SPĀNIJA - SALOU 

 

 

 09.09.2018 - 17.09.2018 no 499 € -     Viesnīca H Top Molinos Park 3* (viena vieta divvietīga numuriņa)

 

17.09.2018 - 24.09.2018 no 499 €   - Viesnīca Sol Dor 3* (viena vieta divvietīga numuriņa)

 

1.DIENA

Tikšanās Rīgas lidostā (~21:45).Lidojums Rīga-Žirona (~23:45- 2:15)

2.DIENA

Transfērs uz Salou. Iekārtošanās H-TOP Molinos Park*** viesnīcā. Atpūta.

Viesnīca H Top Molinos Park 3* ir piemērota ģimeņu izmītināšanai.

Jūsu pilnai ķermeņa un dvēseles relaksācijai viesnīcā H Top Molinos Park darbojas āras baseins, burbuļvanna un sauļošanai, un atpūtai ir aprīkota terase. Uz viesnīcas jumta atrodas panorāmas terase un strāda moderns bārs, kas piedāvā garšīgus dzērienus un vieglas uzkodas.
Nakšņošanai piedāvājumā ir kondicionētie numuri ar privātu balkonu, no kura paveras elpu aizraujošie skati uz kūrorta, jūras un kalnu skaistumiem. Visos numuros ir privāta vannas istaba.
Vietējās un starptautiskās virtuves ēdieni tiek pasniegti elegantajā viesnīcas restorānā. Viesnīcā H Top Molinos Park regulāri notiek tematiskie vakari, pateicoties kuriem jūsu brīvdienas paies jautri un aizraujoši.

Salou — piejūras kūrorts un slavenais tūrisma centrs Katalonijā. Pilsēta atrodas 90 km attālumā no Barselonas, Costa Dorada „zelta piekraste”. Kūrortu raksturo lieliskās pludmales, kuras ir atzīmētas ar zilo karogu (European Blue Flags), gleznaini līči, zaļie parki un izklaides parki, visslavenākais no tiem ir Port Aventura.

Brokastis. Brīvais laiks, atpūta pie jūras.

Vakariņas viesnīcā (par papildus maksu).

3.DIENA

Brokastis.Brīvais laiks, atpūta pie jūras.Vakariņas viesnīcā (par papildus maksu).

4.DIENA

Brokastis.Atpūta pie jūras vai pēc vēlēšanās, piedāvājam ekskursijas braucienu uz Taragonu un Reusu (piemaksa 35 EUR).

Taragona – viena no senākajām Spānijas pilsētām, kuru uzskata par Costa Dorada piekrastes “sirdi”. Līdz pat šai dienai pilsētā un tās apkārtnē var redzēt romiešu laiku objektus: pilsētas mūra daļu, kura garums ir 1100 m un augstums 12 m. Amfiteātris, kas bija paredzēts gladiatoru cīņām, Romas cirku (1. gs. p.m.ē.) u.c. Galvenā pilsētas apskates vieta – Katedrāle, kas ir pilsētas galvenā baznīca, ir arī lielākā baznīca Katalūnijā.

Taragona ir diezgan liela pilsēta, šeit dzīvo aptuveni 140 000 cilvēku, atmosfēra te ir gana mierīga, tāpēc pilnvērtīgi var izbaudīt jūras gaisu Zelta piekrastē.

Tālāk dosimies uz Reusu. Šī brīnišķīga pilsēta vilina ne tikai tūristus ar virkni veikalu, bet arī ar bagātu kultūras mantojumu. Reusa atrodas 108 km attālumā no Barselonas. Šī ir slavenā arhitekta Antonio Gaudi dzimtene. Pilsēta visā pasaulē ir slavena ar vīnu un brendiju ražošanu. Galvenās pilsētas apskates vietas – izsmalcinātas ēkas, kas ir lieliskie modernisma paraugi. Pilsētas viesiem tiek piedāvāts apmeklēt tematisko Antonio Gaudi centru, Salvador Vilaseca arheoloģijas muzeju un institūtu ar tādu pašu nosaukumu. Pilsētas laukumi jūlijā pārvēršas par fiestas norises vietām, kur notiek dažādas izrādes, spēlē dzīvā mūzika. 

Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (par papildu maksu).

5.DIENA

Brokastis.Brīvais laiks. Atpūta pie jūras.Vakariņas viesnīcā (par papildus maksu).

6.DIENA

Brokastis. Brīvais laiks, atpūta pie jūras.Dienas otrajā pusē, pēc vēlēšanās, ekskursijas brauciens uz Barselonu (piemaksa 49 EUR).

Barselona – Katalonijas galvaspilsēta, lieliska Eiropas pilsēta, kas atrodas Spānijas Vidusjūras piekrastes ziemeļaustrumu daļā, tā ir slavena ne tik ar savu viduslaiku centru, cik ar neparastām modern stila celtnēm – Antonio Gaudi un citu arhitektu mākslas darbiem. 

Autobusu un pastaigu ekskursijas laikā mēs iepazīsim skaistu Barselonas katedrāli – Sagrada Familia, kas ir galvenais arhitekta Antonio Gaudi mākslas darbs. Mēs turpināsim iepazīties ar Gaudi darbiem, viņa šedevru vidū var atzīmēt Casa Mila ēku, kuru vietējie iedzīvotāji sauc par La Pedrera („Akmeņlauztuve”). 
Turpinot ceļojumu pilsētā, nokļūsim Paseo de Lluís Companys, kas ved uz izstādes laukumiem Citadeles parkā, par kura galveno apskates vietu kalpo Triumfa arka. Baudot pilsētas skaistumu, mēs dosimies uz vietu, kuru ir iemīļojuši ne tikai tūristi, bet arī vietējie iedzīvotāji. Montžuika kalns – tā pakāje ir burtiski klāta ar apskates vietām: Nacionālā pils, arhitektūras parks „Spāņu pilsētiņa”, „Maģiska strūklaka” un Vācijas izstādes paviljons, kā arī te var redzēt dažādas sporta būves, kuras tika uzceltas 1992. gada Olimpiskajām spēlēm. Mūsu ekskursijas nobeigumā apmeklēsim Barsa laukumu – vienu no lielākajiem laukumiem valstī, kura galvenais apskates objekts ir milzīga strūklaka, kas atrodas centrā. Brīvā laikā iesakām doties pastaigā pa La Rambla bulvāri – galveno gājēju ielu Barselonā, bet vakarā izbaudīt „dziedājušo” strūklaku skaistumu.

Brīvs laiks.

Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (par papildus maksu). 

7.DIENA

Brokastis.Brīvais laiks. Atpūta pie jūras.

Vakariņas viesnīcā (par papildus maksu).

8.DIENA

Brokastis.Brīvais laiks. Atpūta pie jūras.

Vakariņas viesnīcā (par papildus maksu).

9.DIENA

Agri no rīta numuriņu atbrīvošana. 

Transfēris uz Žironas lidostu. Reģistrācijas sākums plkst. ~09:00

Lidojums Žirona - Rīga (~11.00-15.30).

CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS

 

Lidojums Rīga – Žirona – Rīga

Rokas bagāža līdz 5kg (55 x45x25cm)

Nododamā bagāža līdz 15kg (56x32x84cm)

8 naktis viesnīcā (viena vieta divvietīga numuriņa)

7 brokastis viesnīcā

Transfēris lidosta-viesnīca-lidosta

 

PAPILDUS EKSKURSIJAS

Ekskursijas brauciens uz Taragonu un Reusu            35 €

Ekskursijas brauciens uz Barselonu ar strūklaku apmeklējumu        49 €

PAPILDUS JŪS VARAT IEGĀDĀTIES

Рiemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numuriņā          160 €

Vakariņas viesnīcā - 7 vakariņas (var apmainīt pret pusdienām)      60 €

Ēdināšana „viss iekļauts” H-top tīkla viesnīcās        130 €

PAPILDUS TIEK APMAKSĀTS

Tūristu nodeva 3* viesnīcā — 0,5 €/dienā

CENĀ NAV IEKĻAUTS

Ēdieni un dzērieni lidmašīnas klajā ir par papildmaksu

 

SIA "Poētika"
Arhitektu 1-102, Riga, LV-1050
Tal. +371 67221619, Tal.: +371 26069787
e-mail: poetika@poetika.lv
[0]