Melnkalne

 

Ceļojuma datumi:

Ceļojuma cena + papildus obligāti jāiegādājas

4 jebkuras ekskursijas

Ceļojuma cena

(bez ekskursijām)

01.06.2018

179 €

349 €

09.06.2018

179 €

349 €

17.06.2018

179 €

349 €

25.06.2018

179 €

349 €

 

  

05.09.2018

179 €

349 €

13.09.2018

179 €

349 €

21.09.2018

179 €

349 €

1.diena

Izbraukšana no Rīgas.Tranzīts Lietuvas, Polijas teritorijā.Iekārtošanās viesnīcā, atpūta.

2.diena

Brokastis.Izbraukšana uz Vīni (Austrija).Ierašanās Vīnē, ekskursija pilsētā.Vīne – nozīmīga Eiropas pilsēta, Austrijas pērle un galvenais lepnums. Vīne ir romantiska, grezna un aristokrātiska pilsēta.Brīvs laiks. Jums būs laiks patstāvīgi iepazīt šīs pilsētas apskates vietas.Vēlu vakarā izbraukšana uz Melnkalni. Nakts ceļā. 

3.diena

Ierašanās Melnkalnē, iekārtošanās apartamentos (pilsētās: Budva, Bečići, Rafailovići). Atpūta.

4.diena

Atpūta pie jūras. Dienas otrajā pusē ekskursijas brauciens “Kotoras līcis” (papildu maksa 39 EUR).  Kotoras līcis – viena no visgleznainākajām vietām Melnkalnē. Jūs gaidīs tikšanās ar burvīgajām Vidusjūras pilsētiņām.Kotora tiek uzskatīta par vislabāk saglabāto viduslaiku Vidusjūras pilsētu un tā ir iekļauta UNESCO sarakstā. Pār pilsētu ir valdījušās dažādas impērijas, bet Kotoras arhitektūras tēlu ir noteikusi Venēcijas Republika, kura valdīja pār Kotoru 15.-18. gs.Perasta savu mūsdienīgu tēlu ir ieguvusi 17.-18. gs. Pašlaik tā ir pilsēta-muzejs ar pilīm un baznīcām Venēcijas baroka stilā. No šejienes paveras fantastiski skati uz Kotoras līci.

 

Tivata – mūsdienu pilsēta ar lielisku krastmalu. Porto Montenegro jahtu ciematiņā, kas ir pilsētas daļa, var pavērot sniegbaltās jahtas, sākot ar vismazākajām un beidzot ar luksusa klases jahtām. Brīvs laiks.Atgriešanās apartamentos. Atpūta.

5.diena

Atpūta pie jūras. Dienas otrajā pusē ekskursijas brauciens “Montenegro tūre” (papildu maksa 39 EUR). Šī ekskursija demonstrēs Jums Melnkalnes dažādību.Atpūta pie jūras.Dienas otrajā pusē ekskursijas brauciens “Montenegro tūre” (piemaksa 39 EUR). Šī ekskursija demonstrēs Jums tik atšķirīgu Melnkalni. Maršruts tiek uzsākts gleznainā kalnu ceļā Budva - Cetine, pieturot skatu laukumā. No šejienes ir iespējams saskatīt ikvienu Budvas rivjēras pilsētiņu un pludmali. Ierodoties Cetinē, nokļūsiet pavisam citā klimatiskajā zonā, jo pilsēta atrodas 900 m virs jūras līmeņa. Šeit ir svaigs gaiss, nav karstuma un tūristu pūļu. Vietējie arhitektūras pieminekļi un muzeji iepazīstinās Jūs ar mazās, bet lepnās kalnos pazudušās kņazistes vēsturi.
Izbraucot no Cetine,  pavisam drīz nokļūsiet Melnkalnes galvaspilsētā - Podgoricā, uzzināsiet tās vēsturi, Jums būs iespēja pastaigāties parkos, ieraudzīt slaveno Millenium tiltu, kā arī pieminekli Vladimiram Visockam.Blakus Podgoricai atrodas skaistās kalnu pļavas, miers un klusums. Te ražo arī slaveno Melnkalnes pršutu (vītināta gaļa) saskaņā ar senām receptēm, kā arī sierus, desas, vīnus, rakiju. Jums būs iespēja apmeklēt izsmalcināto Melnkalnes vīnu degustāciju (piemaksa 5 EUR), uztaisīt satriecošu fotosesiju Ilirijas ruīnās. Maršruts beidzās ar nokāpšanu pie Kotoras līča ar galvu reibinošiem ainavu skatiem.Brīvs laiks. Atgriešanās apartamentos. Atpūta.

 

6.diena

Brīva diena.Atpūta pie jūras. 

7.diena

Ekskursijas brauciens “Kanjoni + Durmitor Nacionālais parks” (papildus maksa 49 EUR. Ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).Melnkalnes ziemeļi nemaz nav līdzīgi piekrastes zonai. Tas ir augstu kalnu, tīru upju un klinšainu aizu apgabals.Moračas upes kanjons ir dziļš un klinšains. Taras upes kanjons pretēji ir zaļāks un plakanāks, kaut gan kalni ir vēl augstāki un ceļš vijas pašā aizas sirdī. Tā ir dziļāka aiza Eiropā un otrā dziļākā pasaulē! Tieši virs Taras upes atrodas slavenais Džurdževiča tilts. Tā augstums ir 172 m, m, no tilta paveras gleznaini skati uz upi un ieleju, bet visdrosmīgākie var aiztraukties virs bezdibeņa ar tarzanku.Vietās, kur ceļš noiet pie upes, atrodas omulīgie restorāni, kur piedāvā nacionālos ēdienus un svaigi nozvejotas foreles.Noslēdzošais ceļojuma punkts – Durmitor Nacionālais parks. Neskartās dabas stūrītis. Tūristu maršrutam vistuvāk atrodas Melnais ezers. Tas sastāv no diviem nelieliem ezeriem, kurus savieno starpteka. Ūdens ir ļoti tīrs un dzidrs, bet meža klajumus klāj meža zemenes.Brīvs laiks.Atgriešanās apartamentos. Atpūta.

8.diena

Atpūta pie jūras. Pēc vēlēšanas piedāvājama apmeklēt Budvu ar izbraucienu ar kuģīti pa Skadaras ezeru (papildus maksa 29 EUR. Biļete izbraucienam ar kuģīti un iebraukšanas maksa Nacionālā parkā tiek apmaksāti papildus).Budva ir vecaka pilsēta Meknkalnes piekrastē, tas vēsture skaitās vairāk nekā 2500 gadus!  Šodien Budvas vecais kvartāls - tas ir šauro ieliņu vijums, mājas no gaišā akmens un jūras viļņi pie  cietokšņa sienām.Transfērs uz Skadarskas ezeru un brauciens ar kuģīti.Atgriešanās apartamentos. Atpūta.

9.diena

Atpūta pie jūras vai pēc vēlēšanās ekskursijas brauciens uz Albāniju (papildu maksa 59 EUR.).Pases kontrole. Ceļš uz Škodru. Škodra – senā pilsēta, kas tika dibināta 6. gs.p.m.ē. Iedzīvotāju skaits – 120.000 cilvēku. Trešā lielākā pilsēta Albānijā. Rozafa cietokšņa un cietokšņa muzeja apmeklējums. Cietoksnis tika uzcelts 4. gs. p.m.ē. un ir viens no diviem lielākajiem cietokšņiem Albānijā. Slavenā Sv. Stefana katoļu dievnama apmeklējums. Katoļu baznīcas Svēta Stefana apmeklējums (galvēna romiešu-katoļu baznīca pilsēta). Masku rupnīcas apmeklējums, kurā tiek izgatavoti apmēra 20 tūkstošu masku gadā, apmērām 80% no maskām tiek eksportēti uz Venēciju, Franciju, Grieķiju, Japānu, Kanādu un ASV. Pastaiga pilsētā: skaistās šauras ieliņās ar 18. gs. div- un trīsstāvu mājām. Apmeklēsim pareizticīgo baznīcu (vienīgā Skodrā) un musulmaņu mošeju. Šāda reliģiju triāde ir katrā Albānijas pilsētā, kur musulmaņu mošejas sadzīvo blakus katoļu un pareizticīgo dievnamiem. Izbraukšana uz Kruju. Kruja – viduslaiku pilsēta, kas ir celta 600 metru virs jūras līmeņa. Kaujas centrs pret Osmaņu impēriju. Pilsētas cietokšņa un etnogrāfiskā muzeja apmeklējums. Brīvs laiks senā 17. gs. austrumu tirgū. Pēc vēlēšanās, pusdienas Krujā ar tradicionālu albāņu virtuvi (~15 eiro papildu maksa).Atgriešanās apartamentos. Atpūta.

10.diena

Brīva diena.Atpūta pie jūras.

11.diena

Apartamentu atbrīvošana. Ceļš uz Horvātiju. Ekskursija Dubrovnikā.Dubrovniks izskatās pēc pasakainās karalistes. Vēl viduslaikos, lai aizsargātu pilsētu no iebrucējiem, tai apkārt uzcēla aizsargsienas, kas nemainīgā izskatā ir saglabājušās līdz mūsdienām. Pilsētas vēsturiskā daļa ir vislabākais senās arhitektūras paraugs reģionā. Pilis un katedrāles baroka, gotikas, Renesanses stilā apbur ar savu neatkārtojamību.Un, protams, Dubrovniks ir slavens ar savām dekorācijām, kuras var redzēt virknē filmu, bet bodīšu skaitu, kas veltītas pasaulē slavenām seriālam, pat nevar nosaukt.Brīvs laiks.Nakts brauciens uz Poliju. 

12.diena

Ierašanās Polijā.Iekārtošanās viesnīcā.  Atpūta.

13.diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.Ceļš uz Rīgu.Ierašanās vēlu vakarā. 

 

Ceļojuma izmaksās ietilpst:

Iekārtošanās apartamentos - 8 naktis (viena vieta divvietīgā numuriņā)

2 naktis tranzīta viesnīcās ar brokastīm

Vieta komfortablā autobusā

Grupas vadītāja pakalpojumi

Ekskursija Vīnē

Ekskursija Dubrovnikā

Obligāti tiek apmaksāts:

Ekskursijas brauciens “Kotoras līcis” - 39 EUR

Ekskursijas brauciens “Montenegro tūre” - 39 EUR

Ekskursijas brauciens uz Albāniju - 59 EUR

Ekskursijas brauciens “Kanjoni + Durmitor Nacionālais parks” - 49 EUR (ieejas biļete tiek apmaksāta atsevišķi)

Ja ceļojat viens – obligāta piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajos numuriņos – 120 EUR

Nodeva par uzturēšanos Melnkalnē - 1.5 EUR no cilvēka dienā (bērniem 2-11 gadu vecumā (ieskaitot) - 0.50 EUR no cilvēka dienā; bērniem līdz 2 gadu vecumam - bezmaksas).

Pēc vēlēšanās tiek apmaksāts:

Brauciens uz Budvu un pastaiga ar kuģīti pa Skadarskas ezeru - 29 EUR (Biļete uz kuģīti un nodeva par iebraukšanu Nacionālā parkā tiek apmaksāti atsevišķi).

Ēdināšanā uzturēšanas laikā Melnkalnē: 1 x brokastis- 3,5 EUR / 1 x vakariņas-  6,5 EUR

Papildu maksa par uzlabotiem apartamentiem ar iespēju izvēlēties dzīvošanas vietu – 15 EUR no cilvēka par visu periodu

*Ieejas biļetes apskates objektos tiek apmaksātas atsevišķi. 

Pieļaujama nododama bagāžu norma autobusā - 1 soma līdz 25 kg / personai.

 

SIA "Poētika"
Arhitektu 1-102, Rīga, LV-1050
Tālr. +371 67221619, Tālr./faks.: +371 26069787
e-mail: poetika@poetika.lv

[0]