Aviotūre uz ASV

09.05.2018 - 17.05.2018 от 869 € 799 €

13.06.2018 - 21.06.2018 от 869 € 799 €

05.09.2018 - 13.09.2018 от 869 € 799 €

02.10.2018 - 10.10.2018 от 869 € 799 €

05.11.2018 - 13.11.2018 от 869 € 799 €

1.diena

Tikšanās Rīgas lidostā (precīzu laiku skatieties mūsu mājas lapā sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms lidojuma). Lidojums Rīga - Ņujorka (RIX-HEL 11:05-12:15; HEL-JFK 14:10-15:55 ) Nakts tranzīta viesnīcā.

2.diena

Brokastis. Došanās uz Bostonu.Bostona — viena no ASV vēsturiskajām, ietekmīgajām un bagātajām pilsētām. Pilsētā atrodas muzeji, vēsturiskās vietas, te tiek organizēta virkne dažādu pasākumu. Bostona ir sadalīta vairākos rajonos, un katram piemīt savs raksturs un īpašības. Dauntauna – viens no interesantākajiem rajoniem tūristu acīs. Šeit atrodas daudzas apskates vietas, kā arī pilsētas tirdzniecības un lietišķais centrs ar visaugstākajām celtnēm. Par greznāko rajonu tiek uzskatīts Back Bay rajons. Oriģinālās ķieģeļu mājas viktoriāņu stilā, greznas viesnīcas un restorāni, pasaules zīmolu veikali. Bostonas Čaintauna tiek uzskatīta par vienu no lielākajām visā ASV. Bostonā atrodas arī viena no pasaulē slavenākajām universitātēm – Hārvarda universitāte (Cambridge). Atgriešanās viesnīcā.

3.diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Izbraukšana uz Ņujorku.

Ekskursija pilsētā. Ņujorka (New York City) – pasaules nozīmes megapole un lielākā ASV pilsētā. Pilsēta ir ASV ekonomiskais un finanšu centrs, kā arī viena no populārākajām pilsētām pasaulē. Nav iespējams iztēloties vēl krāšņāku, daudzpusīgāku, trokšņaināku, traku pilsētu. Ņujorka ir sadalīta piecos lielos rajonos: Staten Island, Kvīnsa, Bronksa, Bruklina un visdārgākā un bohēmas — Manhetena, kura sirds ir Times Square. Galvenais pilsētas apskates objekts ir Brīvības piemineklis. Tai skaitā, pilsētā atrodas: simtiem dažādu virzienu muzeju, kuru vidū ir Metropoles mākslas muzejs, tā kolekciju uzskata par vienu no vērtīgākajām un iespaidīgākajām visā pasaulē. Ekskursijas laikā redzēsiet: Lejas Manhetenu, Battery parku, “Ground Zero” (no ārpuses), Finanšu centru, Biržu, Wall Street, Rokfellera centru, Sv. Patrika katedrāli, 5. avēniju, Times Square, Centrālparka panorāmu, ANO ēku (no ārpuses).

Iekārtošanās Ņūdžersijas štata viesnīcā.

4.diena

Ekskursijas turpinājums Ņujorkā, kuras laikā redzēsiet:Kolumbijas universitāti, Sv. Džona katedrāli, teatrālu Linkolna centra kompleksu, Centrālparka panorāmu, ANO ēku (iekšpusē), muzeju jūdzi gar Centrālparka austrumu daļu.Brīvs laiks.Atgriešanās viesnīcā.

5.diena

Brokastis.Brīva diena. Brīvs laiks Ņujorkā, iepirkšanās.  Pēc vēlēšanās, varēsiet patstāvīgi apmeklēt  Metropoles mākslas muzeju, izbaudīt pilsētas apskates vietas - ekskursija "Vakara Ņujorka" Nakts viesnīcā.

6.diena

Brokastis.  Numuriņu atbrīvošana.Došanās uz Filadelfiju.  Ekskursija pilsētā.

Filadelfija- Amerikas kultūras pērle. Filadelfijā nevar just traku lielo pilsētu dzīves ritmu, te nekas netraucēs Jums baudīt komforta un miera atmosfēru. Pilsētā varēsiet izstaigāt pilsētas alejas, apmeklēt virkni muzeju un iepazīt galvenās pilsētas apskates vietas, piemēram, Elfreth’s Alley (Elfreta aleja) — visvecākā pilsētas iela un “Independence Hall” (Neatkarības zāle). “Independence Hall” ir ASV brīvības simbols. Tieši šajā vietā tika parakstīti vissvarīgākie dokumenti valsts vēsturē: Neatkarības deklarācija (1776. g.) un ASV Konstitūcija (1787. g.).Brīvs laiks.Ceļš uz Vašingtonu.Iekārtošanās tranzīta viesnīcā.

7.diena

Brokastis. Ekskursija Vašingtonā.Vašingtona tiek uzskatīta par ‘neatkarīgāko’ pilsētu, jo nepieder nevienam štatam. Tomēr šīs pilsētas nozīme visai valstij un visai amerikāņu tautai ir krietni liela. Vašingtonā atrodas galvenās valdības ēkas, tai skaitā municipalitātes padome, Senāts un Kongress, kā arī ārvalstu vēstniecības, amerikāņu departamenti un ministrijas, Pentagons, FIB, lielo banku un organizāciju mītnes.Pilsēta ir slavena ar arhitektūras pieminekļu, memoriālu, vēsturiski nozīmīgu ēku, gleznainu parku, virkni galeriju un nacionālu muzeju skaitu. Katrā muzejā ir ļoti daudz interesantu eksponātu.Ekskursijas laikā redzēsiet: Kapitoliju, Balto namu (no ārpuses); Centrālās avēnijas: Pensilvānijas, Neatkarības un Konstitūcijas; memoriālus: Linkolnam, Džefersonam, Otrajam pasaules karam, Korejas un Vjetnamas karam.Atgriešanās viesnīcā.

8.diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.Atgriešanās Ņujorkā. Brīvs laiks, iespēja ieturēt pusdienas.Ceļš uz lidostu.Lidojums Ņujorka-Rīga (JFK-HEL 1845-0850; HEL-RIX 09:30-10:40).

9.diena

Ierašanās Rīgā.

Ceļojuma cenā iekļauts

Lidojums: Rīga-Ņujorka-Rīga

Bagāža: 1 soma, kas nav smagāka par 23 kg (ne augstāka par 158 cm)

Rokas bagāža: 1 soma, kas nav smagāka par 56 х 45 х 25 cm + neliela somiņa: 40 х 30 x15 cm. Maksimāls kopējais svars: 8 kg

Lidostas nodevas

7 naktis *** viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)

Transporta apkalpošana (Pērkot "Lidojums / Viesnīca / Transfers" paketi vai ekskursijas un transporta paketi)

Grupas vadītāja pakalpojumi (Pērkot "Lidojums / Viesnīca / Transfers" paketi vai ekskursijas un transporta paketi)

Ekskursiju-transporta pakete  399 €

Ekskursija Ņujorkā (sastāv no 2 daļām)

 

Ekskursija Bostonā

 

Ekskursija Filadelfijā

 

Ekskursija Vašingtonā

 

Transporta apkalpošana

 

Papildus jūs varat iegādāties

Ja Jūs ceļojat viens – obligāta piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu viesnīcās      350 €

Cenā nav iekļauts

Veselības apdrošināšana

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās

Apmaksāts uz vietas

Ieejas biļetes uz skatu laukumu One World Observatory - $ 34 pieaugušajam, bērnam - $ 28

"Metropolitēna" muzeja apmeklēšana ar 2,5 stundu ekskursiju gida pavadībā (min 20 cilv.) - 40 €, iesk. biļetes

Ekskursija "Vakara Ņujorka" - 40 € (transfērs nav iekļauts cenā)

Transfērs uz Ņujorku - 25 €

Transfērs +1 ekskursija - 55 €

Transfērs + 2 ekskursijas - 80 €

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās

Svarīga informācija

Amerikas Savienotās Valstīs ir pieņemts pateikties gidiem un šoferiem, dodot viņiem dzeramnaudu ~ 35 $ visa ceļojuma laikā

SIA "Poētika"
Arhitektu 1-102, Rīga, LV-1050
Tālr. +371 67221619, Tālr./faks.: +371 26069787
e-mail: poetika@poetika.lv

[0]