SPĀNIJAS, FRANCIJAS UN ŠVEICES DAILE

(EKSKURSIJAS, ATPŪTA PIE JŪRAS, IZKLAIDES  PORTAVENTURAS  PARKĀ UN SAFARI PARKĀ)

SAKSIJAS ŠVEICE – PONT DU GARD – KOSTA BRAVA – „SPĀŅU VAKARS” - BARSELONA – M UZIKĀLĀS STRŪKLAKAS - „PORT AVENTURA” –M ONTSERRATA – BESALU - FIGERASA

– ŽIRONA - NARBONNA – SAFARI PARKS – ŽENĒVAS EZERS – BERNE - ERFURTE

29.05. – 08.06.2018.

11 dienas / Visas naktis viesnīcās

 

1.diena. 29.05. „ Pretī jauniem iespaidiem…”

Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Nakts 2* viesnīcā Legnicas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

2.diena. 30.05. „ Dabas un vēstures ceļos...”

Brokastis*. Laiks ceļā. Saksijas Šveice - Bastei klintis, kas ainaviski tiek uzskatītas par vienu no skaistākajām Eiropas vietām. Dabas rezervāta Saksijas Šveices majestātiskās klintis jau miljoniem gadu sargā Elbas upes ieleju. Pastaiga pa Basteja klintīm un tiltiņiem, kas tās savieno, un no kurienes paveras aizraujoši panorāmas skati. Laiks ceļā. Nakts 2* viesnīcā Milūzas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

3.diena. 31.05. „Ceļojums pa Romiešu laika monumentiem …”

Brokastis*. Laiks ceļā. Francija. Pont du Gard – slavenā romiešu akvedukta apskate.Tas šobrīd ir visaugstākais (50m), un ir salīdzināms ar mūsdienīgu 16 stāvu ēku! Šis trīslīmeņu akvedukts būvēts no seštonnīgiem akmens bluķiem un senatnē apgādāja 50 tūkstoš iedzīvotāju lielu pilsētu, katram iedzīvotājam nodrošinot 400 litrus ūdens. Pont du Gard, kas attēlots uz 5 Euro banknotes, piegādāja ūdeni Nīmai līdz pat 18.gs. vidum. Spānija. Kosta Brava piekraste. Nakts 3* viesnīcā Kosta Brava piekrastē. Ierašanās viesnīcā.

4.diena. 01.06. „Katalonijas pērle Barselona. Tas ir jāredz!..”

Brokastis*. Atpūta pie jūras. Pēcpusdienā piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 45 €) u z Barselonu.  Laiks  ceļā. Barselona  –  pati skaistākā  un pati „eiropeiskākā” Spānijas  pilsēta,  Katalonijas galvaspilsēta, lielākā Vidusjūras osta. Barselonas iedzīvotājiem ir mākslas un mūzikas cienītāju slava, par ko liecina pilsētas neskaitāmie muzeji, galerijas, pieminekļi un koncerti. Ekskursija pa Barselonu: Antonio Gaudi šedevrs - Svētas  Ģimenes  katedrāle,  Kristofora  Nacionālā  pils,  Kolumba  piemineklis,  Spānijas  laukums,  nami Grasia bulvārī, Montžuikas kalns un Olimpiskais stadions. Barselona ir pilsēta, kurā ir patīkami atrasties. Ļoti spāniska un vienlaikus ļoti kosmopolītiska. Tā ir sena, ar kultūras tradīcijām un arhitektūras pieminekļiem bagāta pilsēta, kurā īpaši izceļas Gotiskais kvartāls ar seno katedrāli. Brīvais laiks pilsētā. Šodien Barselona ir pilsēta, kurā ir viss. Pludmales un kalni, savi „Elizejas lauki"- Passageo Gracia, šarmantā viduslaiku vecpilsēta Barri Gotica ar maziem krodziņiem, veikaliņiem un vieglu dienvidniecisku haosu.

Noslēgumā      iespaidīgs muzikālo   strūklaku   un   gaismas   šovs   Spānijas   laukumā.   Mēs   piedāvājam apmeklēt Flamenko  izrādi,  kur  varēsiet  izjust  Spānijas  dvēseli un raksturu,  mīlestību  un kaisli,  ugunīgajās flamenko dejās. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Kosta Brava piekrastē.

5.diena. 02.06. „Atrakciju parks Port Aventura…”

Brokastis*. Brīva diena pie jūras vai iespēja ar vietējo autobusu doties uz piedzīvojumu un izklaižu parku “Port Aventura” (par papildus samaksu ~ 80 €, iekļauta ieejas biļete un transfērs). Lieliska relaksācija - prieks gan lieliem, gan maziem! Parks iedalīts vairākās zonās. Piemēram, «Vidusjūras zona» noformēta kā tipiska Katalonijas pilsētiņa  un izvietota  tieši pie  ieejas  parkā.  Furius  Baco,  paši ātrākie  amerikānu kalniņi Eiropā.  «Mežonīgo Austrumu» atmosfēra piesātināta ar kovboju garu un papildināta ar amerikāniskām ainavām. Šeit atrodas ūdens atrakcija Silver River Flume, no kuras neviens neiznāk sauss; Stampida un Tomahawk - amerikāņu kalniņi uz vagonetēm, kā arī Grand Canyon Rapidskur balonā var pagriezties mežonīgi bangojošā kalnu upē. Drakons Hans

- kritiens no Kondora smailes. Atgriešanās kūrortā. Nakts 3* viesnīcā Kosta Brava piekrastē.

6.diena. 03.06. „M onserrata – Katalonijas svētums...”

Brokastis.  Atpūta   pie   jūras   vai  piedāvājam  doties   izbraukuma   ekskursijā   (par  papildus   samaksu  45

€) „M onserrata – Katalonijas svētums...”. M ontserratas klostera apmeklējums. Montserrata – graciozs

„robotais kalnu” masīvs, kas pasaules slavenību ir ieguvis pateicoties klosterim,  kura katedrāle pamatoti tiek dēvēta par skaistāko Eiropā, bet tā „sirds vietā” ir Monserata Melnā Dievmāte, ko ierodas pielūgt svētceļnieki no visas pasaules. Pastaigas pa kalnu takām un skatu laukumi, kas atklāj aizraujošus skatus. Atgriešanās un nakts 3* viesnīcā Kosta Brava piekrastē.

7.diena. 04.06. „Patiesais Katalonijas gars slēpjas mazpilsētu labirintos...”

Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 45 €) uz Katalonijas mazpilsētām


–  Figerasu,  Žironu  un  Besalu.  Figerasas   apmeklējums–   Salvadora   Dalī  dzimtene. Teatro  M useo Dali apmeklējums. Teatro Museo Dali ir apmeklētākais muzejs Spānijā pēc Prado – neaizmirstama vieta, kura iekārtota vecajā pilsētas teātrī. Muzeju veidoja pēc Salvadora Dalī ieceres un viņa vadībā. Muzeja 24 zālēs apskatāmas slavenā mākslinieka grafikas, skulptūras, grāmatu ilustrācijas, plakāti un gleznas. Žirona - Spānijas bagātākās provinces galvaspilsēta. Pastaigā pa pilsētu baudīsim pasteļtoņu namus Oņaras upes krastos, pilsētas cēlo katedrāli, rosīgos veikaliņus un kafejnīcas. Besalu - muzejs zem klajas debess.Vieta, kur laika ritums it kā apstājies viduslaikos. Gleznainās apkārtējās ainavas un vēstures elpas vilināti ik gadu šo vietu apmeklē daudz tūristu. Pastaiga pa noslēpumainās pilsētiņas šaurajām ieliņām Jums sagādās daudz patīkamu mirkļu. Atgriešanās kūrortā. Vakara pelde un atpūta pludmalē. Nakts 3* viesnīcā Kosta Brava piekrastē.

8.diena. 05.06. „Floras, faunas un vēstures karuselī: Narbonna un Safari parks...”

Brokastis*. Ceļš pa gleznaino piejūras piekrasti uz saulaināko Francijas reģionu – Languedoc- Roussillou. Mēs dodamies uz Safari parku. Brīnišķīgs Āfrikas safari parks – viens no bagātākajiem Eiropā dažādu savannas pārstāvju skaita ziņā. Šeit ir gan safari zona, kurā dzīvnieki atrodas dabīgos apstākļos, gan arī tradicionālais zooparks, kurā tā iemītnieki skatāmi voljēros. Patiesa bauda un atpūta!

Narbonna. Neliela pastaiga pa pilsētu. Narbonnā, kur saglabājusies vēl daļa no senā romiešu ceļa, valda tipiski franciska atmosfēra: gracioza viduslaiku katedrāle, kuras celtniecības darbi netika īstenoti līdz galam, bet ir viena no augstākajām Francijā; iespaidīga pils, neskaitāmas kolorītas kafejnīcas un krāšņi ziedi gleznainā kanāla krastos. Langedoka ir izcils vīna reģions, arī ,,siera karaļa” Rokfora dzimtene. No šīs puses nāk visā pasaulē atzīti vermuti un minerālūdeņi,  bet īpaši gardas ir šīs puses jūras veltes un zivju ēdieni. Laiks ceļā. Nakts viesnīcā Lionas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

9.diena. 06.06. „ Šveices paradīze Ženevas ezers un Berne...”

Brokastis*. Laiks ceļā. Brauciens līdz Šveices galvaspilsētai Bernei. Pietura paša lielākā Eiropa ezera - Ženēvas ezera. Šis reģions ir slavens ar savu vienreizējo dabu. Neparasti zilas nokrāsas ezers, kam fonā sniegoti kalni un zaļi vīnogulāju lauki, tiek uzskatīts par vienu no gleznainākajiem pasaulē. Ierodoties Bernē, Jūs gaida ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 15 €). Pilsētas simbols lācis, Pulksteņtornis, Kramgases iela, Sv. Vinčanco katedrāle, pastaiga pa viduslaiku ieliņām. Tās grezno skaistas 16.-17.gs. strūklakas un vairāku km garas arkāžu ejas,  kas  pat lietainā  laikā  dod  patvērumu un ir ērta  pastaigu vieta.  Laiks  ceļā.  Nakts  2*  viesnīcā Strasbūras apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

10.diena. 07.06. „ Erfurte – Tīringenes senais dārgums.”

Brokastis*. Brauciens līdz Vācijas pilsētai - Erfurtei. Erfurte – īsta viduslaiku pilsēta: ar šaurām ieliņām, kur ēkas gandrīz sakļaujas augšējos stāvos, ar baznīcām, kur blakus rotājas dažādi arhitektūras stili, ar snaudošiem tiltiņiem, kas savieno klusās upītes Geras krastus. Erfurtes vecpilsētu pielīdzina Prāgai – tik liela un ... dažāda. Erfurte – Tīringenes galvaspilsēta, reģiona visvecākā pilsēta, kas saglabājusi unikālu viduslaiku atmosfēru. Līdzās neskaitāmajiem arhitektūras pieminekļiem pilsēta īpaši lepojas ar Tirgotāju tiltu, kas ir pats garākais Eiropā tilts - iela, pārspējot pat Florences Seno tiltu un Venēcijas Rialto. Laiks ceļā. Nakts Polijas teritorijā,  3* viesnīcā Slubices apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

11.diena. 08.06. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!..”

Brokastis*. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

 

Samaksas kārtība

• Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.

• Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

 

Ceļojuma cenā ietilpst:

• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)

• transporta un ceļa izdevumi,

•  nakšņošana,  2*  vai 3*  viesnīcās,  viesu namos  pēc  programmas,  2-3-vietīgos  numuros  ar  ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,

• brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),

• grupas vadītāja pakalpojumi

 

Piemaksas un papildus izdevumi:

• piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 220

• piemaksa par papildvietu autobusā € 160

• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos


• pilsētas sabiedriskais transports

• AAS "BALTA`` medicīniskā apdrošināšana 9.90 € (65-74 gadu vecums 19.80 €).

 

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:

Izbraukuma ekskursija uz Barselonu 45 €; Izbraukuma ekskursija „Montserrata – Katalonijas svētums” 45 €; Izbraukuma ekskursija uz Figerasu, Žironu un Besalu 45 €.

Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 135 €. IZDEVĪGI: iegādājoties  pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 125 €, bērniem līdz 14g. 80 €.

Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.

*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

 

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:

Pont du Gard 8.50 €; Ieeja Safari parkā 32/23 €; Santa Kova 5 €; Katedrāles Sagrada Familia tornis 7 €; Gaudi māja-muzejs 10 €; Jūras muzejs 13 €; „Port Aventura” 80 €(iekļauta ieejas biļete un transfērs) Salvadora Dali muzejs 14 €; „Spāņu vakars” ~ 65 €; Monserratas klosteris 16 €; ekskursija vietējā gida pavadībā Bernē 15 €.

2017. gada izmaksas

 

SIA "Poētika"
Arhitektu 1-102, Riga, LV-1050
Tal. +371 67221619, Tal.: +371 26069787
e-mail: poetika@poetika.lv
[1]