Marakeša valsts svētkos

 

Tiešais lidojums Rīga – Marakeša - Rīga

 15.11.2018: Rīga 06:00 09:30 Marakeša  

19.11.2018: Marakeša 17:00 23:59 Rīga

 

Cena: 549 EUR (lidojums, lidostu nodokļi, 6 kg rokas bagāža un 15 kg reģistrētā bagāža, siltā ēdināšana)

 Tiešais lidojums + Diwane Hotel 3* Cena: 699 EUR (transfers, 4 naktis divvietīgā istabā ar brokastīm, grupas vadītāja pakalpojumi)  

No Atlasa kalnu sniegotajām virsotnēm līdz Atlantijas okeāna varenajiem viļņiem, no Vidusjūras piekrastes baltajām pludmalēm līdz Sahāras tuksneša nebeidzamajai vientulībai – tā ir Maroka- valsts Ziemeļāfrikā, Rietumu civilizācijas vārti Melnajā kontinentā. Dabas daudzveidība un mainība četros gadalaikos, berberu, arābu, spāņu un francūžu kultūras mistrojums, vietējo iedzīvotāju viesmīlība un milzumdaudz iespēju pavadīt savu brīvo laiku katru jaunu atgriešanās reizi citādāk. Ekskursiju programma pēc izvēles Rekomendējam ekskursijas iegādāties pirms lidojuma. Vietu skaits ierobežots!

Marakešas pilsētas ekskursija 15. novembris 11:30  no viesnīcas Ekskursijā apskatīsim Marakešu, kas ir otra lielākā Marokas pilsēta pēc Kasablankas un savu sarkano mūru dēļ zināma arī kā “Dienvidu sarkanā pērle”. Pilsēta fascinē ar dažādām etniskām grupām, kā arī islama un arābu arhitektūru no dažādiem laikiem. Ekskursiju iesāksim ar transfēru uz vecpilsētu, kur kā pirmo apskatīsim Saadiešu kapenes – atdusas vietu 16. gadsimtā šeit valdošajam sultānam un viņa ģimenei. Pēc tipiskām marokāņu pusdienām dosimies uz Bahia pili un Koutoubia mošeju un minaretu, ko apskatīsim no ārpuses. Iepazīsim arī rosīgo ebreju kvartālu ar dažādu amatnieku darbnīcām un tirgu (Souks), kur iespējams iegādāties gandrīz jebko, vien jābūt gatavam kārtīgi kaulēties, kā arī Djamaa El Fna skvēru, kas vakarā uzplaukst visā krāšņumā un kurā iespējams sastapt gan dejotājus un akrobātus, gan pērtiķus un čūsku dīdītājus.   Ekskursijas ilgums ~ 7 stundas Cena: 50 EUR Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Bahia pilī, Saadiešu kapenēs, kā arī pusdienas (ūdens un tēja iekļauta)

SIA "Poētika"
Arhitektu 1-102, Rīga, LV-1050
Tālr. +371 67221619, Tālr.: +371 26069787
e-mail: poetika@poetika.lv

[0]