ls.
 • Ziedojumi

SIA "Poētika"
Arhitektu 1-102, Rīga, LV-1050
Tālr. +371 67221619, Tālr./faks.: +371 67221194
e-mail: poetika@poetika.lv

[77]