Ziedu karaļvalsts

 

Cena bez  ekskursiju paketes € 280,00

1. DIENA

05:15 izbraukšana no Rīgas. Pārbrauciens caur Latviju, Lietuvu, Poliju. Pusdienu pārtraukums Polijā. Nakts tranzītviesnīcāPolijā,Torzymas apkaimē.

2. DIENA

Brokastis. Brauciens cauri Vācijai. Pēcpusdienā piedāvājam doties uz mazpazīstamo, bet neparasti skaisto Githornu mēdz dēvēt arī par Holandes Venēciju, jo šajā pilsētiņā gandrīz nav ielu – tikai kanāli, bet ērtākais pārvietošanās veids ir braukšana ar laivu. Turklāt, ja meklējat klusumu un mieru, šī zaļā, pastkartei līdzīgā vieta būs īstā. Senatnīgas mājas ar salmu jumtiem, iekopti dārzi un klusums, jo mašīnu tikpat kā nav - tā ir Githornas vizītkarte. Skaļākais, ko tur dzirdēsiet, būs pīles vai kāda cita ūdensputna kliedziens. Te arī varēsiet iejusties īsta Githornas iedzzīvotāja lomā, braucot ar laivu pa kanāliem un ezeru. Nakts viesnīcā Holandē.

3. DIENA

Brokastis. Alsmēras ziedu izsoles apmeklējums. Katru dienu šeit tiek izsolīti aptuveni 19 miljonus parastus ziedus un kaut kur ap 2 miljonus ziedus podos, kuri tiek piegādāti 7000 dārzkopībam. Izsoles notiek speciāli aprīkotā komerciālā kompleksā, 600 tūkstoši kvadrātmetru platībā. Tas ir aptuveni 150 futbola laukumi. Piestāsim arī pie puķu tirgus! Pat tad, ja arī Jums nav savs dārziņš, diez vai Jūs spēsiet atturēties no vilinājuma nopirkt kādu puķu sīpolu, sēklas, košumkrūmu vai vienkārši klēpi griezto ziedu! Keukenhofas ziedu parka apmeklējums – tas ir pasaulē lielākais sīpolpuķu dārzs, kur 32 ha lielā platībā zied tulpes, hiacintes, narcises un simtiem citu ziedu. Brīnišķīgajā Keukenhofas parkā jūs varat apskatīt gan visas skaistākās Holandes sīpolpuķes vienkopus, gan arī smelties idejas kompozīciju veidošanai, krāsu gammu salikšanu.1949. g. senajā pils virtuves dārza teritorijā tika radīta ziedu paradīze, kur dabas un cilvēka radītā harmonijā var nokļūt puķu pasakā. Muzikālu noskaņu rada senās leijerkastes, kuras brīnišķīgi iederas dārza atmosfērā. Tas ir visapburošākais ziedu parks Holandē. Vakaru piedāvājam pavadīt slavenākajā Holandes jūras promenādē Ševeningā! Skaistais mols, daudzās kafejnīciņas, suvenīru veikaliņi! Īsti romantiska atmosfēra! Nakts viesnīcā Holandē.

4. DIENA

Brokastis. Dosimies uz Markena salu, kas ir sena zvejnieku pilsētiņa, kur liekas, ka laiks ir apstājies. Šeit jūs jutīsieties kā pasaku zemē – mazi namiņi, īpatnēja arhitektūra, nelieli pagalmi, tiltiņi, jūras piekrastes promenāde, un, protams, slavenākā Holandes delikatese – siļķe, ko pasniedz sagrieztu ar sīpoliem un marinētiem gurķiem. Nīderlande nav tikai vējdzirnavu un tulpju zeme, tā piedāvā apskatīt arī dažādas pilis un muižas. Romantiskas ūdens pilis, greznas pasaku pilis un firstu muižas īpašumi – piedāvā tūristiem vēsturisku ceļojumu nīderlandiešu dižciltīgo personu dzīvē, kā arī ieskatu mākslas, kultūras un arhitektūras liecībās Dosimies uz 13.gadsimta pili, ko ieskauj ūdens. Muiderslotas pils tika uzceltavap 1285.gadu Vehtas upes krastos. Pirmais pils saimnieks bija grāfs Floris V, bet kad viņš tika nogalināts, pili izlaupīja un tā praktiski bija iznīcināta. Pēc 100 gadiem pili atjaunoja. Pats pazīstamākais pils īpašnieks bija Pīters Hofts – Amsterdamas mēra dēls, dramaturgs un dzejnieks. 38 gadu laikā, ko Pīters Hofts pavadīja pilī viņš pārbūvēja šo īpašumu holandiešu renesanses stilā un tā kļuva par bohēmas pulcēšanās vietu Pilī daudz domāts, lai uzturēšanāš tajā radītu prieku gan bērniem gan pieaugušajiem. Ap pili ir izveidots skaists dārzs, pavasarī tur var staigāt pa ziedošu plūmju aleju, ūdens pavijonā var noskatīties filmiņu par ūdens nozīmi, putnu mājā var apskatīt plēsīgos putnus un vēsturiskajā dārzā var redzēt, kā tika audzētas garšvielas un dārzeņus. Un tālāk ceļš vedīs mūs uz Nīderlandes karaļu rezidenci HET LOO pili. Tā ir trīs gadsimtus sena pils, kur mitinājsies Oranijas dzimtas karaļdzimta.Pilī ir grezns interjers, skaists dārzs ar brīnišķīgām strūklakām, apskatāma arī karaliskā kariešu kolekcija un medību ieroči. Kopš 1984.gada tā ir pilnībā restaurēta un ir atvērta publiskai apskatei. Nakts viesnīcā Vācijā.

5. DIENA

Brokastis. Šprēvaldes apmeklējums - pilsētiņa biosfēras rezervātā, kur cauri tek simtiem kanālu. Jūs brauksiet braucienā ar laivu pa kanāliem ar pieturām pie Sorbu Brīvdabas muzeja un peldošajiem veikaliņiem. Šis dabas parks ir iekļauts UNESKO mantojuma sarakstā. Burvīgas dabas ainavas, neskaitāmi ūdens kanāli uz Jums atstās neaizmirstamu iespaidu. Nakts viesnīcā, Polijā, Koņinas apkaimē.

6. DIENA

Brokastis. Brauciens cauri Polijai, Lietuvai. Vakarā atgriešanās mājās.

CENĀ IEKĻAUTS:

Brauciens tūrisma klases autobusā (visa brauciena garumā)

Grupas vadītāja-gida pakalpojumi (latviešu un krievu valodā)

Izmitināšana tūrisma klases viesnīcās 5 naktis (izmitināšana divvietīgā numurā) ar brokastīm


IEEJAS BIĻETES:

Keukenhofas parks - 18 €

Laivu brauciens Githornā - 25 €

Alsmēras ziedu izsoļu nams - 7 €

Muiderslotas pils - 15,5 €

Het Loo pils - 15,5 €

Šprēvaldes kanāli un muzeja apmeklējums - 25 €
*Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.


PAPILDUS PAKALPOJUMI:

Piemaksa par papildus sēdvietu autobusā - 100 €

Piemaksa par izmitināšanu vienvietīgajā numurā - 100 €

Apdrošināšana

Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos

Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi

Medicīniskā apdrošināšana

 

 
SIA "Poētika"
Arhitektu 1-102, Riga, LV-1050
Tal. +371 67221619, Tal.: +371 26069787
e-mail: poetika@poetika.lv
[0]