Varšava - Čenstohova-Krakova-Zakopane


                         

 

 

 

 

4 dienas


1. diena Izbraucam no Rīgas 6:00 no rīta. Ierašanās Varšavā. Apskates ekskursija pa vecpilsētu ar grupas vadītāju (ar kājām) vai brīvais laiks (~2h). Vecpilsēta – skats no Vislas upes krasta, pilis un katedrāles, kuras grezni rindojas gar upes krastu, elegantas ēkas un karaļu pilis, kas atjaunotas veido pilsētas skaistāko daļu. Brīvais laiks. Brīvajā laikā iespējams pavakariņot kādā no vecpilsētas kafejnīcām vai restorāniem, iegādāties suvenīrus. Pārbrauciens uz viesnīcu. Nakts viesnīcā.


2. diena Brokastis. Čenstohova. Apmeklējam Katoļu svētceļojumu centru Jasnogurā. Ekskursija vēsturiskajā bazilikas kompleksā, muzeju un dārglietu glabātavās, svētās ikonas apskate. Brīvajā laikā iespējams apmeklēt svētceļnieku veikalu vai papusdienot. Izbraucam uz Krakovu. Krakovas apskates ekskursija vietējā gida vadībā (10EUR). Slavenais Vāveles kalns ar gotisko katedrāli. Karaliskā pils. Jagelonas universitāte. Slavenais Vāveles pakalns ar gotisko katedrāli, karaļa pili. Vecpilsēta ar lielisko tirgus laukumu, gotisko Mariackij katedrāli, unikālo 15.gs. barbakānu (atsevišķs tornis ārpus cietokšņa perimetra). Pēc ekskursijas iespējams apmeklēt muzejus, pastaigāties pa vecpilsētas ieliņām, baudīt poļu nacionālo virtuvi, apmeklēt daudzos tirdzniecības centrus. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā.


3. diena Brokastis. Veļička. Unikālo sāls raktuvju apmeklējums (25/20EUR). Karaliskā sāls šahta, kur sāls tika iegūta jau 13.gs. otrajā pusē. Ekskursija (~2h) pa sāls alu labirintiem! Izbraukuma ekskursija uz Zakopani (20 EUR). Pastaiga pa pilsētu. Zakopanes galvenā iela Krupovka (Krupowki). Šeit Jūs varēsiet atrast gan romantiskās noskaņās veidotus restorāniņus un bārus, gan kafejnīcas un suvenīru veikaliņus un kioskus ar dažādiem sīkumiem. Šī iela pilnībā ir atdota gājējiem. Tā vijas cauri gandrīz visai pilsētai un nonāk pie liela Zakopanes turgus laukuma, no kura var nokļūt pie funikuliera, kas ved Gubaluvka kalnā. Ja ir vēlēšanās, ar funikulieri iespējams uzbraukt kalnā. Ja būs iespējams, gribētāji varēs nopeldēties termālajos baseinos. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.


4. diena Brokastis. Polija, Lietuva. Vēlā vakarā atgriežamies Rīgā.
 

 

Cena


Akcija - EUR 119.00
 
 

 
Celojuma cenā ietilpst:

1 vieta autobusā;
transporta un ceļa izdevumi;
Medicīniskā apdrošināšana ceļojuma laikā;
Grupas vadītāja pakalpojumi;
3 naktis viesnīcās;
3 brokastis

Papildus izdevumi:

Papildus vieta autobusā - 65.00 Eur
Piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcā (SNGL) - 40.00 Eur
Izbraukuma ekskursija uz Zakopani - 20.00 Eur
Sāls raktuves Veļičkā vietējā gida vadībā - 25.00 Eur
Karaļu pils un Katedrāle Krakovā vietējā gida vadībā - 20.00 Eur
Krakovas apskates ekskursijaā vietējā gida vadībā - 10.00 Eur
Medicīniskā apdrošināšana ceļojuma laikā ārzemēs (ceļojuma apdrošināšanai jābūt obligāti) no - 3.80 Eur 

Valūtu kursi (Janvāris 2014)

1 PLN (Polijas zlots) ~ 0,24 EUR
1 EUR (eiro) ~ 4,15 PLN

Ņemiet vēra, ka šajā braucienā tiek pieņemta apmaksai tikai vietējā valūta. Var norēķināties ar VISA, MASTER un citiem kartēm,uzzināt Jūsu kartes norēkināšanās iespējas Jūs varat savā bankā.

Uzmanību!

 • Neskatoties uz to, ka Latvija ir Šengena zonā, katram ceļotājam, neatkarīgi no vecuma, ceļojuma laikā ir jābūt līdzi derīgam ceļošanas dokumentam- pasei vai ID kartei, kas atbilst LR un to valstu, uz kurām ceļo likumiem! Derīgs ceļošanas dokuments nepieciešams arī jebkura vecuma bērnam, bērnam līdz 16 gadu vecumam, jābūt pavadošajai personai. Par ceļošanas dokumenta derīgumu atbild tā īpašnieks.
 • Programmā norādītie laiki un cenas var mainīties atkarībā no pakalpojumu cenām ārpus Latvijas un Latvijā, ieejas biļešu un papildus izmaksu cenu maiņu, kā arī valūtas kursa izmaiņām.
 • Lai tūristiem nodrošinātu kvalitatīvu atpūtu, tūrisma uzņēmums ir tiesīgs mainīt apskates objektu apmeklējumu kārtību!
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Uzņēmums nav atbildīgs par apskates objektu darba laika izmaiņām, par kļūdainu informāciju un dažādu pasākumu atcelšanu bez iepriekšēja brīdinājuma.
 • Atgriešanās laiks no ceļojuma var mainīties sakarā ar neparedzētām situācijām ceļā. Uzņēmums nav atbildīgs par šāda veida izmaiņām un negarantē konkrētu atgriešanās laiku.
 • Ja klients iepriekš neapmaksā papildus izmaksu pakalpojumus (piem., restorānu, kuģīti), uzņēmums negarantē to nodrošināšanu ceļojuma laikā.
 • Sakarā ar svētku dienām uzņēmums ir tiesīgs aizvietot programmā minētās ekskursijas uz līdzīgām, un veikt korekcijas brauciena programmā, ja programmu skar izmaiņas svētku norise pilsētā vai izmaiņas objektu darba laikos.
 • Ja apdrošināšana nav iekļauta ceļojuma cenā, tā jāiegādājas atsevišķi.
 • Plānotās viesnīcas un autobusi var mainīties, līdz ar to iespējamas izmaiņas arī autobusa sēdvietās.
 • Firma nav atbildīga par nepamatotām fantāzijām un klienta ilūzijām.
Vienu dienu pirms brauciena lūdzam precizēt izbraukšanas laiku, vietu, autobusa numuru un gida telefona numuru!!!

SIA "Poētika"
Arhitektu 1-102, Rīga, LV-1050
Tālr. +371 67221619, Tālr./faks.: +371 67221194
e-mail: poetika@poetika.lv

 

 

[7]