Odesa

Odesa - tikai savējiem! Mēs braucam! Jūs ar mums?

 

Viss iekļauts!!! Ceļojuma cenā ir iekļautas avio biļetes, viesnīca, ekskursijas un degustācija!!!

Mūs gaida pazīstamie Odessas pagalmiņi, ekskursijas, Piejūras bulvāris, Deribasovskaja, Privoza, slavenais odesiešu humors un odesiešu virtuve, maiga jūra un labs noskaņojums!!!
Programmas apkalpošana visa ceļojuma laikā notiek tikai krievu valodā!!

1. diena
Pulcēšanās Rīgas lidostā pie AirBaltic reģistrācijas stenda.
Reģistrācijas sākums pl. 21:35.
Izlidošana no Rīgas uz Odesu pl. 23:35. Tiešais lidojums ar a/k AirBaltic BT 410.
Ielidošana Odesā pl. 02:05 pēc vietējā laika. Transfērs uz viesnīcu. Izvietošanās viesnīcā.

2. diena Brokastis viesnīcā. Odesas apskates ekskursija “Es Jums nespēšu izstāstit visu par visu Odessu!!!”
Ekskursijas laikā Jūs iepazīsieties ar pilsētas dibināšanas vēsturi, uzzināsiet par tās vētraino attīstību un par slavenām personībām, kas atstājušas neizdzēšamas pēdas Odessas sejā un dvēselē. Jūs redzēsiet lieliskus arhitektūras pieminekļus, dzirdēsiet viļņu glāsmaino šalkoņu krastmalā un iemācīsieties runāt “odesiešu mēlē”. Jūs redzēsiet lielisko dzelsceļa stacijas ēku, pieminekli “Uzvaras Spārni”, Arkadijevskas aleju, Odessas kinostudiju, muzikālās komēdijas teātra un filharmonijas ēkas, Voroncova bāku un skaisto pili, Potjomkina kāpnes, pieminekļus Odessas dibinātājiem un Dukam de Rišeljē, 12 krēsla pieminekli, māju ar vienu sienu, Sievasmātes tiltu un vēl daudz ko citu.
Vakarā dosimies uz slaveno restorānu “Franzol” – īstu Odessas kafejnīcu Nr. 1! Tie, kas kaut reizi ir bijuši šajā restorānā, nešauboties piekritīs – lūk viņa, īstā Odessa, visa un uzreiz! Tiešišeit var pilnā mērā izbaudīt to, ko nav iespējams izskaidrot – pilsētas fantastisko dvēseli! Restorana īpašais lepnums ir lieliskā odesiešu mājas virtuve.
Atpūta. Nakts viesnīcā.

3. diena
Brokastis viesnīcā. Atpūta pie jūras un izbrauciens ar kuģīti gar Odessas piekrasti.
Šī diena Jums paliks atmiņā uz visiem laikiem! Tie būs tiešām neaizmirstami iespaidi! Jūra Jums dāvās patiesu prieku, bezgalīgas brīvības sajūtu un laimi! Iespaidīgo kolorītu paildinās skati uz Odesas piekrastes nogāzēm, kas vēl joprojām ir saglabājušas savu skaistumu, jahtu baltās buras un varbūt par delfīni aiz borta. Un debesis, žolbinošās Odessas debesis! Izbrauciens ilgs apmēram stundu. Jūs brauksiet pavisam tuvu garām visslavenākajam pilsētas simbolam - Voroncova bākai, tirdzniecības ostai, Delfinārijam un dosieties līdz pat Delfīna pludmalei. Vakarā aicinam mūzikas mīļotājus apmeklēt slaveno Odessas Operas Teātri.
Nakts viesnmīcā.

4. diena
Brokastis viesnīcā. Izbraukuma ekskursija. Ceļojums uz Odessas reģiona dienvidiem: Svētais avots,
pazemes baznīca, Akkerman viduslaiku cietoksnis, vīna degustācija Šabo. Odessas apkārtne ir pārbagāta ar lieliskiem apskates objektiem:svētvietas, seni cietokšņi, mūsdienīgi mākslas objekti, visu nemaz nevar uzskaitīt. Ar savu daudzveidību pārsteidz arī apkartējā daba: nedaudz tuksneša, pietiekamā daudzumā augu valsts un bezgalīgi daudz ūdens – strautiņi, upes, ezeri, limānas un jūra!

Piedāvājam Jums unikālu ceļojumu pa Besarābiju – Odessas apkārtnes pazīstamākajām apskates vietām.
Pl. 08:00 – izbraukšana no viesnīcas
Pl. 11:00 – ierašanās Belgorod–Dņestrovskā, Akkerman cietokšņa apmeklējums
Pl. 13:00 – pusdienas pilsētas kafejnīcā
Pl. 14:00 – pazemes baznīcas apmeklējums, Ivana Sočavska svētais avots
Pl. 16:00 – vīna kulturas centrs Šabo, ekskursija un degustācija
Pl. 19:00 – atgriešanās Odessā
Atpūta. Nakts viesnīcā.

5. diena
Brokastis viesnīcā. Ekskursija “Kriminālā Odessa”. Tas būs stāsts par Mišku Japončiku, Soņku – Zelta Rociņa, Ostapu Benderu un daudziem citiem. Ekskursija ir kļuvusi populāra ne tikai tapēc, ka šīs vietējās kriminālās autoritātes ir slavenas visā valstī, bet arī tapēc, ka, balstoties uz viņu biogrāfijām, ir tapušas daudzas slavenas mākslas filmas, stāsti un romāni. Ekskursijas maršruts Jūs aizvedīs uz dzelsceļa staciju, Čumka kalu (Soņkas pirmās afēras vieta), Moldovanku, Zaporožskas ielu (Miškas Japončika māja), Hvorostina skvēru (zagļu akadēmija), Raskidailovskas ielu (Gocmana māja), Mazo Arnautskas ielu (šeit top visa pilsētas kontrabanda), uz Odessas cietumu, Otrajiem kristiešu kapiem, Franču bulvāri, Ševčenko parku un Žvaņecka bulvāri, kur uzstādīts
piemineklis kukulim. Pēc tam piedāvājam doties uz Ukrainā vienīgo konjaka rūpnīcu un muzeju “Šustova”, kur apmeklēsim piecas izstāžu zāles un degustēsim dažādus konjakus. Ekskursijas noslēgumā Jums būs iespēja iegādāties konjakus firmas veikalā. Mēs esam pārliecināti, ka Jums gribēsies šeit atgriezties vēlreiz!
Atpūta. Nakts viesnīcā.

6. diena
Brokastis viesnīcā. Ekskursija “Odessas sākas tieši ar Privoz!” Privoz – Odessas tirgu karalis. Tam ir gandrīz divisimti gadu un odesieši “taisa tirgu” šajā vietā ne tikaifinansiālu apsvērumu dēļ. Odesiešiem došanās uz Privoz ir līdzvērtīga teātra apmeklējumam. Šeit tiek izspēlētas gan drāmas, gan komēdijas, šeit skatītāji, jeb pircēji, spēlē tik pat labi kā galvenie aktieri – pārdevēji. Tiek bārstītas tik daiļrunīgas replikas, ka vai elpa aizraujas tās dzirdot. Tas tik ir skats! Privozā strādā ap sešiem tūkstošiem pārdevēju. Nopirkt šeit var visu! Ekskursijas laikā Jūs ne tikai vērosiet visdažādāko produktu pārbagātību, bet daudz ko no tā varēsiet arī nogaršot, Jums būs iespēja pakomunicēt ar Odessas tirgussievām un pavingrināties “odesiešu mēlē” – šeit vietējais dialekts ir saglabājies tā pirmatnējā veidā.
Atpūta pie jūras un viesnīcā.
Atvadīšanās no Odessas. Nakts transfērs uz lidostu.
Izlidošana no Odessas uz Rīgu pl. 03:40.

7. diena
Lidojums Odesa – Rīga. Ielidošana Rīgas lidostā pl. 06:15 pēc vietējā laika.

Ceļojuma cena: € 745.00  645,00

Ceļojuma cenā iekļauts:
- Avio lidojums Rīga – Odessa – Rīga
- Dzīvošana 3* viesnīcā ar brokastīm 6 naktis
- Ekskursijas saskaņā ar programmu
- Gida/grupas vadītaja pakaplpojumi

- Vīnu un konjaku degustācijas.

 

Papildus izmaksas/ par papildus maksu:
- Ieejas biļete Operas Teātrī- no 40 gr. (~ 2 €)
- Medicīniskās apdrošināšana s polise līdz 65 g. – 4 €
- Medicīniskās apdrošināšana s polise 65+ g. – 8 €


 

 


 

 

SIA "Poētika"
Arhitektu 1-102, Rīga, LV-1050
Tālr. +371 67221619, Tālr. +371 26069787
e-mail: poetika@poetika.lv

[106]