Jaungada sagaidīšana pie Eifeļa torņa

29.12.2018 - 01.01.2019 no 349 €

1. diena

Tikšanās lidostā Rīgā.Lidojums Rīga-Parīze (~07:20 -09:10).

Ierašanās Parīzē.Dosimies uz Latīņu kvartālu. Ekskursija.Latīņu kvartāls ir ļoti sens rajons, kas atrodas apkārt Parīzes universitātei – Sorbonnai. Īpašu atmosfēru Latīņu kvartālā veido tā šauras, omulīgas ieliņas, viesmīlīgas kafejnīcas, kā arī virkne apskates objektu, galvenais no kuriem ir pati Sorbonnas universitāte.Ekskursijas noslēgumā piedāvājam izbaudīt franču virtuvi Latīņu kvartālā – īstajā franču restorānā ar skatu uz Parīzes Dievmātes katedrāli (par papildus samaksu 17 € - grupas ēdienkarte).Došanās uz viesnīcu. Iekārtošanās, atpūta.

2. diena

Brokastis.Brauciens uz Versaļu (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).

Versaļa, labāk pazīstama kā Versaļas pils, tā ir monumentālā pils, ko uzcēlis Luijs XIV, un kas mūsdienās ir kļuvusi par vienu no visvairāk tūristu apmeklētākajām vietām Francijā.

Talāk dosimies uz Luvru.Luvras apmeklējums (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).

Luvra - ir ne tikai arhitektūras piemineklis, Francijas karaļu pils, bet arī viens no slavenākajiem muzejiem pasaulē. Tajā atrodas visbagātākā dažādu artefaktu kolekcija. Šeit var atrast asīriešu piļu bareljefus, ēģiptiešu gleznojumus un daudz ko citu. 

Talāk mūs sagaida apskates ekskursija Parīzē, kuras laikā Jūs redzēsiet Triumfa arku, Elizejas laukus, Saskaņas laukumu, Grand Opera, Vendomes laukumu, Luvra ēku, Sitē salu un Parīzes Dievmātes katedrāli. Jūs brauksiet cauri Latīņu kvartālam, garām Luksemburgas pilij, Invalīdu pilij, De Orse, impresionistu muzejam. Jūs redzēsiet Aleksandra III tiltu, kā arī citus apskates objektus.

Ja Jūs vēlaties veltīt šo laiku Parīzei, noteikti patstāvīgi apmeklējiet Eifeļa torni. Lai nokļūtu uz pirmo un otro torņa līmeni var izmantot ātrgaitas liftus vai pacelties augšup pa kāpnēm (328 pakāpieni līdz pirmajam līmenim un 340 līdz otrajam). Neapšaubāmi visiespaidīgākais skats uz pilsētu paveras no pēdēja - trešā - līmeņa, uz kura var nokļūt vienīgi veicot pārsēšanos otrajā līmenī. Tur atrodas arī atjaunotais inženiera Eifeļa kabinets.Brīvs laiks.Ja vēlaties, Jūs varat pavizināties ar kuģīti pa Sēnas upi (par papildus samaksu 15 €).

Šajā aizraujošajā ekskursijā Jums būs iespēja aplūkot Parīzi no ūdens puses, "paturēt savās rokās" Eifeļa torni un nofotografēties tai blakus, un tas viss – krievu valodā runājoša gida pavadībā.Atgriešanās viesnīcā.

3. diena

Brokastis.Ekskursijas brauciens uz Fontenblo pili (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi). Fontenblo pils atrodas uz dienvidaustrumiem no Parīzes. XII gadsimtā, pils kļuva par Luija VII rezidenci, un pirms tam pils vietā bija medību namiņš. Apkārt pilij ir parks un mežs, Fontenblo ir arī ar vēstures objektiem bagāts. Pils arhitektūrā sastopami renesanses, klasiskās arhitektūras un viduslaiku laikmeta elementi. Pils ir pieredzējusi vairāk nekā 700 gadu Francijas vēstures, kritumu un labklājības posmus. Fontenblo parka arhitektūra ir lieliski saglabājusies līdz pat mūsdienām.Atgriešanās viesnīcā. Sagatavoanas Jaungada sagaidīšanai.

Pēc vēlēšanas, transfērs pie Eifeļa torņa (piemaksa 15eur).

Varēsiet sagaidīt Jauno Gadu pie Eifeļa torņa ar vietējiem iedzīvotājiem un šampanieti, vai arī, pēc pieprasījuma, izbaudīt svētku vakariņas vienā no franču restorāniem ar skatu uz Parīzes Dievmātes katedrāli (piemaksa).Naksts viesnīcā.

4. diena

Brokastis.Numuriņu atbrīvošana.Apmeklēsim slaveno smaržu muzeju Fragonard.(mūsu tūristiem ieeja bez maksas).Talāk dosimies ekskursija uz La Defense rajonu un Monmartru.

La Defense, kas tulkojumā nozīmē "aizsardzība", ko sauc par nākotnes rajonu vai Parīzes Manhetenu, kur Jums būs iespēja redzēt slaveno arku, dažādas greznas modernas ēkas un veikalus. Tālāk ceļš ved uz Monmartras kalna, kurš ir 130 metru augsts, tā ir viena no krāšņākajām Parīzes vietām ar savu enerģētiku, gaisotni un unikālo pievilcību. Baznīcas un kapelas, muzeji un galerijas, laukumi un skulptūras, teātri un kabarē – tas viss ir Monmartra. 

Ceļš uz lidostu. Lidojums Parīze-Viļņa (~18:50 -22:30).

Ceļojuma cenā iekļauts

Lidojums Viļņa-Parīze-Viļņa

Rokas bagāža, kas nav smagāka par 8 kg (55х40х23 cm + maza soma 30х40х10cm)

3 naktis *** viesnīcā ar brokastīm

Nododamā bagāža līdz 20 kg

Transporta apkalpošana

Grupas vadītāja pakalpojumi

Ekskursiju-transporta pakete 179 €

Apskates ekskursija Parīzē

 

Ekskursija Latīņu kvartālā

 

Brauciens uz Versaļu (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi)

 

Brauciens uz Fontenblo pili (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi)

 

Ekskursija rajona La Defense un Monmartra

 

Smaržu muzeju Fragonard apmeklējums

 

Luvra apmeklējums (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi)

 

Papildus jūs varat iegādāties

Ja Jūs ceļojat viens, tad piemaksa par vienvietīgo izmitināšanu

90 €

Vakariņas Latīņu kvartālā

17 €

Brauciens ar kuģīti pa Sēnu

15 €

Transfērs 31.12. pie Eifeļa torņa

15 €

Apmaksāts uz vietas

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās

Cenas pēc pieprasījuma

Jaunagada vakariņas Parīzes restorānā

 

SIA "Poētika"
Arhitektu 1-102, Rīga, LV-1050
Tal. +371 67221619, Tal.: +371 26069787
e-mail: poetika@poetika.lv
[0]