Bavārijas pilis un ezeri

 

 

Minhene – Neišvānšteinas pils – Linderhofas pils – Oberammergau – Ērgļu ligzda – pils Kungu salā Ķīmezerā – Bamberga

 

  (6 dienas/ visas naktis viesnīcās)

 

Brauciens, kurš ir ierakojis jau daudzu ceļotāju sirdis. Brīnišķīgās pilis - Neišvānšteina,  kas ir kā no pasaku grāmatas noskatīta un tiek uzskatīta par visas Bavārijas simbolu, un Linderhofa, kas Jūs noteikti pārsteigs ar savu greznību! Ikviena ceļotāja sirdi savaldzinās arī Oberammergau, kas ir viena no skaistākajām mazpilsētām ne tikai Vācijā, bet arī Eiropā. Jūs gaida arī aizraujošs brauciens par vienu no skaistākajiem kalnu serpentīna ceļiem, lai kalnos apmeklētu " Ērgļu ligzdu" .

 

1.diena.

Agri  no  rīta  izbraukšana  no  Rīgas.  Tranzīta  brauciens  –  Lietuva  –  Polija.  Nakts  viesnīcā  Polijā  pie

Vācijas robežas.

 

2.diena. Ceļš līdz Bavārijai. M inhene.

Brokastis  viesnīcā.  Ceļš  līdz  Bavārijai. M inhene  –  Bavārijas  galvaspilsēta.  Ekskursija  ar  vietējo  gidu Minhenē: Sv.Miķeļa baznīca un karaļa Ludviķa apbēdījuma vieta, Riharda Štrausa strūklaka, pilsētas slavenākā celtne – viduslaiku Dievmātes baznīca, valdnieku pils komplekss Rezidence, Nacionālais teātris, greznā Teatīniešu baznīca, vecais un jaunais rātsnams Marijas laukumā. Īpaši interesants ir jaunais rātsnams, fasādi rotā apburoša skulpturāla kompozīcija – Bavārijas hercogi, kūrfirsti, karaļi, svētie un alegoriskas figūras, fasādi papildina 85m augstais zvanu tornis ar pulksteņspēli.  Plašo alus zāli Hofbrauhaus  1000 viesiem labprāt apmeklē katrs, kas ierodas Minhenē, tur vīri nacionālos tautas tērpos skandina bavāriešu treļļus un zvaniņus, smaržo skābēti kāposti, desiņas un alus. Īsti vāciska jautrības gaisotne un lieliski pavadīts vakars! Nakts viesnīcā pie Minhenes.

 

3.diena. Neišvānšteinas pils – Linderhofas pils - Oberammergau.

Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks vai izbraukuma ekskursija Nr.1: Neišvānšteinas pils – Linderhofas pils

- Oberammergau (par papildus samaksu: 40 €).

Izbraukšana uz Alpiem, kur apmeklēsim Bavārijas ķēniņa Ludviķa ievērojamāko pilis Neišvānšteinu un Linderhofu. Neišvānšteinas pils ir kā no pasaku grāmatas noskatīta, ar torņiem un tornīšiem, ar krāsainu un greznu interjeru. Tiek uzskatīta par visas Bavārijas simbolu un no pils paveras lieliska Alpu kalnu un apkārtnes ezeru panorāma. Karaliskais namiņš rokoko stilā Linderhofa pārsteidz ar greznību, pils pompozajā parkā izveidota Venus grota, Gulbju ezers un Marokāņu māja. Oberammergau ir viena no skaistākajām mazpilsētām Vācijā un Eiropā. Šīs pilsētiņas iedzīvotāji ir slaveni ar pasijas teatrālajiem uzvedumiem un kā arī lieliski kokgriezēji un fresku gleznotāji, tāpēc nelielie pilsētas nami ir izrotāti greznām freskām, kurās skatāmi pasaku varoņi, svētie un Bībeles vēstījumi. Nakts viesnīcā pie Minhenes.

 

4.diena. Ērgļu ligzda**- Kimzee ezers - Kungu salas pils.

Brokastis  viesnīcā.  Brīvais  laiks  vai  izbraukuma  ekskursija  Nr.2:  Ērgļu  ligzda**  -  Kimzee  ezers  - Kungu salas pils (par papildus samaksu: 40 €).

Bavārijas  lielākais  ezers  Chiemsee.  Brauciens  ar kuģīti līdz Kungu salai,  kuru 19.gs.  nopirka  Bavārijas ķēniņš   Ludviķis   II,   lai   uzbūvētu   pili. "M azās   Versaļas"   pils   apmeklējums ,   pastaigas   pils   dārzā. Berhtesgādenes Alpi. Aizraujošs brauciens pa vienu no skaistākajiem kalnu serpentīna ceļiem uz Kelšteinu, lai kalnos  apmeklētu  "Ērgļu ligzdu"**,  Tējas  namiņu  skaistā  Alpu  kalnu  apvidū,  Bormaņa  dāvanu  Hitleram dzimšanas dienā. Brīnišķīga Alpu kalnu panorāma. Nakts viesnīcā pie Minhenes.

 

5.diena. Bamberga.

Brokastis  viesnīcā.   Pastaigas   Bavārijas   pilsētā   Bambergā,   kura   tāpat  kā  senā   Roma   atrodas   uz septiņiem pakalniem un tāpēc tiek dēvēta par „Frankonijas  Romu”, bet Regnicas upes krastmalas zvejnieku kvartāls  to  pielīdzina  „mazajai  Venēcijai”.  Pastaigas  laikā  apskatīsimies  ūdenspili,  rātsnamu,  monumentālo viduslaiku Domu, bīskapu pilis. Brīvs laiks pusdienu pauzei. Nakts viesnīcā Polijā pie Vācijas robežas.


6 diena.

Brokastis. Izbraukšana uz mājām. Ceļš caur Polijai, Lietuvai. Vēlu vakarā ierašanās Rīgā.

 

Ceļojuma cena:

€ 320.00 (1 vieta autobusā) € 240

€ 440.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)

€ 120.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

 

Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi):

• Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.

• Atlikusīsumma jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

 

Ceļojuma cenā ietilpst:

- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;

-  Brauciens  ar  komfortablu  autobusu  (TV,  WC,  kondicionieris,  karstais  ūdens  pieturas  laikā,  kafija,  tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas;

-   Nakšņošana   viesnīcās   (2*,   3*,   viesu  nami.   Viesnīcas   “zvaigžņu”  klasifikācija   saskaņa   ar  attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);

- Grupas vadītāja pakalpojumi;

 

Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:

- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem: 4 € (līdz 65 gadiem) / 8 € (65+);

- izbraukuma ekskursija Nr.1: Neišvānšteinas pils – Linderhofas pils - Oberammergau: 40 €;

- izbraukuma ekskursija Nr.2: Ērgļu ligzda** - Kimzee ezers - Kungu salas pils: 40 €;

*Bērniem līdz 13.gadiem izbraukuma ekskursijām atlaide 25%

 

Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGĀK!

“ekskursiju paketē” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; = M aksājot Rīgā = 70.00 €.

 

- Alus kauss Hofbrauhaus: no 8.5 €;

- Neisvānšteinas pils: 12 €;

- Linderhofas pils: 8.50 €;

- Kungu salas pils: 9 €;

- Kuģītis līdz kungu salai: 8 €;

- Ērgļu ligzda**: 16.5 €;

** Ērgļu ligzda / atkarīgs no laika apstākļiem

 

.

 
SIA "Poētika"
Arhitektu 1-102, Rīga, LV-1050
Tālr. +371 67221619, Tālr./Fax.: +37126069787
e-mail: poetika@poetika.lv
[0]