ZIEDU PARĀDE

HOLANDE, ZĒLANDE UN FLANDRIJA

BRISELE – BRIGE – ZĒLANDE – PROJEKTS “DELTA” – AUSTERU DEGUSTĀCIJA – GUSA - AMSTERDAMA – KEUKENHOFA ZIEDU DĀRZS – REMBRANDT HOEVE - HĀGA – ZIEDU PARĀDE

6 dienas / Visas naktis viesnīcās

 Cena € 360.00  € 289.00

 

1.diena.  Un ceļojums sākās...”

Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts 3* viesnīcā Polijas teritorijā, Slubices apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

2.diena.  „Eiropas galvaspilsēta - Brisele...”

Brokastis*. Laiks ceļā. Vācija. Beļģija. Vakarā ierašānās Briselē. Brisele – Beļģijas galvaspilsēta - al až skaista. Piedāvājam pilsētas apskates ekskursiju vietējā gida pavadībā (par papildus  samaksu 20 €). Grand place  ir  viens no skaistākajiem un elegantākajiem gotiskā stila laukumiem ar 15.gs. pilsētas Rātsnamu. Netālu no atrodas Čurājošā puisēna statuja. Nelielos omulīgos restorāniņos kuru ir liels daudzums, pilsētas centrā bagātīga karstās šokolādes izvēle. Iespēja panašķoties ar flāmu vafelēm, arī ar beļģu cepumiem ar mandelēm. Nakts viesnīcā 2* Briseles apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

3.diena.  “Flandrijas un Zēlandes karuselī.”

Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā “Flandrijas un  Zēlandes  karuselis”  (par  papildus samaksu 35 €). Apmeklēsim Ziemeļu Venēciju Brigi. ir maza, klusa un glīta flāmu pilsētiņa – ar miniatūriem kanāliņiem, kuros spoguļojas senās celtnes un peld gulbji, svētsvinīgi gotiskām baznīciņām un skaistiem ķieģeļpiparkūku namiņiem. Pasakaina pilsēta, kurā atdzīvojas leģendas. Brigē katra ēka, katra iela glabā aizgājušo dienu slavu. Ne velti Beļģijas skaistākā pilsēta ir UNESCO aizgādībā. Mīlētāju un romantiķu pilsēta. Mūsu steidzīgaja laikmetā, Jūs nokļūsiet pagātnē, kur laiks patiesi apstājas. Tālāk mūsu ceļš ved uz Zēlandi. Zēlande skaistākā, unikālākā, sūrākā, nepamatoti aizmirstā Nīderlandes province, kas sastāv no vairākām salām “jūras zeme”. Zeme, ko laika gaitā cilvēki atkarojuši jūrai. Ainavisks apvidus smilšu kāpu ķēdes, lina un magoņu lauki, mākslinieku un britu tūristu iemīļota atpūtas vieta. Romantiskās mazpilsētas  un  zvejnieku  ciematiņi.  Projekts “Delta” – unikāla hidrotehnikas būve, kuras celtniecībai tika veltīti 30 gadi un milzu ieguldījumi no valsts budžeta. Pateicoties šim projektam Zēlande ir kļuvusi par iecienītu putnu ligzdošanas vietu un tīrais ūdens ir ļāvis izveidot austeru, mīdiju un omāru audzēšanas fermas. Austeru audzēšanas fermas apmeklējums. Aizraujošs stāstījums par austeru audzēšanas tradīcijām, kas aizsākās jau 1870.gadā. Austeru degustācija. Turpinot baudīt Zēlandes burvību apmeklējam Gusas pilsētu – 14.gs. Rātsnams ar gotiku torni, Marijas Magdalēnas baznīca pilsētas tirgus laukumā... Nakts 2* viesnīcā Nīderlandes teritorijā.

4.diena.  „Ziedu dārza pārsteigums un Amsterdamas burvība...”

Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā ”Ziedu dārza  pārsteigums  un Amsterdamas  burvība” (par papildus samaksu 50 €). Vispirms dodamies uz Keunkenhofas  ziedu dārzu. Pastaigājoties  pa  parku, nepamet sajūta, ka esat nonākuši milzīgā ziedu izstādē, iespējams baudīt tās  neparastās  izjūtas,  kas  rodas  no vēlīnās ziemas pelēcības pēkšņi nonākot sulīgi zaļojošā pavasarī. Iespēja iegādaties puķu sīpolus. Apmeklēsim saimniecību Rembrandt Hoeve, kurā jau vairākus gadu desmitus grebj koka tupelītes un darina sieru. Apmeklējuma laikā Jums būs iespēja dzirdēt interesantu stāstījumu par siera vārīšanas procesu, varēsiet arī to nobaudīt un iegādāties. Dienas otrā pusē ierašanās Amsterdamā. Iesakām izbraukt aizraujošā  izbraucienā  ar kuģīti pa daudzajiem pilsētas kanāliem. ir viena no tolerantākajām Eiropas pilsētām. Pret visu un visiem. Amsterdama ir mājīga, šarmanta un vienlaikus pietiekami diskrēta - šī nav  pilsēta,  kur  pieņemts  izrādīt  savu situētību. Piedāvājam pilsētas apskates ekskursiju vietējā gida pavadībā : Raudu  tornis,  Damrak  rajons,  Sv. Nikolasa baznīca, Dam laukums, Karaļa pils. Jūs uzzināsiet ne tikai vēsturi, bet  arī  šīs  pilsētas  naksnīgos  noslēpumus un daudzi no tiem, iespējams, pārsteigs, jo šeit ir atļauts daudz... Briljantu apstrādes fabrikas apmeklējums. Dārgakmeņu cienītājiem ir iespēja iepazīties ar briljantu apstrādi un iespēja iegādāties  izstrādājumus bez tirdzniecības uzcenojuma. Nakts 2* viesnīcā Nīderlandes teritorijā.

5.diena.  „Ziedu parāde un elegantā Hāga...”

Brokastis*. Izbraukuma ekskursija „Ziedu parāde un elegantā Hāga” (par papildus samaksu 35 €)

13.aprīlī Nīderlandē notiks ikgadējā ziedu parāde gājiens. Šogad  gājiena  tēma  “Mainām  pasauli”.  Ziedu gājienu atklās Nordvijkas pilsētā un tas notiks 40 km garumā līdz pat Hārlemas pilsētai. Parādē piedalīsies  20 milzīgas ziedu platformas, aptuveni 30 dažādu luksusa auto, kuri būs dekorēti ar simtiem tūkstošiem dažādu ziedu,kā arī mūzikas grupas.

Tālāk dodamies uz Hāgu – ir viena no apbrīnojamākajām pilsētām Holandē. Ekskursija vietejā gida pavadībā. Pateicoties vairumam pieminekļu, vēsturiskajiem rajoniem, kuri atrodas gleznainā Ziemeļjūras krastā, atstās neaizirstamus iespaidus. Hāga pazīstama „miera un taisnības” pilsēta, to dēvē arī par ”pilsētu rezidenci”, tas tāpēc, ka tās elegantajos rajonos dzīvo Holandes karaliskās dinastijas pārstāvji. Laiks ceļā. Vācija. Nakts  3* viesnīcā Polijas teritorijā, Slubices apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

6.diena. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!...”

Brokastis. Diena ceļā. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

 

Ceļojuma cenā ietilpst: 

brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)

transporta un ceļa izdevumi, 

nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām  (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,

brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē,  pēc grupas vadītāja norādījuma),

grupas vadītāja pakalpojumi 

 

Piemaksas un papildus izdevumi: 

piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 150

piemaksa par papildvietu autobusā 110

ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos 

pilsētas sabiedriskais transports 

AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana 5.40 € (no 65 līdz 69 gadiem 10.80 €, no 70 līdz 75 gadiem 16.20€)

 

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles: 

Izbraukuma ekskursija “Flandrijas un Zēlandes karuselis” 35 €,  Izbraukuma  ekskursija  ”Ziedu dārza  pārsteigums un Amsterdamas burvība” 50 €, Izbraukuma ekskursija „Ziedu parāde un elegantā Hāga” 35 €.

Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 120 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 100 €, bērniem līdz 14g. 80 €.

Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.

*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts  –  degviela,  maksas  ceļi un ceļu nodokļi,  stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

 

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām: 

Kuģītis Amsterdamā 16 €; Keukenhofa ziedu dārza ieejas biļete 18 €; Apskates ekskursija Briselē 20 €, Austeru degustācija 25 €

Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

 Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz  mēnešus  pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.

Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.


Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.SIA "Poētika"
Arhitektu 1-102, Rīga, LV-1050
Tālr. +371 67221619, Tālr./faks.: +371 26069787
e-mail: poetika@poetika.lv

 

 

 

 

 

ZIEDU PARĀDE

HOLANDE, ZĒLANDE UN FLANDRIJA

BRISELE – BRIGE – ZĒLANDE – PROJEKTS “DELTA” – AUSTERU DEGUSTĀCIJA – GUSA - AMSTERDAMA – KEUKENHOFA ZIEDU DĀRZS – REMBRANDT HOEVE - HĀGA – ZIEDU PARĀDE

6 dienas / Visas naktis viesnīcās

 

1.diena.  „Un ceļojums sākās...”

Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts 3* viesnīcā Polijas teritorijā, Slubices apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

2.diena.  „Eiropas galvaspilsēta - Brisele...”

Brokastis*. Laiks ceļā. Vācija. Beļģija. Vakarā ierašānās Briselē. Brisele Beļģijas galvaspilsēta - al skaista. Piedāvājam pilsētas apskates ekskursiju vietējā gida pavadībā (par papildus  samaksu 20 €). Grand place  ir  viens no skaistākajiem un elegantākajiem gotiskā stila laukumiem ar 15.gs. pilsētas Rātsnamu. Netālu no atrodas Čurājošā puisēna statuja. Nelielos omulīgos restorāniņos kuru ir liels daudzums, pilsētas centrā bagātīga karstās šokolādes izvēle. Iespēja panašķoties ar flāmu vafelēm, arī ar beļģu cepumiem ar mandelēm. Nakts viesnīcā 2* Briseles apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

3.diena.  “Flandrijas un Zēlandes karuselī.”

Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā “Flandrijas un  Zēlandes  karuselis”  (par  papildus samaksu 35 €). Apmeklēsim Ziemeļu Venēciju Brigi. ir maza, klusa un glīta flāmu pilsētiņa – ar miniatūriem kanāliņiem, kuros spoguļojas senās celtnes un peld gulbji, svētsvinīgi gotiskām baznīciņām un skaistiem ķieģeļpiparkūku namiņiem. Pasakaina pilsēta, kurā atdzīvojas leģendas. Brigē katra ēka, katra iela glabā aizgājušo dienu slavu. Ne velti Beļģijas skaistākā pilsēta ir UNESCO aizgādībā. Mīlētāju un romantiķu pilsēta. Mūsu steidzīgaja laikmetā, Jūs nokļūsiet pagātnē, kur laiks patiesi apstājas. Tālāk mūsu ceļš ved uz Zēlandi. Zēlande skaistākā, unikālākā, sūrākā, nepamatoti aizmirstā Nīderlandes province, kas sastāv no vairākām salām “jūras zeme”. Zeme, ko laika gaitā cilvēki atkarojuši jūrai. Ainavisks apvidus smilšu kāpu ķēdes, lina un magoņu lauki, mākslinieku un britu tūristu iemīļota atpūtas vieta. Romantiskās mazpilsētas  un  zvejnieku  ciematiņi.  Projekts “Delta” unikāla hidrotehnikas būve, kuras celtniecībai tika veltīti 30 gadi un milzu ieguldījumi no valsts budžeta. Pateicoties šim projektam Zēlande ir kļuvusi par iecienītu putnu ligzdošanas vietu un tīrais ūdens ir ļāvis izveidot austeru, mīdiju un omāru audzēšanas fermas. Austeru audzēšanas fermas apmeklējums. Aizraujošs stāstījums par austeru audzēšanas tradīcijām, kas aizsākās jau 1870.gadā. Austeru degustācija. Turpinot baudīt Zēlandes burvību apmeklējam Gusas pilsētu 14.gs. Rātsnams ar gotiku torni, Marijas Magdalēnas baznīca pilsētas tirgus laukumā... Nakts 2* viesnīcā Nīderlandes teritorijā.

4.diena.  „Ziedu dārza pārsteigums un Amsterdamas burvība...”

Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā ”Ziedu dārza  pārsteigums  un Amsterdamas  burvība” (par papildus samaksu 50 €). Vispirms dodamies uz Keunkenhofas  ziedu dārzu. Pastaigājoties  pa  parku, nepamet sajūta, ka esat nonākuši milzīgā ziedu izstādē, iespējams baudīt tās  neparastās  izjūtas,  kas  rodas  no vēlīnās ziemas pelēcības pēkšņi nonākot sulīgi zaļojošā pavasarī. Iespēja iegādaties puķu sīpolus. Apmeklēsim saimniecību Rembrandt Hoeve, kurā jau vairākus gadu desmitus grebj koka tupelītes un darina sieru. Apmeklējuma laikā Jums būs iespēja dzirdēt interesantu stāstījumu par siera vārīšanas procesu, varēsiet arī to nobaudīt un iegādāties. Dienas otrā pusē ierašanās Amsterdamā. Iesakām izbraukt aizraujošā  izbraucienā  ar kuģīti pa daudzajiem pilsētas kanāliem. ir viena no tolerantākajām Eiropas pilsētām. Pret visu un visiem. Amsterdama ir mājīga, šarmanta un vienlaikus pietiekami diskrēta - šī nav  pilsēta,  kur  pieņemts  izrādīt  savu situētību. Piedāvājam pilsētas apskates ekskursiju vietējā gida pavadībā : Raudu  tornis,  Damrak  rajons,  Sv. Nikolasa baznīca, Dam laukums, Karaļa pils. Jūs uzzināsiet ne tikai vēsturi, bet  arī  šīs  pilsētas  naksnīgos  noslēpumus un daudzi no tiem, iespējams, pārsteigs, jo šeit ir atļauts daudz... Briljantu apstrādes fabrikas apmeklējums. Dārgakmeņu cienītājiem ir iespēja iepazīties ar briljantu apstrādi un iespēja iegādāties  izstrādājumus bez tirdzniecības uzcenojuma. Nakts 2* viesnīcā Nīderlandes teritorijā.

5.diena.  „Ziedu parāde un elegantā Hāga...”

Brokastis*. Izbraukuma ekskursija „Ziedu parāde un elegantā Hāga” (par papildus samaksu 35 €)

13.aprīlī Nīderlandē notiks ikgadējā ziedu parāde gājiens. Šogad  gājiena  tēma  “Mainām  pasauli”.  Ziedu gājienu atklās Nordvijkas pilsētā un tas notiks 40 km garumā līdz pat Hārlemas pilsētai. Parādē piedalīsies  20 milzīgas ziedu platformas, aptuveni 30 dažādu luksusa auto, kuri būs dekorēti ar simtiem tūkstošiem dažādu ziedu,


kā arī mūzikas grupas.

Tālāk dodamies uz Hāgu ir viena no apbrīnojamākajām pilsētām Holandē. Ekskursija vietejā gida pavadībā. Pateicoties vairumam pieminekļu, vēsturiskajiem rajoniem, kuri atrodas gleznainā Ziemeļjūras krastā, atstās neaizirstamus iespaidus. Hāga pazīstama „miera un taisnības” pilsēta, to dēvē arī par ”pilsētu rezidenci”, tas tāpēc, ka tās elegantajos rajonos dzīvo Holandes karaliskās dinastijas pārstāvji. Laiks ceļā. Vācija. Nakts  3* viesnīcā Polijas teritorijā, Slubices apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

6.dienas. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!...”

Brokastis. Diena ceļā. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

 

Samaksas kārtība

  Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.

  Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

 

Ceļojuma cenā ietilpst:

   brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)

   transporta un ceļa izdevumi,

     nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām  (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,

   brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē,  pēc grupas vadītāja norādījuma),

  grupas vadītāja pakalpojumi

 

Piemaksas un papildus izdevumi:

  piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 150

  piemaksa par papildvietu autobusā 110

  ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos

  pilsētas sabiedriskais transports

  AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana 5.40 € (no 65 līdz 69 gadiem 10.80 €, no 70 līdz 75 gadiem 16.20

€)

 

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:

Izbraukuma ekskursija “Flandrijas un Zēlandes karuselis” 35 €,  Izbraukuma  ekskursija  ”Ziedu dārza  pārsteigums un Amsterdamas burvība” 50 €, Izbraukuma ekskursija „Ziedu parāde un elegantā Hāga” 35 €.

Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 120 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 100 €, bērniem līdz 14g. 80 €.

Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.

*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts    degviela,  maksas  ceļi un ceļu nodokļi,  stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

 

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:

Kuģītis Amsterdamā 16 €; Keukenhofa ziedu dārza ieejas biļete 18 €; Apskates ekskursija Briselē 20 €, Austeru degustācija 25 €

    Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

     LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz  3  mēnešus  pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.

     Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.

  Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

[2]