Burvīgā Horvātija! 11 dienas!

 

CEĻOJUMA PROGRAMMA:

 

1. DIENA. 

06:20 izbraukšana no Rīgas. Pa ceļam Lietuva, Polija. Pusdienu pārtraukums Polijā. Nakts tranzītviesnīcā Slovākijas teritorijā.

 

2. DIENA.

Brokastis. Pārbrauciens līdz Egerai.

Ekskursija Egerā vietējā gida pavadībā (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu). 

Egera ir Ungārijas baroka galvaspilsēta! Pilsēta ir slavena ar saviem arhitektūras pieminekļiem, vīniem un ārstnieciskajiem avotiem. Ekskursijas laikā apskatīsiet Egeras cietoksni, turku laika minaretu, katedrāli, Minorītu baznīcu. Egera ieņem 3.vietu valstī vēsturisko pieminekļu skaita ziņā. 

Brīvajā laikā iesakām apmeklēt termālos baseinus. Jūsu rīcībā 7 ārstnieciskie termālie baseini, baseins bērniem, masāžas baseins, burbuļvannas. 

Pēcpusdienā aicinām doties uz “Skaistās sievietes ieleju” (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu) un nodegustēt 5 vīna šķirnes, tai skaitā slavenos Egeras vīnus - “Egri Bikaver”, ”Egri Lenyka”, piedalīties konkursā, uzzināt vīna darīšanas noslēpumus un nobaudīt nacionālo ungāru gulaša zupu. Pēc tam būs iespēja iegādāties vīnus tieši no ražotāja par patīkamām cenām.

Nakts viesnīcā Horvātijā.

 

3. DIENA.

Brokastis. Mēs dodamies uz vienu no skaistākajām Horvātijas pilsētām - Splitu. 
Ekskursijas Splitā (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu).
Jūs skatīsiet vecpilsētu, kur atrodas vienīgā Romas impērijas laika pils, kura celta 3.gs., kad šeit apmetās uz dzīvi ķeizars Diokletians - "apsēstais ar celtniecību" - kā viņu dēvēja. Apskatīsim arī Zelta un Sudraba vārtus, Sv. Duje katedrāli, Jupitera templi un valdzinošo jūras krastmalu.
Nakts apartamentos Adrijas jūras piekrastē.

 

4.-9. DIENA.


Lai Jūsu atpūtu padarītu krāšņāku un neaizmirstamu, piedāvājam ne tikai atpūtu Adrijas jūras krastā, bet arī sekojošu ekskursiju programmu:

 

Lokrum sala un Dubrovnika. 
Diena sāksies ar Lokrum salas apmeklēšanu, kas ir slavena ar to, ka to par mājokli izvēlējās pāvu ģimene. Neskatoties uz nelielu salas platību, šeit atrodas Nāves ezers. Tūristus šeit vilina burvīgas pludmales ar smalkām smiltīm, pie vienas no tām ir ieplānota peldēšana. Saskaņā ar vienu no leģendām, uz šīs salas savu patvērumu bija atradis Ričards Lauvassirds, kad viņa kuģis nogrima. Lokruma ir slavena arī ar to, ka šeit patika atpūsties meksikāņu imperatoram Maksimiliānam Hābsburgam. Kopš tā laika Lokruma salā ir saglabājies benediktīniešu klosteris. Savukārt, par Napoleona ēru atgādina forts, kurš ir kļuvis par šīs salas populārāko apskates objektu.

 

Pēcpusdienā – slavenākās Horvātijas pilsētas - Dubrovnikas apmeklējums. Tā ir majestātiska, skaista pilsēta. „Tam, kurš meklē paradīzi uz zemes, obligāti jāapmeklē Dubrovniku, jo nekur citur vairs nevar atrast tādu cildenumu un mieru, tādu krāšņumu un harmoniju” – šie ir Bernarda Šova vārdi. UNESCO Dubrovniku, Venēciju un Amsterdamu uzskata par trim skaistākām Eiropas pilsētām. Ekskursija ar vietējo gidu. 

 

Horvātijas dvēsele. 

Šajā dienā Jums būs iespēja iepazīties ar pašu labāko, ko var piedāvāt šī valsts. Ienirt tās neatkārtojamaja atmosfērā un sajust tās viesmīlību.

Sāksim dienu ar austeru saimniecības apmeklējumu, kurā nobaudīsim šīs elitārās delikateses, kā arī vietējo vīnu. 

Pēc tam dosimies uz seno pilsētu Stone, kurā atrodas slavenā sāls ieguves vieta, kura šeit pastāv jau no seniem laikiem. No šejienes nāk arī Stona siena - astotais pasaules brīnums, kurā uzkāpjot Jums atvērsies aizraujošas panorāmas.

Vēlāk mēs atpūtīsimies vienā no labākajām pludmalēm, kuru vietēji sauc par ``Horvātijas Maldīviju``, dēļ tās maigajām smiltīm, kas ir liels retums šajā reģionā.

Pēc peldēšanās un sauļošanās Jums uzradīsies apetīte. Pusdienās mēs dosimies uz vienu no labākajam saimniecībām, kur varēsim kārtīgi nobaudīt Dalmācijas virtuvi. Tiks pasniegts aperatīvs, salāti un gaļa ar kartupeļiem, kas cepti pelnos. Būs iespēja iegādāties ekoloģiski tīru produkciju, kas audzēta šajā saimniecībā.

Bosnija un Hercegovina.

Tā ir valsts, kas nosaukta pēc diviem pamata reģioniem, kas atrodas Balkānu pussalā. Tā ir vieta, kur Austrumi satiekas ar Rietumiem. Tieši Bosnijā sastopas trīs lielākās pasaules reliģijas, šeit notikušas asiņainākās cīņas kopš Otrā pasaules kara beigām.

Mūsu programmā: Mostara – īsta Bosnijas pērle. Viduslaiku pilsēta Počiteļ – Kula cietoksnis, torņi, kuri atrodas uz stāva kalnāja virs pilsētas. Balagaj – burvīgi restorāni, kas atrodas uz kalnu upēm, kur būs arī ieplānotas mūsu pusdienas. Ūdenskritumi „Kravice” – skaistākais ūdenskritums Hercegovinā uz Trebižatas upes.

 

Brauciens ar Jahtu. 
Šodien Jums ir iespēja redzēt Horvātiju no cita skatu punkta - no jūras puses. Pastaiga un pusdienas uz skaistās jahtas „Lipa moja”. Vīns, uz oglēm cepta forele, svaiga jūras brīze patīkami atvēsina ķermeni, iespēja izpeldēties atklātā jūrā un daudzi citi iespaidi un piedzīvojumi.

 

Nacionālais vakars.
Ballīte Horvātijas restorānā „ADRIA” Neretvas upes krastos. Welcome dzēriens – Travaritsa, vīns līs straumēm, galds lūzīs no ēdieniem! Spēlēs dzīvā mūzika! Visi dejos un jauki pavadīs laiku!Raftings pa Cetiņas upi
Aktīvās atpūtas cienītājiem piedāvājam raftingu pa Cetiņas upi (pēc vēlēšanās un par papildsamaksu). Cetiņas upe atrodas pasakaini skaistā vietā, kalnu un savādu koku ieskauta un ar tās vārda rašanos ir saistītas vairākas leģendas. Pirms raftinga katram dalībniekam izsniedz ekipējumu – airus, glābšanas vesti un ķiveri. Aukstā vai lietainā laikā Jūs saņemsiet arī hidrotērpu. Katrā laivā atrodas pieredzējis instruktors un visas tūristu darbības tiek rūpīgi kontrolētas un saskaņotas. Nobrauciens aizņem 3-4 stundas. Pēc raftinga piedāvājam sātīgas pusdienas, kur dominē Dalmācijas virtuve.

10. DIENA.

Agri no rīta izbraukšana mājup. Ceļā Horvātija, Slovēnija, Austrija, Čehija. Pusdienu pārtraukums Austrijas restorānā. Nakts tranzīta viesnīcā Polijas-Čehijas pierobežā.

 

11. DIENA.

Brokastis viesnīcā. Ceļā Polija, Lietuva. Pusdienu pārtraukums Polijā. Vēlā atgriešanās Latvijā.

 

EKSKURSIJU CENAS:

Bērni ekskursijās līdz 12 gadiem!

 Ekskursijas

 Pērkot birojā

 Pērkot uz vietas 

 Egerā + vīna degustācija "Skaistās sievietes ielejā"

 40 EUR/ bērniem 25 EUR

 50 EUR/ bērniem 35 EUR

 Splita

 20 EUR/ bērniem 10 EUR

 30 EUR/ bērniem 20 EUR

 Lokrum sala un Dubrovnika

 35 EUR/ bērniem 25 EUR

 45 EUR/ bērniem 35 EUR

 Horvātijas dvēsele

 40 EUR/ bērniem 25 EUR

 50 EUR/ bērniem 35 EUR

 Bosnija un Hercegovina

 30 EUR/ bērniem 20 EUR

 40 EUR/ bērniem 30 EUR

 Brauciens ar jahtu

 40 EUR/ bērniem 25 EUR

 50 EUR/ bērniem 35 EUR

 Nacionālais vakars

 30 EUR/ bērniem 20 EUR

 40 EUR/ bērniem 30 EUR

 Raftings pa Cetiņas upi

 50 EUR/ bērniem 30 EUR

 60 EUR/ bērniem 40 EUR

 


PAPILDUS IZDEVUMI:

Papildvieta autobusā - 120 EUR;

Piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā (tranzītviesnīcas) - 60 EUR;

Piemaksa par brokastīm apartamentos - 35 EUR;

Piemaksa par divvietīgo izmitināšanu viesnīca Plaža 3*, ar brokastīm - 100 EUR;

Piemaksa par vienvietīgo izmitināšanu viesnīca Plaža 3*, ar brokastīm - 280 EUR;

Kuģītis uz Lokrum salu - 100 HRK (15 EUR);

Pusdienas Bosnijā un Hercegovinā - 10 EUR;

Ieejas biļete uz Stonas sienu - 40 HRK (7 EUR);

Ieejas biļete Salonas pilsētu - 15 HRK (2 EUR);

Pusdienas raftingā - 10 EUR;

Ieejas biļetes Kravices parkā - 3 EUR.

 

Papildus obligāti nepieciešams veikt tūristu nodokļa iemaksu tur pat uz vietas viesnīcā - 1,50 EUR no cilvēka/nakts!

 

Pievēršat uzmanību! Cena tiek noteikta dzīvošanai apartamentos Horvātijā ar četrvietīgu izmitināšanu!

Piemaksa par trīsvietīgu izmitināšanu - 80 EUR;

Piemaksa par divvietīgo izmitināšanu - 160 EUR;

Piemaksa par vienvietīgo izmitināšanu - 240 EUR;

 

CEĻAZĪMES CENĀ IETILPST:

Transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu ( WC; kondicionētājs, karstais ūdens, apstāšanās pauzēs);

Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases **/*** viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis;

Horvātijā četrvietīga/piecvietīga izmitināšana apartamentos „Jambo”, bez ēdināšanas;

Grupas vadītāja pakalpojumi.


CEĻAZĪMES CENĀ NEIETILPST:
Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos.

Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi;

Medicīniskā apdrošināšana.

 

 SIA "Poētika"

Arhitektu 1-102, Rīga, LV-1050
Tālr. +371 67221619, Tālr./faks.: +371 26069787
e-mail: poetika@poetika.lv

[0]