Jaunais gads Apvienotajos Arābu Emirātos

 

 

Viesnīca

Ceļojuma cena + papildus 

obligāti jāiegādājas 

4 jebkuras ekskursijas

(286€-316€)

Ceļojuma cena 

(bez ekskursijām)

Acacia 4*

689€ 

949€ 

Acacia 4*
Cenā iekļautas Vecgada vakariņas

728€

988€

Mangrove by Bin Majid Hotels & Resorts 4*

709€

969€

Mangrove by Bin Majid Hotels & Resorts 4*
Cenā iekļautas Vecgada vakariņas

748€

1008€

Beach Hotel by Bin Majid Hotels & Resorts 4*

739€

999€

Beach Hotel by Bin Majid Hotels & Resorts 4*
Cenā iekļautas Vecgada vakariņas

778€

1038€

Beach Resort 4*Cabana - ALL inclusive

1149€

1379€

Beach Resort 4*Cabana - ALL inclusive
Cenā iekļautas Vecgada vakariņas

 1158€

 1418€

 

1. diena

Tikšanās Rīgas lidostā ~17:00 .Lidojums no Rīgas uz Dubaiju (RIX –IST 18:35-22:35; IST –DXB 01:45-07:10).

2. diena

Transfērs uz viesnīcu. Iekārtošanās viesnīcā (ap plkst. 13:00), atpūta.

3. diena

Brokastis. Atpūta pie jūras vai pēc vēlēšanās, par papildu maksu piedāvājam ekskursijas programmu  „Jaunā Dubaija” (papildu maksa 59 EUR).  

Persijas līča piekrastē esošais Dubaijas emirāts skaitās pēc platības otrs lielākais Apvienoto Arābu Emirātos. Tas ir arī Tuvo Austrumu galvenais tūrisma centrs. Jaunā Dubaija pārspēs jūsu iztēli ar saviem debesskrāpjiem un smalkajām viesnīcām, un apburs jūs ar savu neparasto austrumu šarmu. Ekskursijas laikā jūs apmeklēsiet Islāma centru, kurā apskatāmi austrumu daiļamatniecības izstrādājumi. Redzēsiet arī pasaules visgreznāko viesnīcu - „Buru” Burj Al Arab, kas uzbūvēta uz salas, kas atrodas 280m attālumā no krasta. Tālāk jūs dosieties uz Dubaijas Venēciju – Jumeirah rajons tā nodēvēts pateicoties plašajam kanālu tīklojumam, kas caurauž kūrorta teritoriju, un pa kuriem pārvietojas tradicionālās laivas – abras. Tāpat jūsu sajūsmu izsauks viesnīca Atlantis. Apmeklēsiet arī vismodernāko Dubaijas rajonu – Dubai Marina, kas ir īsta pērle pilsētas arhitektūras mantojumā. Ekskursijas noslēgumā jūs dosieties uz pasaulē lielāko tirdzniecības un izklaides centru – Dubai Mall, kas atrodas Dubaijas centrā un kurā jums tiks dots brīvais laiks, lai pastaigātos pa veikaliem, papusdienotu vai aplūkotu pasaules lielākā slēgtā akvārija skaistumu.   Brīvs laiks.

Pēc vēlēšanās, par papildu maksu piedāvājam braucienu uz ziedu parku „DUBAI MIRACLE GARDEN” (papildu maksa 30 EUR; ieejas biļete ir iekļauta cenā).

Pasaulē lielākais ziedu parks - Dubai Miracle Garden – tika atvērts Dubaijā 2013. gada 14.februārī. Parka kopēja platība ir vairāk nekā ~70 000 kv. m. liela ar gājēju celiņiem, kuru garums ir ~4 km. Parkā ir vairāk nekā 45 milj. dažādu ziedu, ziedi ir pārstāvēti vairāk nekā 60 krāsās. Vai  safari brauciens ar džipu ( papildu maksa 50 EUR). Šis, protams, ir uzmanības cienīgs izbrauciens, kura laikā varēsiet izbaudīt gan mierīgu vizināšanos, gan straujus nobraucienus pa nogāzēm un traukšanos augšup pa smilšu kāpām. Brauciena laikā rodas sajūta, ka džipa driftēšana tiek kontrolēta un nav pamata uztraukties par drošību, jo ekskursiju vada pieredzējuši autovadītāji, kuriem piemīt vajadzīgās prasmes un veiklība, lai izbraucienu padarītu interesantu un pietiekami ekstrēmu. Ekskursijas laikā jūs apmeklēsiet beduīnu ciematu, kur jūs baudīsiet vakariņas, vizināšanos ar kamieļiem, krāsainu deju šovu, varēsiet iegūt sev hennas tetovējumus, baudīt ūdenspīpi un dzērienus.

Ekskursijas dienas noslēgumā Jūs redzēsiet apbrīnojamu strūklaku šovu blakus visaugstākajai celtnei Dubaijā un visaugstākajam debesskrāpim pasaulē Burj Khalifa, kas pēc formas atgādina stalagmītu. Te varēsiet uzņemt bildes, kas visu mūžu atgādinās Jums par Dubaiju.

~ 22:00 izbraukšana uz viesnīcu.

4. diena

Brokastis.  Atpūta pie jūras vai pēc vēlēšanās piedāvājam Jums Krabju medības (papildu maksa 60 EUR).

Krabju medības ir viena no eksotiskākajām ekskursijām, kas norisinās vakarā. Medības sākas līdz ar tumsas iestāšanos: tūristi, apbruņojušies ar lukturīšiem un trejžuburiem, dodas ar motorlaivām uz lagūnas sēkļiem, kuros ir pilns ar krabjiem. Instruktors jums sniegs apmācību par krabju medībām, jūsu medījumu pagatavos pavāri, bet noslēgumā jums būs iespēja baudīt izsmalcinātas vakariņas. Atgriešanās viesnīcā.Gatavošanās Jaunajam gadam.Jaunā gada sagaidīšana.

Pēc vēlēšanās, piedāvājam baudīt Jaungada vakariņas vienā no Bin Majid Hotels tīkla viesnīcām (piemaksa 139 EUR): Izklaides programma, svētku vakariņas: bufete ar lielu ēdienu daudzveidību.  Alkoholiskie un bezalkoholiskie dzērieni ir iekļauti vakariņu cenā.

5. diena

Brokastis. Atpūta pie jūras vai pēc vēlēšanās ekskursijas brauciens uz Al Ainu (papildu maksa 79 EUR).Al Aina, pilsēta Abu Dabi emirātā, ir pēc iedzīvotāju skaita ceturtā lielākā Arābu Emirātu pilsēta. Tā ir burtiski oāze smilšainā tuksneša vidū, kuras gleznainie parki un krāšņās strūklakas piesaista tās viesu uzmanību. Vispirms jūs dosieties apskatīt vareno Arābu Emirātu dibinātāja un vadītāja - šeiha Zaida pili, kurā ir vairāki pagalmi, neskaitāmas istabas un zāles. Al Ainā darbojas senā apūdeņošanas sistēma „faladž”, kas nodrošina ar ūdeni palmu audzi. Tad jūs dosieties uz Al Ainas tirdzniecības centru, kurā jums būs brīvais laiks, kad iegādāties suvenīrus un nobaudīt tradicionālo virtuvi.  Pēc vēlēšanās, par papildus samaksu (aptuveni 25 dirhami) varēsiet apmeklēt minerālūdens avotus. Karsto avotu darbība saistīta ar sēra nogulsnēm, kas parādās zemes virskārtā vulkānu izvirdumu laikā. Pelde termālajos avotos liek justies kā no jauna piedzimušam, tā sniedz mundrumu un brīnumainā veidā dziedina dažādas slimības. Tālāk jūs aizvedīs uz pašu augstāko Hadžaras kalnu virsotni, kurā izveidots skatu laukums, no kura paveras elpu aizraujošs skats uz leģendārajiem Hadžaras „krāsainajiem” kalniem(kurus sauc arī par Omānas kalniem), uz neauglīgo un kalnaino Rubelhali tuksnesi un uz visu plašo Arābijas pussalas teritoriju.Tālāk apmeklēsim „Global Village” (papildu maksa 10 EUR).  Brīvs laiks.

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

6. diena

Brokastis. Atpūta pie jūras vai pēc vēlēšanās, par papildu samaksu piedāvājam ekskursiju uz Omānu (papildu maksa 49 EUR) ar iespēju nopeldēties Indijas okeānā.

Pēc vēlēšanās, ar tradicionālo arābu kuģi DHOW (papildu maksa ~150 dirhami) dosimies gar Indijas okeāna piekrasti uz Musandam pussalu. Brauciena laikā Jūs redzēsiet mazos, kalnu un jūras ieskautos zvejnieku ciematiņus.

Piestājot lagūnā, jums būs iespēja, peldot ar niršanas masku, iepazīt zemūdens faunu. Varbūt, ja jums paveiksies, jūs ieraudzīsiet arī delfīnus, kas peldēs un nirs kopā ar jums. Pēc tam uz kuģa jūs jau gaidīs pusdienas, arābu tēja un kafija. Interesenti varēs piedalīties zvejā.

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

7. diena

Brokastis. Atpūta pie jūras vai pēc vēlēšanās ekskursijas brauciens uz Abu Dabi (papildu maksa 79 EUR).

Pa ceļam uz Arābu Emirātu galvaspilsētu Abu Dabi, jūs apmeklēsiet arī „nākotnes pilsētu” Masdar City. Pilnībā pabeigt šo projektu plānots 2030.gadā. Masdaras enerģētikas sasniegumu noslēpums ir ne tikai saules bateriju izmantošanā, bet arī tajā, ka pilsēta ir projektēta tā, lai ēkas pēc iespējas mazāk sakarstu, bet ietves un ceļi pastāvīgi atrastos ēnā. Tālāk jūs dosieties uz Emirātu galvaspilsētu un pašu bagātāko valsts pilsētu – Abu Dabi. Šeit viss tiek būvēts ļoti pārdomāti un dārgi. Abu Dabi iedzīvotāji mīl izklaidēties ne tikai kolekcionējot retro automašīnas un rīkojot autosacīkstes privātajā Formula – 1 trasē, bet arī vizināties pa Persijas līci ar savām privātajām jahtām. Atpūtas stils Abu Dabi ir cienījams un nosvērts: ja nav Dubaijas steigas, nav arī Dubaijas sastrēgumu. Ekskursijas laikā jūs apmeklēsiet arī kādu arhitektūras šedevru, pēc izmēriem sesto lielāko mošeju pasaulē – Šeiha Zaida mošeju. Šī mošeja apžilbina ar nevainojamo dizainu un sniegbalto marmoru. Sava krāšņuma, izmēru un projekta izmaksu dēļ mošeja ir viena no lielākajiem musulmaņu tempļiem. Pēc tam jūs apmeklēsiet desmitiem kilometru garo krastmalu, kas pārvērsta par vienu no lielākajiem parkiem Tuvajos Austrumos, kurā atrodami gan bērnu laukumiņi, gan restorāni, gan klubi, kafejnīcas, gan strūklakas, parki un dārzi. Pie greznās Emirate Palace viesnīcas jūs varēsiet iemūžināt redzēto fotogrāfijās. Šīs viesnīcas grandiozums Jūs satricinās līdz sirds dziļumiem. Bet Abu Dabi tirdzniecības un izklaides centrā Marina Mall jūs varēsiet atpūsties, papusdienot un iepirkties. Pēc brīvā laika, dodoties tālāk gar Ferrari parku, kas atrodas uz Jas salas, jūs redzēsiet Formula -1 trasi. Atgriešanās viesnīcā.  Nakts viesnīcā.

8. diena

Brokastis. Atpūta pie jūras vai pēc vēlēšanās, par papildu maksu ekskursijas brauciens uz Fudžeiru (papildu maksa 89 EUR).

Pa ceļam apmeklēsim paklāju un augļu tirgus . Tirgū ir milzīga paklāju izvēle, kas ir ražoti dažādās valstīs, nacionālie izstrādājumi un suvenīri, kā arī visdažādākie augļi.

Fudžeira —  emirāts ar smilšainām pludmalēm un kalnainiem zemesragiem, gleznainām aizām, minerālūdens avotiem un zaļumu.Pilsēta ir rotāta ar skulptūras kompozīcijām ar tradicionālajiem arābu motīviem un virkni strūklaku un pieminekļu, tādi kā Al Badia mošeja – viena no senākajām Apvienoto Arābu Emirātu mošeja, Fudžeiras cietoksnis - forts atrodas senās pilsētas centrā, augstos pakalnos, netālu no Castle Roud ceļa.Tālāk pusdienas viesnīcas Sandy Beach hotel & SPA restorānā.Brīvs laiks, iespējams nopeldēties, pasauļoties gleznainā viesnīcas Sandy Beach hotel& SPA pludmalē.Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

9. diena

Brokastis. Atpūta pie jūras. Brīva diena.Nakts viesnīcā.

10. diena

Brokastis.Pēc vēlēšanās, par papildu maksu ekskursijas brauciens uz Veco Dubaiju un Šardžu (papildu maksa 69 EUR).Vecā Dubaija. Kā jau jūs redzējāt – Dubaija ir pārsteigumu pilna pilsēta, kuras izzināšanai nepieciešams bezgalīgi daudz laika. Un šodien jūs atklāsiet Veco Dubaiju, kas atrodas Dubai Creek līča krastā, un sapratīsiet, ka kontrasts starp jauno un veco Dubaiju ir milzīgs. Apskatīsiet arī Dubaijas valdnieka pili, tai skaitā arī vienu no galvenajiem pilsētas apskates objektiem – skaisto Džumeira mošeju. Jūs pastaigāsieties pa vēsturiskā rajona Bastaki vecajām ieliņām un apmeklēsiet Dubaijas Novadpētniecības vēstures muzeju (ieejas biļetes cena ~3 dirhami). Tad pāri upei uz otru krastu jūs pārcels ar arābu tradicionālajām laivām – abrām, un jums būs iespēja pastaigāt pa slavenajiem Dubaijas tirgiem. Garšvielu tirgū jūsu apskatei būs izlikti tradicionālie tautas medicīnas līdzekļi, dažādi garšaugi un garšvielas. Zelta tirgū veikalos atrodami tūkstošiem dažādu darinājumu no zelta, kuru daudzveidība ir pārsteidzoša. Pēc vēlēšanās, par papildu maksu piedāvājam neaizmirstamu ceļojumu uz Dubaija dziļumiem pa Persijas līča kanāliem uz pirāta kuģa.

Šardža pēc platības ir trešais lielākais emirāts un Arābu Emirātu kultūras galvaspilsēta. Pilsētā atrodami 16 muzeji, saglabājušās vairums vēsturisko ēku, senie Meredžas kvartāli un torņi. Ekskursijas laikā jūs redzēsiet pašu galveno islāma vēstures un literatūras pieminekli Korānam, kas attēlo Svēto Grāmatu. Tas atrodas pilsētas galvenajā laukumā, kuru ieskauj visdažādākās kultūras iestādes – Musulmaņu kultūras centrs, AAE Arheoloģijas muzejs, „Rozā” mošeja, Karaļa Feisala mošeja. Apmeklējot Islāma civilizācijas muzeju, jau pie ieejas jūs redzēsiet skulptūras, kas atvestas šurp no dažādām islāma valstīm un atspoguļo islāma mākslu. Tālāk jūs dosieties uz Centrāltirgu, ko dēvē arī par „Zilo tirgu”, jo tā sienas ir klātas ar zilām arābu flīzēm. Tirgus, kas atrodas gleznainās Halida lagūnas piekrastē, ir Šardžas lielākais tirdzniecības centrs un tirgus. Tirgū iespējams iegādāties jebko – tradicionālo apģērbu, mūsdienu tehnoloģijas iekārtas, juvelierizstrādājumus, lādītes, dunčus un arābu amatnieku radītus izstrādājumus un pašu pieprasītāko un populārāko preci - paklājus. Brīvais laiks pusdienām un suvenīru iegādei. 

11. diena

Transfērs uz lidostu.

Lidojums no Dubaijas uz Rīgu (DXB- IST 08:50-13:10; IST- RIX 15:35-17:35).

Cenā iekļauts:

Lidojums Rīga-Dubaija-Rīga

Transfērs lidosta-viesnīca-lidosta

9 naktis izvēlētajā **** viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)

Grupas vadītāja pakalpojumi

Bagāža: 1 soma, kas nav smagāka par 30 kg

Rokas bagāža, kas nav smagāka par 8 kg (23x40x55)

Lidostas nodevas

Obligāti tiek apmaksāts:

Tūristu nodeva ~7.5 dirhami/cilvēks/dienā. Bērniem līdz 12 gadu vecumam, dzīvojot viesnīcas vienā numuriņā ar 2 pieaugušajiem, nodoklis netiek piemērots.

Ja Jūs ceļojat viens, obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā:

ACACIA: Standart room SINGL- 180 EUR

MANGROVE: Standart room SINGL- 200 EUR

BEACH HOTEL: SINGL- 220 EUR

BEACH RESORT: Cabana SING – pēc pieprasījuma

Pēc vēlēšanās tiek apmaksāts:

Ekskursijas programma „Jaunā Dubaija” - 59 EUR

Ekskursijas programma „Vecā Dubaija” un Šardža - 69 EUR

Ekskursijas brauciens uz Al Ainu - 79 EUR

Ekskursijas brauciens uz Fudžeiru 89 EUR

Ekskursijas brauciens uz Abu Dabi - 79 EUR

Piedāvājam arī papildu izklaides un ieejas biļetes apskates vietās:

Krabju medības - 60 EUR

Safari brauciens ar džipu - 50 EUR

Ziedu parks „DUBAI MIRACLE GARDEN” - 30 EUR

Brauciens uz Omānu - 49 EUR + ~150 dirhami

Minerālavotu apmeklējums - ~25 dirhami.

Dubaijas Novadpētniecības vēstures muzejs – ieejas biļete ~3 dirhami.

1x vakariņas viesnīcā ~15 EUR (tiek apmaksāti grupas vadītājam, uz vietas)

 Informācija tūristiem:

No Acacia 4*viesnīcas kursē bezmaksas transfērs uz viesnīcas Beach Resort 4* pludmali

No Mangrove 4* viesnīcas kursē bezmaksas transfērs uz viesnīcas Beach Hotel by Bin Majid Hotels & Resorts 4* pludmali

Zviļņi un pludmales dvieļi pludmalē un pie viesnīcas baseina – bezmaksas

Svarīga informācija:

Lidojumu laiki var mainīties atkarībā no aviokompāniju noteikumiem.

Grupas vadītājam ir tiesības mainīt ekskursiju dienas un laikus, neizmainot pašu ceļojuma plānu.

Dodoties ekskursijā uz Omānu, līdzi obligāti jāņem pase.

Dodoties ekskursijā uz Abu Dabi, sievietēm un meitenēm obligāti jāievēro valsts tradīcijas – apģērbs nedrīkst būt caurspīdīgs, svārkiem un kleitām jābūt vismaz līdz ceļgaliem, un pleciem jābūt apsegtiem.Mošejas apmeklējuma laikā kājās jābūt zeķēm un galva jāapsedz ar lakatu (sievietēm).

Pēc individuālā pieprasījuma transfērs uz minētām viesnīcām, sākot no 150 EUR par mašīnu abos virzienos  

Vīzas AAE:

Latvija: Latvijas Republikas PILSOŅI drīkst ceļot bez vīzas līdz 90 dienām jebkurā 180 dienu laika posmā.
Latvijas Republikas NEPILSOŅIEM – dzīvošanai jābūt 5* viesnīcā, minimāli 7 naktis, kopējas ceļojuma izmaksas no 1000EUR.
 Lai dotos ceļojumā, jums nepieciešama derīga pase un vīza(ja nepieciešams). Pases derīguma termiņam jāatbilst valsts prasībām, kuras klientam jānoskaidro pirms došanās ceļojumā. Ceļošanai derīga pase (derīguma termiņš nedrīkst būt īsāks par 6 mēnešiem, skaitot no ceļojuma beigu datuma), nepilngadīgiem bērniem – dzimšanas apliecība( izņemot tad, ja vienam no vecākiem pasē atzīmēta radniecība ar bērnu), un derīgs ceļošanas dokuments. Bērniem, kas ceļo bez vecākiem, jābūt notariāli apstiprinātai pilnvarai.  

 

SIA "Poētika"
Arhitektu 1-102, Rīga, LV-1050
Tālr. +371 67221619, Tālr./faks.: +371 26069787
e-mail: poetika@poetika.lv

[77]