Portugāle - Algarves piekraste

 

Ceļojuma datums

Lidojums / Viesnīca (+ekskursijas 189€)

 

01.05.2018

359€

538€

08.05.2018

359€

538€

 

  

 

  

10.07.2018

499€

678€

 

  

07.08.2018

499€

678€

21.08.2018

499€

678€

 

  

18.09.2018

389€

568€

02.10.2018

359€

538€

09.10.2018

359€

538€

1. diena

 

Lidojums Rīga-Lisabona (~12:50 -15:25).Ekskursija Lisabonā.

Lisabona ir viena no vissenākajām Eiropas pilsētām. Gadu gaitā tā ir mainījusies līdz nepazīšanai, jo tā ir saglabājusi visu traģēdiju rētas, kas plosījušās Portugālē, it īpaši 1755. gada zemestrīce. Tikai neliels Belenas rajons atgādina par kādreizējo Portugāles galvaspilsētas diženumu.  Mēs redzēsim Jeronima klosteri un Belenas torni, pieminekļus, kas ir uzskaitītas UNESCO sarakstā. Jeronima klosteris un Belenas tornis – spilgts neparastā manuelino stila paraugs, kuru var sastapt tikai Portugālē. Tajā ir apglabāts Vasko de Gama, kā arī daudzi karaļi. Blakus atrodas Prezidenta pils, Kariešu muzejs, lieliskais Impērijas laukums un piemineklis pirmatklājējiem. Blakus atrodas vissenākā fabrika, kas ražo slavenos pasteis de belem – saldās kūciņas, kas obligāti jānogaršo.

Ekskursijas laikā apmeklēsim Baiša un Alta rajonus, apmeklēsim Eduardo 7. parka skatu laukumu, Marķīza Pombala laukumu, galveno pilsētas prospektu – Neatkarības prospektu, apmeklēsim galveno Komercijas laukumu un senos Alfamas kvartālus, Se katedrāli un apmeklēsim lielisku Rossio laukumu un staciju, pastaigāsimies pa senāko Augusto ieliņu, redzēsim Santa Justa liftu – ieklausīsimies pilsētas elpā un mēģināsim sajust tās garu.

Brīvs laiks.Došanās *** viesnīcā Algarvē.Iekārtošanās, atpūta.

Algarve – tā ir Portugāles dienvidu piekraste, kur atrodas vistālāk uz dienvidiem esošais punkts Eiropā. Lieliskās pludmales ar zeltainām smiltīm brīnumainu klinšu ielokā stiepjas no Sagres zemesraga līdz Guadianas upei. Te var apmeklēt vēl arābu periodā celtos cietokšņus, izbaudīt lielisku Atlantijas virtuvi un saprast, kas ir “neatkārtojams portugāļu raksturs”.

2. diena 

Brokastis.Atpūta pie jūras.Brīva diena.

3. diena

 

Brokastis.Atpūta pie jūras.Dienas otrajā pusē ekskursija uz vistālāko dienvidos esošo punktu – Sagres zemesragu (Sv. Vinsenta zemesrags) un Lagušas pilsētiņu. Tieši Lagušā Heinrihs Jūrasbraucējs dibinājis slaveno jūrniecības skolu, no šejienes kuģi devās uz tālajām zemēm. Redzēsim Lagušas cietoksni un fortu, tās senās ieliņas, kuras caurvij ceptās zivs aromāts.  Pēc vēlēšanās, var apmeklēt fortu Bandeira (ieeja ~2EUR/cilv.) un vergu tirgu – skumjo vēstures lappuses liecinieku.Brīvs laiks.Atgriešanās viesnīcā.

4. diena 

 

Brokastis.Atpūta pie jūras.Dienas otrajā pusē došanās ekskursijā uz Silveš cietoksni.

Pilsēta, kas kādreiz ir bijusi lielā romiešu apmešanās vieta un Al-Algarb arābu provinces galvaspilsēta. Pilsētā ir saglabājies cietoksnis, kas ir celts no sarkanā smilšakmens. Šaurās arābu ieliņas ej uz leju no pakalna uz Arade upi un veido vārdiem neaprakstāmu sajūtu, it kā ienirstot vēsturē. Pēc vēlēšanās, Silveš cietokšņa apmeklējums - ~2 EUR/cilv.

Pēc cietokšņa apmeklējuma dosimies uz vispopulārāko vietu Algarvē, kuru apmeklē visi uz šejieni atbraukušie tūristi – Ponta da Piedade grotu sistēmu, kur miljonu gadu garumā okeāna vilnis izskaloja brīnumainas alas un formas no zeltainām piekrastes smiltīm.  Grotu apskate tiek veikta laivās no ūdens (pēc vēlēšanās).

Pastaiga ar kuģīti uz Ponta da Piedade grotām visiem interesentiem. Pastaiga notiks tikai tad, ja ir navigācija (papildu maksa uz vietas –15 EUR, bērniem līdz 10 gadiem - 7,50 EUR).

Brīvs laiks.Atgriešanās viesnīcā.

5. diena

 

Brokastis.Atpūta pie jūras.Dienas otrajā pusē ekskursija uz Faro – Algarves reģiona galvaspilsētu.  Faro dibināja finikieši Formoza upes palienē, un kā uzskata zinātnieki, šajā vietā ir atradusies leģendāra Ossonoba pilsēta.  Redzēsim slaveno Karmo baznīcu un kaulu kapliču (ieeja ~1 EUR/cilv.), Faro cietoksni un neatkārtojamas upes ainavas, kā arī varēsim nogaršot Algrves vīģeskoka, mandeļu un pupiņu saldumus. Brīvs laiks.Atgriešanās viesnīcā.

6. diena

Brokastis.Brīva diena vai pēc vēlēšanās ekskursijas brauciens uz Seviļu (piemaksa 50 EUR).

Ekskursija Seviļā – Andalūzijas galvaspilsētā. 1929. gada Ibērijas-Amerikas izstādes paviljona apskate. Apmeklēsiet pasaulē lielāko gotikas katedrāli un Karalisko pili Alkazaru. Tālāk seko ekskursija skaistākajās Seviļas vietās: Spānijas laukums, Marijas Luīzes parks, Torre del Oro, kā arī tipiskais ebreju kvartāls.Atgriešanās viesnīcā.

7. diena

 

Brokastis.Atpūta pie jūras.Brīva diena.

8. diena  Brokastis.Numuriņu atbrīvošana.

Izbraukšana uz Lisabonu. Brīvs laiks pilsētā, Jums būs iespēja apmeklēt muzejus un iepirkties.

Ceļš uz lidostu.

Lidojums Lisabona-Rīga (~16:10– 22:35).

 

 

Cenā iekļauts:

 

    Lidojums Rīga – Lisabona – Rīga

    Rokas bagāža līdz 8 kg

    Nododamā bagāža līdz 20 kg

    7 naktis 3* viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)

    Grupas vadītāja pakalpojumi brauciena laikā

 

Ja Jūs ceļojat viens, obligāta piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu viesnīcās - 140 EUR

 

 

Ekskursiju un transporta pakete - 189 EUR

 

    Transporta apkalpošana

    Ekskursija Lisabonā

    Ekskursija “Lagoša un Sagres zemesrags”

    Ekskursija Faro

    Ekskursija Silveš cietoksnī

 

Pēc vēlēšanās, papildus tiek apmaksāts:

 

    Ekskursijas brauciens uz Seviļu  - 50 EUR

    Pastaiga ar kuģīti uz ūdens grotām - 15 EUR, bērniem līdz 10 gadiem - 7,50 EUR

 

Izlidošanas laiks var mainīties, kā arī grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskuriju dienas kārtību neizmainot pašu tūrisma programmu.

Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu

 

Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām. Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm parasti jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām. Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007).

Sīkākā informācija LR Ārlietu Ministrijas Konsulārā departamenta mājas lapā

Ekskursijas notiek valodā kuru saprot 70% no ceļotāju grupas.

SIA "Poētika"
Arhitektu 1-102, Rīga, LV-1050
Tālr. +371 67221619, Tālr./faks.: +371 26069787
e-mail: poetika@poetika.lv

Lissabon
[0]