Horvātija

Brauciena datums

Akcijas cena

14.06.2018

199 €

     21.06.2018

199 €

     28.06.2018

199 €

    05.07.2018

          229 €

    12.07.2018

          229 €

    19.07.2018

          249 €

    26.07.2018

          269 €   

    02.08.2018

          269 €

    09.08.2018

          269 €

    16.08.2018

          249 €

    23.08.2018

199 €

    30.08.2018

199 €

    06.09.2018

199 €

    13.09.2018

199 €

    20.09.2018

199 €

1. diena

Tikšanās lidostā ~ 20:00 .  Lidojums Rīga-Venēcija (~22:00-23:30).

2. diena

Transfērs no lidostas uz KRK salu (Horvātija).Iekārtošanās apartamentos pilsētā Maļinska vai Njivice. Atpūta. Brīva diena.

3. diena

Atpūta pie jūras.Pēc vēlēšanās, dienas otrajā pusē Jūs gaida ceļojums pa vislielāko un skaistāko salu Kvarner līcī — KRK salu (Otok KRK).Krka pilsēta ir atgādinājums Horvātijai par Frankopanu dinastijas arhitektūras un vēsturisko nozīmi. Pilsētas centrālais laukums, no kurienes sāksies pastaiga pa vecpilsētu, lai gan ir neliels, bet diezgan mājīgs un uzmanības piesaistošs visiem pilsētas apmeklētājiem. Vecos laikos pilsētas valdnieki šeit paziņoja un publiski apsprieda visus salas un pilsētas nozīmīgos notikumus. No Centrālā laukuma atzarojas dažas šauras ieliņas, kas vijas gar seno ēku sienām. Lielākā daļa ielu beidzas pilsētas pludmalē vai krastmalā. Centrālajā ielā atrodas veikali, zivju restorāni, suvenīru veikaliņi, un protams, mājas saldējumu bodītes (Sladoled), kuru sortiments ir vienmēr daudzveidīgs.Ekskursijas turpinājumā pietura (pieturas ilgums ~ 2 stundas) peldei pilsētā Baška (Grad Baška).Pilsēta  ir slavena ar tās smilts-oļu pludmali vairāku kilometru garumā, dzidro ūdeni un kalnu ainavām, kas padara atpūtu un peldi šeit par īstu paradīzi.Tālāk dosimies uz Vrbnik. Vēl viena brīnišķīga Horvātijas pilsēta, kur atrodas visšaurākā ieliņa pasaulē. Īsa pastaigu ekskursija pilsētā ļauj novērtēt tās burvību, kuru piepilda Vidusjūru garšaugu aromāts, kas aug māju pagalmos.Pēc vēlēšanās Horvātijas vīnu un slavenās rakijas degustācija.Atgriešanās apartamentos.

4. diena

Atpūta pie jūras. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildu maksu brauciens ar kuģīti un zivju pikniks.

 

Mēs veiksim ceļojumu ar kuģīti Kvarner līcī un izbrauksim zem slavenā tilta, kas savieno Krk salu ar kontinentu. Pieturēsim, lai izbaudītu peldi vienā no klusajiem līčiem, restorānā jūras krastā varēsim nogaršot vairākus svaigi izzvejotās zivju veidus, kas ir sastopamas līča ūdeņos. Visas dienas garumā kuģa kapteinis cienās visus gribētājus ar vietējiem alkoholiskajiem dzērieniem.

5. diena

Atpūta pie jūras. Pēc vēlēšanās, dienas otrajā pusē ekskursijas brauciens uz Istrijas pussalu ar iespēju apmeklēt pilsētas Rovinja un Pulā.Ekskursijas programma sākas ar pastaigu pa seno Rovinja pilsētu.Rovinja pilsēta tiek saukta par „visromantiskāko pilsētu Horvātijā”, pateicoties tās unikālajai gaisotnei, ko rada šaurās bruģakmens ielas, sarežģīti izrobotas krasta līnijas, jahtas un zvejas laivas, kas šūpojas zilā ūdenī, priežu skuju smarža un jūras gaiss. Tā tiek dēvēta arī par „mazo horvātu Venēciju”, jo viduslaiku vecpilsētas namu akmens sienas, kas klātas ar māla dakstiņu, paceļas tieši no jūras.Pulā – lielākā Istras pilsēta, liela jūras osta un starptautiskais tūrisma centrs. Iespējams Pulā ir visnoslēpumainākā un neparastākā pilsēta Horvātijā. Tas ir saistīts, galvenokārt, ar tās bagāto vēsturi, kas ievērojami ietekmēja arhitektūru, kultūru un tradīcijas. Šeit ir ko redzēt, bet tajā pašā laikā, Pulā ir grūti nosaukt par mīļu un jauku pilsētu, tā ir drīzāk moderna un mazliet auksta, bet ar vairākiem mājīgiem stūrīšiem, kas ir fragmenti no pagātnes. Atgriešanās apartamentos.

6. diena

Atpūta pie jūras.Pēc vēlēšanās, ekskursijas brauciens Plitvicas ezeru Nacionālajā parkā (Plitvicka jezera) (par ieeju Nacionālajā parkā jāmaksā papildus)Tas patiesi ir dabas brīnums: 16 ezeri, ko saista 92 ūdenskritumi. Tie, kas šeit bijuši, apstiprinās – ja eksistē paradīze zemes virsū, tad tā atrodas tieši Plitvicē! Ne velti tūristus šī vieta vilinājusi jau kopš 18.gadsimta. Nacionālais parks Plitvices ezeri 1979. gadā tika iekļauts Pasaules mantojumu sarakstā. Nacionālā parka mežos dzīvo ļoti daudz dzīvnieku, tai skaitā vilki, lāči, mežacūkas un brieži..Atgriešanās apartamentos.

7. diena

Atpūta pie jūras. Brīva diena.

8. diena

Apartamentu atbrīvošana agri no rīta.Eskursijas brauciens uz Venēciju (+ 15 EUR motorkuģītis + 5 EUR iebraukšanas nodeva).Venēcija – pilsēta Itālijas ziemeļos, kas uzcelta uz ūdens, precīzāk – uz 118 salām, kas savstarpēji savienotas ar 400 tiltiem. Šo pilsētu droši var dēvēt par pilsētu-muzeju. Šeit uz katra soļa atrodami aizgājušo gadsimtu pieminekļi, arhitektūras šedevri un ievērības cienīgi apskates objekti. Piemēram, slavenie tilti: Zelta tilts, Nopūtu tilts un Mainītāju tilts, Dodžu pils, jaunās un vecās administratīvās celtnes, Venira –de- Leoni , Bibliotēka, Pulksteņa Tornis, Kampanilles zvanu tornis ar skatu laukumu, grandiozais Arsenāla komplekss, Santa Maria Della Salute katedrāle, Frari bazilika, tirdzniecības iela Merčerija. Vairums Venēcijas ielu-kanālu ir tik šauri, ka pretējo māju sienas ir ar roku aizsniedzamas, tāpēc ēkas sasniedz pat 7 stāvu augstumā.Pēc vēlmes, pēc ekskursijas Venēcijā aicinām Jūs doties kruīzā pa Venēcijas lagūnas salām (papildu maksa 22 EUR).Apmeklēsim 2 vispopulārākās salas – stikla pūtēju salu Murano un salu ar krāsainām zvejnieku mājiņām Burano.

Ceļojumu sāksim ar salu, uz kuras sākot ar 13. gs. un līdz pat šodienai strādā stikla pūtēji, kas veido īstos mākslas darbus no stikla. Apmeklēsim Murano muzeju, kur Jūs pašas acīm varēsiet vērot visus Venēcijas stikla ražošanas un attīstības posmus, vēlāk varēs pastaigāties un apmeklēt bodītes, kur par piemiņu var iegādāties Venēcijas stikla izstrādājumus, kas ir roku darbs un īsts Itālijas zīmols.No Murano salas dosimies uz Burano salu, kas ir pazīstama ar tās krāsainajām mājiņām, kas jebkuras laika apstākļos rada saulainu un patīkamu atmosfēru, piesātinot visu salu. Lieliska zvejnieku saliņa, kas saskaņā ar leģendu, tās krāsaino nokrāsu iemantoja, pateicoties zvejnieku sievām, kas izkrāsoja savas mājas, lai viņu vīri, vēl atrodoties tālu no salas, varētu ieraudzīt mājas un ātrāk atgrieztos pie mājas pavarda.Izbraukšana uz Venēcijas lidostu.

9. diena

Lidojums uz Rīgu (~0:15- 3:45).

Brauciena cenā iekļauts:

 • Lidojums Rīga-Venēcija-Rīga
 • Nododama bagāža līdz 20 kg 
 • Rokas bagāža līdz 5 kg (55 х 45 х 25 cm)
 • Dzīvošana apartamentos - 7 naktis (četrvietīgie numuriņi)

Obligāti tiek apmaksāts:

 • no 3 līdz 7 EUR/cilv., nodeva par visu uzturēšanās laiku Horvātijā

Pēc vēlmes tiek apmaksāta ekskursiju un transporta pakete - 189 EUR

Paketē iekļauts :

 • Vieta komfortablā autobusā
 • Transfērs lidosta–KRK sala (Horvātija)-lidosta
 • Grupas vadītāja pakalpojumi
 • Ekskursija KRK salā
 • Ekskursija Istrijas pussalā
 • Ekskursijas brauciens uz Venēciju
 • Brauciens uz Nacionālo parku-rezervātu „Plitvicas ezeri” + ieejas biļete

Papildus, pēc vēlmes tiek apmaksāts:

 • Brauciens ar kuģīti un zivju pikniks (cenu var uzzināt pie grupas vadītāja)
 • Kruīzs pa Venēcijas lagūnas salām - 22 EUR

*Ieejas biļetes apskates objektos tiek apmaksātas atsevišķi.

Bērnam līdz 2 gadiem - bezmaksas (neaizņemot papildus vietu lidmašīnā, viesnīcā, autobusā)!

Bērnam no 2 - 5 gadiem(ieskaitot) - apmaksājas tikai 179 Eur, pie nosacījuma, ka guļ kopā ar diviem vecākiem vienā gultā.

Bērnam no 5-12 gadiem (ieskaitot) -  atlaide 50% ekskursiju un transporta paketei!

 

SIA "Poētika"
Arhitektu 1-102, Rīga, LV-1050
Tālr. +371 67221619, Tālr./faks.: +371 26069787
e-mail: poetika@poetika.lv

[0]