Atpūta pie Adrijas jūras Bellaria-Idžea Marina kūrortā + ekskursijas

Ceļojuma datums

Iegādājoties ekskursiju paketi

Bez ekskursijas paketes iegādes

19.07.2018 - 27.07.2018

199 €

379 €

26.07.2018 - 03.08.2018

199 €

379 €

09.08.2018 - 17.08.2018  

269 €

449 €

16.08.2018 - 24.08.2018

269 €

449 €

23.08.2018 - 31.08.2018

269 €

449 €

 

 

1. diena

Tikšanās Rīgas lidostā (~20:00) .Lidojums Rīga-Venēcija (~22:00-23:30).

2. diena

Transfērs no lidostas uz viesnīcu. Iekārtošanās Bellaria-Idžea Marina kūrortā. Kūrorta piekrastes līnijas garums ir aptuveni 7 km. Ļoti tīrs ūdens, lieliski aprīkotas pludmales ar smalkām smiltīm. Kūrortā Jūs varēsiet izbaudīt: restorānus, bārus, dažādus aktīvās atpūtas veidus, slaveno itāļu virtuvi un ikdienas svētku sajūtu. Iekārtošanās viesnīcā „Hotel Maksim’s Bellaria”*** (vai citā tādas pašas kategorijas viesnīcā). Brokastis. Atpūta pie jūras, brīvs laiks, lai patstāvīgi iepazītos ar kūrortu.Vakariņas viesnīcā (papildus maksa). Nakts viesnīcā.

3. diena

Brokastis. Atpūta pie jūras. Dienas otrajā pusē ekskursijas brauciens uz Ravennu. Visu Emīlijas-Romanjas “pērļu” vidū neviena nav spilgtākā par Ravennu un tās Bizantijas un agrīnās kristietības mozaīkām. Savā “Dievišķajā komēdijā” Dante, kas ir apglabāts tepat, nosaucis tās par “krāsu simfoniju”. Ravenna ir viena no senākajām un nozīmīgākajām Itālijas pilsētām, 10 km attālumā no Adrijas jūras piekrastes. Ravenna ir bagāta ar unikālajām apskates vietām, kuru vidū, pirmkārt, jāatzīmē Bizantijas un agrīnās kristietības pieminekļi, kas 1996. gadā kļuva par UNESCO Kultūras mantojuma objektiem. Tie ir Gallas Placidijas un Teodoriha mauzoleji, pareizticīgo baptistērija, Sant Apolinare Nuovo, San Vitale un Sant Apolinare in Klasse bazilikas. Gandrīz visas šīs ēkas rotā senlaicīgas Bizantijas mozaīkas. Īpaša uzmanība jāpievērš arī 18.gs. Santo Spirito katedrālei, Brankaleone cietoksnim un San Frančesko baznīcai, kurā pēdējā ceļā pavadīja Danti.Atgriešanās viesnīcā.

Atpūta. Vakariņas (papildus maksu).

4. diena

Brokastis. Atpūta pie jūras. Dienas otrajā pusē ekskursijas brauciens uz Ferraru. Pilsēta ir saglabājusi Renesanses laiku greznību, kad pilsēta kalpoja par d`Este dzimtas rezidenci, kas valdīja šeit. Pateicoties d`Este dzimtai, pilsētā uzcēla virkni skaistu objektu, pašu pilsētu var pilnībā dēvēt par mākslas darbu. Ferraras pilsētas ainavas pa pusei viduslaiku, pa pasei Renesanses.  Ferraru arī mīļi dēvē par “Città delle biciclette” (velosipēdu pilsēta). Savu otro nosaukumu pilsēta ir ieguvusi, pateicoties pilsētas ielu mieram un virkni veloceliņu, kas vijas cauri zaļumiem. Priecīga atmosfēra, maz automobiļu pilsētas vēsturiskajā centrā.  Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (papildus maksa).

5. diena

Brokastis.  Atpūta pie jūras.Dienas otrajā pusē ekskursijas brauciens uz Sanmarīno.

 

Blakus Rimini atrodas unikāla vieta — Sanmarīno, kas ir vissenākā Eiropas republika, kuras valsts struktūra ir iekļauta UNESCO sarakstā. 500 000 viesu, kas ik gadu atbrauc šeit, ir iespēja nogaršot slavenos Sanmarīno liķierus un apmeklēt vietējas bodītes, kur preces netiek apliktas ar nodevām, kā arī savām acīm pārliecināties par to, kāpēc Sanmarīno dēvē par „Eiropas balkonu”, par elpu aizraujošiem skatiem, kas paveras no 700 m augstuma. Turklāt tieši uz šejieni, pie Sanmarīno Republikas dibinātāja pīšļiem, brauc kristiešu svētceļotāji no visas pasaules, kur vidū ir Romas pāvesti un pareizticīgie garīdznieki.Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (papildus maksa).

6. diena

Brokastis. Pēc vēlēšanās, ekskursijas brauciens uz Romu un Vatikānu (50 € + ieejas biļetes). Roma – Itālijas galvaspilsēta un viena no apmeklētākajām Eiropas pilsētām, galvenais politiskais, kultūras, ekonomikas centrs, atklājumu pilsēta. Vatikāns ir pilsēta-muzejs zem klajas debess, kur ik uz soļa sastopams mākslas darbs. Vatikāns atrodas netālu no Itālijas galvaspilsētas Romas un tas aizņem tikai 0,44 m2 lielu teritoriju. Valsts sastāv no vienas pilsētas, kas izveidota ar Romas katoļu baznīcas un Itālijas piekrišanu 1929. gada 11.februārī. Vatikānā atrodas īpašas uzmanības cienīgas rezidences, kas uzceltas par godu katram no pāvestiem. Atgriešanās viesnīcā.  Vakariņas viesnīcā (papildus maksa).

7. diena

Brokastis. Atpūta pie jūras. Vakariņas viesnīcā (papildus maksa).

8. diena

Brokastis.  Numuru atbrīvošana. Ekskursijas brauciens uz Venēciju (iebraukšanas nodeva 5 EUR + 15 EUR kuģītis).

Venēcija… Līdzīgas pilsētas vairs nav pasaulē. Uz pāļiem celta, šī pilsēta it kā planē virs lagūnas caurspīdīgajā gaisā, kas ir piepildīts ar saules gaismu vai rēgojas cauri smalkajam lietus tīklam, kā vecā meistara gravīra. Arhitektūras mākslas darbi, kurus neticamā veidā grūti apbūvētajā vietā ir izveidojušas daudzas paaudzes, veido vienīgo savā veidā harmoniju ar ūdeni.

Venēcija – pilsēta Itālijas ziemeļos, kas uzcelta uz ūdens, precīzāk – uz 118 salām, kas savstarpēji savienotas ar 400 tiltiem. Šo pilsētu droši var dēvēt par pilsētu-muzeju. Šeit uz katra soļa atrodami aizgājušo gadsimtu pieminekļi, arhitektūras šedevri un ievērības cienīgi apskates objekti. Piemēram, slavenie tilti: Zelta tilts, Nopūtu tilts un Mainītāju tilts, Dodžu pils, jaunās un vecās administratīvās celtnes, Venira –de- Leoni, Bibliotēka, Pulksteņa Tornis, Kampanilles zvanu tornis ar skatu laukumu, grandiozais Arsenāla komplekss, Santa Maria Della Salute katedrāle, Frari bazilika, tirdzniecības iela Merčerija. Vairums Venēcijas ielu-kanālu ir tik šauri, ka pretējo māju sienas ir ar roku aizsniedzamas, tāpēc ēkas sasniedz pat 7 stāvu augstumā.

Pēc vēlmes, pēc ekskursijas Venēcijā aicinām Jūs doties kruīzā pa Venēcijas lagūnas salām (papildu maksa 22 €).

Apmeklēsim 2 vispopulārākās salas – stikla pūtēju salu Murano, salu ar krāsainām zvejnieku mājiņām Burano.

Ceļojumu sāksim ar salu, uz kuras sākot ar 13. gs. un līdz pat šodienai strādā stikla pūtēji, kas veido īstos mākslas darbus no stikla. Apmeklēsim Murano muzeju, kur Jūs pašas acīm varēsiet vērot visus Venēcijas stikla ražošanas un attīstības posmus, vēlāk varēs pastaigāties un apmeklēt bodītes, kur par piemiņu var iegādāties Venēcijas stikla izstrādājumus, kas ir roku darbs un īsts Itālijas zīmols. No Murano salas dosimies uz Burano salu, kas ir pazīstama ar tās krāsainajām mājiņām, kas jebkuras laika apstākļos rada saulainu un patīkamu atmosfēru, piesātinot visu salu. Lieliska zvejnieku saliņa, kas saskaņā ar leģendu, tās krāsaino nokrāsu iemantoja, pateicoties zvejnieku sievām, kas izkrāsoja savas mājas, lai viņu vīri, vēl atrodoties tālu no salas, varētu ieraudzīt mājas un ātrāk atgrieztos pie mājas pavarda.Transfērs uz lidostu.

9. diena

Lidojums Rīga-Venēcija (~00:15-03:45).

Ceļojuma cenā iekļauts

Lidojums Rīga-Venēcija-Rīga

Rokas bagāža līdz 5 kg (55 х 45 х 25 cm)

Nododamā bagāža līdz 20 kg (56 х 32 х 84 cm)

Dzīvošana 3* viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)

Transfērs lidosta-viesnīca-lidosta

Ekskursija Venēcijā (izņemot kuģīša biļetes cenu - 15€ un iebraukšanas nodevu - 5€)

Ekskursiju-transporta pakete  189 €

Ekskursijas brauciens uz Ferraru

 

Ekskursijas brauciens uz Ravennu

 

Ekskursijas brauciens uz Sanmarīno

 

Grupas vadītāja pakalpojumi

 

Papildus ekskursijas

Ekskursijas brauciens uz Romu un Vatikānu (+ papildu maksa: ~5 € sabiedriskais transports, ieejas biļetes)

50 €

 

 

Papildus jūs varat iegādāties

Piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos

145 €

7 vakariņu pakete viesnīcā (6x vakariņas + 1x pusdienas)

55 €

Kruīzs pa Venēcijas lagūnas salām

22 €

Papildus tiek apmaksāts

Viesnīcas tūristu nodoklis - 1.5€ /dienā no cilvēka

Apmaksāts uz vietas

Papildu maksa par motorkuģīti Venēcijā - 15 € + 5 € iebraukšanas nodeva

Kondicionieris (dienā par numuriņu) - 5 €

Roma un Vatikāns: papildu maksa: ~5 € sabiedriskais transports, ieejas biļetes

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās

 

 

SIA "Poētika"
Arhitektu 1-102, Rīga, LV-1050
Tālr. +371 67221619, Tālr.: +37126069787
e-mail: poetika@poetika.lv

[0]