Bratislava – Budapešta – Vīne 

Rīga – Lietuva – Polija – Slovākija/Bratislava – Ungārijā/Budapešta – Austrija/Vīne – Polija – Lietuva – Rīga

1.diena.
6:00 Izbraukšana no Rīgas. Brauciens cauri Lietuvai un Polijai. Nakts viesnīcā Polijā.

2.diena. Bratislava.
Brokastis viesnīcā. Apskates ekskursija vietēja gida pavadībā: Bratislava (par papildus samaksu 10 €).
Brauciens cauri Polijai. Ierašanās Slovākijā. Donavas skaistule, pēcpusdienā apskatīsim Slovākijas galvaspilsētu Bratislava, pils - cietoksnis, Sv. Martiņa katedrāle, vecpilsētas laukums, nacionālais teātris, parlamenta ēka un Mihaila vārti. Laipni lūdzam Bratislavā, kur no senseniem laikiem ir saglabājušās labu ēdienu un lieliska vīna tradīcijas. Pastaigāsimies pa bijušo viduslaiku piepilsētu, kura atrodas pie pilsētas mūriem, kas ir saglabājušies līdz mūsdienām. Brīvs laiks pilsētā, vai izbraucot no pilsētas centra vīndaru rajona virzienā būs iespēja iepazīties ar Slovākijas vīniem vienā no tipiskajiem vīna pagrabiņiem, kur degustēsim nacionālos vīnus. Nakts viesnīcā pie Bratislavas.

3. diena. Budapešta.
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks Bratislavā, vai ekskursija uz Budapeštu – (par papildsamaksu 30 €). 
Izbraukums uz Budapeštu. Budapešta – gluži vai simboliski abus Donavas krastus Ungārijas galvaspilsētā savieno Donava, izveidojot arī pilsētas vārdu. Līdzenākajā Donavas krastā atrodas Pešta, no šīs puses rāmajos upes ūdeņos spoguļojas Valsts Parlamenta ēka un atspīd promenādes ugunis. Pretī tām ar krāsaino jumtu lepojas Mātjāša katedrāle un varenās karaļpils siluets. Budapešta ir dinamiska pilsēta, kurā mierīgi līdzās sadzīvo atgādinājumi par senajiem romiešiem, turku valdīšanas laika pieminekļi. Jums būs iespēja redzēt: Budas pilskalns, Matiaša baznīca, Zvejnieku bastions, karaļpils, Donavas tilti un pilsētas panorāma, Andraši bulvāris, Vajdahunjadi pils, Varoņu laukums. Piedāvājam Budapeštas panorāmas braucienu ar kuģīti pa Donavu. Brīvais laiks Budapeštā, jums būs iespēja iegādāties “Hungaricum” suvenīrus un lieliskus ungāru vīnus. Atgriezīsimies nakšņot uz viesnīcu pie Bratislavas.

4. diena. Vīni.
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks Bratislavā, vai ekskursija uz Vīnī – (par papildsamaksu 25 €). 
Braucam uz Austrijas galvaspilsētu - Vīni. Pastaigas ekskursija kājām licenzēta gida pavadībā: Rātslaukums, Parlaments, Hofburg imperatoru rezidence. Ja Vīne ir Eiropas sirds, tad Hofburga ir Vīnes sirds. Pilsētas simbols - Sv. Stefana katedrāle, ar kuras zvanu skaņām jau piekto gadsimtu mostas Vīnes iedzīvotāji, viena no galvaspilsētas kulta vietām - Vīnes opera. Brīvajā laikā jūs varēsiet apskatīt valšu karaļa J.Štrausa pieminekli, parkus, vecpilsētu, dārgumu krātuvi, Ringstrasse bulvāri, pastaigāties pa Vīnes izsmalcinātajām veikalu ieliņām. Neaizmirstiet nogaršot Vīnes šokolādes simbolu - Zahera torti, īstu Vīnes štrūdeli un neparasti garšīgo un aromātisko kafiju kafejnīcā Vīnē! Atgriešanās Bratislavā un brauciens uz Poliju, kur paredzēta nakšņošana viesnīcā.

5.diena
Brokastis viesnīcā. Brauciens cauri Polijai un Lietuvai. Īsa pietura Polijā iepirkšanai lielveikalā AUSHAN (www.auchan.pl). Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.

Ceļojuma cena:
€ 210.00 (1 vieta autobusā)
€ 310.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)
€ 120.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi):
• Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
- Grupas vadītāja pakalpojumi;

Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”: 
- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem – 3 € ( līdz 65 gadiem) / 6 € ( 65+);
- Ekskursija «Bratislava» - 10 €;
- Ekskursija «Budapešta» - 30 €;
- Ekskursija «Vīne» - 25 €;
- Brauciens Budapešta ar kuģīti pa Donavu – 15 €;
- Vīnu degustācija Slovākijā - 12.00 €;
- Vīnes muzeji – no 10 €;
- Pusdienas no 15 €;
- Pusdienas Budapešta no 1500 HUF

 

 

 

SIA "Poētika"
Arhitektu 1-102, Rīga, LV-1050
Tālr. +371 67221619, Tālr.: +371 26069787
e-mail: poetika@poetika.lv
[2]