Brīvdienas Varšavā - Kopernika zinātnes centrs


Brīvdienas Varšavā - Kopernika zinātnes centrs


Vai visiem tik zināmā Polija galvaspilsēta Varšava vēl spēj kādu pārsteigt? Dodoties ceļojumā ar autobusu uz Eiropu gandrīz katrreiz ir braukts cauri Varšavai un dzirdēti dažādi stāsti par to. Bet labāk pilsētu ir apskatīt un iepazīt pašiem – dodoties pastaigā pa vecpilsētu, Lazienku parku, izbaudot strūklaku šovu un Kopernika zinātnes centru. Neizpaliks arī izdevīgie pirkumi poļu lielveikalā!


 15.10. un 20.11.2016
 

2 dienas

 
1 diena

Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā: Lietuva,Polija. Pēcpusdienā pēc 16:00 ierašanās Varšavā. Iespēja apskatīt pilsētu pašiem vai arī doties ekskursijā ar vietējo gidu krievu valodā (ekskursija par papildsamaksu). Varšavas vecpilsēta, kuru paši poļi mīlīgi dēvē par “ staruvku” ar tirgus laukumu un Nāriņas strūklaku, Sv. Jāņa katedrāli, karaļpili un karaļa Zigmunda Vāzas statuju. Krakovas priekšpilsētas iela ar Sv. Annas baznīcu, prezidenta rezidenci, universitāti. Tālāk veiksim pilsētas apskati ar autobusu: Varšavas darījumu centrs – dzelzceļa stacijas rajons ar zinātnes un kultūras pili, neliela pastaiga Lazienku parkā –zaļajā oāzē pilsētas pašā centrā, kur var sastapt gan pāvus, gan vāverītes un apskatīt baroka laika teātri dīķa vidū uz saliņas. Vakarā dosimies vērot gaismas un mūzikas šovu, netālu no Varšavas vecpilsētas. Ūdens no apmēram 400 sprauslām, krāsainu lāzeru izgaismots, traucas augšup līdz pat 25 m augstumam dažādu žanru mūzikas pavadībā. Tas ir jāredz ikvienam! Nakts viesnīcā Varšavā.

2 diena
 

Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks pilsētā, kurā ir iespējams doties uz nesen atvērto Kopernika zinātnes centru , lai izbaudītu, kā darbojas dažādi fizikas likumi – ātrums, zemes pievilkšanas spēks, statiskā elektrība u.c.... Tie, kuri ir pabijuši AHHAA zinātnes centrā Tartu, varēs salīdzināt! Vai arī apskatīt barokālo Viļjanovas pili ar skaisti iekopto parku ar dažādām ziedu kompozīcijām, skulptūrām, strūklakām. Apmeklēsim arī kādu poļu lielveikalu , lai sagādātu izdevīgus un jaukus pirkumus gan sev, gan arī mājās palicējiem. Ap plkst. 14:00 izbraukšana mājup. Laiks ceļā: Polija, Lietuva. Ļoti vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.

Cena: 

€ 75.00   (1 vieta autobusā)
€ 100.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)
€ 35.00   (piemaksa par vienvietīgu numuru SNGL)

Braucena cenā ietilpst:- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
- Nakšņošana viesnīcās (2*, Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
- Grupas vadītāja pakalpojumi.
 
Papildus izdevumi:- Medicīniska apdrošināšana – 2 € - ( līdz 65 gadiem) / 3 € - (65+)
- Ekskursija pa Varšavu ar vietējo gidu – 15 €
- Ieejas biļete Kopernika zinātnes centrā – 25 PLN
- 3D planetārija apmeklējums Kopernika zinātnes centrā – 23 PLN
- Viljanovas pils parks – 5 PLN

*ekskursijas ar vietējem gidiem notiek krievu valodā
*Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
Firma ir tiesīga mainīt ekskursiju secību ceļojuma laikā.

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:
Pase, derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās no ceļojuma;
nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadu vecumam) ceļojumā līdzi jāņem pase un dzimšanas apliecība. Ja bērns ceļojumā dodas bez vecākiem, nepieciešama arī notariāli apstiprināta pilnvara.
Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

 
SIA "Poētika"
Arhitektu 1-102, Rīga, LV-1050
Tal. +371 67221619, Tal./Fax.: +371 67221194
e-mail: poetika@poetika.lv
[2]