SPA atpūta Pērnavā»

 

 

Aicinām Jūs uz Pērnavu – skaistu vēsturisku kūrortu pašā jūras krastā, kas ir slavens ar savu smilšaino pludmali, SPA centriem, skaistiem parkiem un lielāko Igaunijas akvaparku «Tervise Paradiis».

 


 

2 dienas


 

1. diena.

09:00 izbraukšana no Rīgas. Ierašanās Pērnavā-lielākā veselības tūrisma vieta Igaunijā. Pastaiga pa Vecpilsētu,tirdzniecības centra „PORT ARTUR” apmeklējums pusdienai. Plkst.15:00 Check-in viesnīcāSPA TERVIS, kura atrodas ideālā Igaunijas vasaras galvaspilsētas vietā, tuvu Pērnavas skaistajām smilšu pludmalēm. Viesnīca ir daļa no kompleksa Tervis Medical Spa.Līdz plkst. 17:00 Ūdens centrsapmeklējumsir bezmaksas.Kompleksspiedāvā atpūtas centru ar spa, saunām, baseinu.Vakaru var pavadīt izklaides centrā ar dzīvo mūzikuvai Disko baru Muulli. Nakts viesnīcā.

2. diena.Brokastislīdz plkst. 10:00,iespēja apmeklēt ūdens centru līdz 11:30. Plkst. 12:00check-out no viesnīcasPārbrauciens līdz Paide. Paides Valņa tornis un Vaļņa kalna cietokšņa drupas.Nocietinājuma tornī, kas atrodas Paidē, Vallimē kalnā, ir izveidots laika centrs "Wittenstein". Laika mašīnas lomā ir lifts, kurš aizved no viena laikmeta citā. Torņa stāvos var iepazīties ar senajiem laikiem, ordeņa laikiem, karaļu un caru laikmetu, okupācijas un neatkarīgās Igaunijas laiku un neatkarības atjaunošanas laiku. Laika centrā ir plaši izmantoti skaņas un gaismas efekti, videoprogrammas un imitācijas. Ceļš uz mājām, vakarā ierašanās Rīgā.

Brauciena cenā iekļauts:

Papildus izdevumi:

 

Transporta pakalpojumi komfortablā autobusā ceļojuma laikā;

grupas vadītāja-gida pakalpojumi;

viena nakts viesnīcā divvietīgā numurā (ērtības numurā) arbrokastīm (zviedru galds);

SAUNAS CENTRS, BASEINS, FINTESA ZĀLE


 


SIA "Poētika"
Arhitektu 1-102, Rīga, LV-1050
Tālr. +371 67221619, Tālr. +371 26069787
e-mail: poetika@poetika.lv

 

Услуги салона красоты

[0]