Klasiskā Pēterburga

Sanktpēterburga – Puškina – Pēterhofa

 

 

1. diena

20:00 Izbraukšana no Rīgas. Tranzīts caur Igauniju. Krievijas robeža. Nakts ceļā.


2. diena 

Agri no rīta ierašanās Sanktpēterburgā. Pilsētas apskates ekskursija: svinīgie Īzaka un Pils laukuma ansambļi, Admiralitāte, Ņevas krastmala, krāšņās Marmora un Menšikova pilis, Vasilija salas strēle –Biržas ēka, Rostrālās kolonnas, kreiseris «Aurora». Petropavlovskas cietokšņa ansambļa apskate, Pētera un Pāvila katedrāles apmeklējums. Šajā katedrālē atrodas Krievijas imperatoru Romanovu ģimenes kapenes. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās ekskursija ar kuģīti pa Sanktpēterburgas upēm un kanāliem «Ziemeļu Venēcija...». Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā.


3. diena

Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu, ekskursija uz Puškinu. Pastaiga Katrīnas parkā, kas ir ierīkots ap Lielo dīķi. Majestātiskās Katrīnas pils apmeklējums. Pili rotā izsmalcināti dekoratīvi lietišķās mākslas priekšmeti, mēbeles, glezniecība, unikālās porcelāna, ieroču un bronzas skulptūru kolekcijas. Neatkārtojamā spoguļu Troņzāle, greznie paviljoni, Аhāta istaba, pasaulslavenā Dzintara istaba. Atgriešanās Sanktpēterburgā. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, nakts ekskursija ar šampanieti «Ņevas tiltu pacelšana». Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā.

 

4. diena 

Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu, ekskursija uz Pēterhofu – parku, piļu un strūklaku pilsētu. Pēterhofas pērles – Lejas parka apskate. No Lielās pils un balkona, kas vainago Lielo kaskādi, paveras brīnišķīgs skats uz parku. Kanāls, kura krastus rotā neskaitāmas strūklakas, milzis Samsons uz klints, zeltīto skulptūru grupas un strūklaku kaskādes, marmora kolonnas ar mirdzošiem kupoliem, baseini un strūklaku vāzes, rakstainas puķu dobes. Nekur, izņemot Pēterhofu, nav tādu strūklaku, kaskāžu un jūras savienojuma. Brīvajā laikā Jūs varēsiet apmeklēt Lielo pili un vienu no Lejas parka mazajām pilīm - Monplezīras, Marli pils, apskatīt Grotas vai baudīt daudzo strūklaku vēsumu. Izbraukšana no Sanktpēterburgas vakarā. Nakts ceļā.

 

5. diena

Atgriešanās Rīgā agri no rīta.

 

 

 

 


Brauciena cenā iekļauts:

Papildus izdevumi: 

·  Brauciens ar tūristu klases autobusu

·  Transporta un ceļa izdevumi 

·   Dzīvošana ekonomiskās klases viesnīcā Sanktpēterburgā (2 naktis), 2-3 vietīgajā numurā

·   2 brokastis

·   Gida-grupas vadītāja pakalpojumi 

·   Apskata ekskursija pa Sanktpēterburgu 

·   Krievijas vīza LR pilsoņiem – 52 LVL 

·  Ieejas biļetes muzejos un citos apskates objektos

·  Medicīniskā apdrošināšana  uz brauciena laiku - 1.00 LVL 

 


Braucienam niepieciešamie dokumenti: 

·         LR pilsoņiem jānoformē vīza 15 dienas pirms ceļošanas. Nepieciešama pase, 1 fotogrāfija ( krāsaina uz baltā fona), aizpildītā anketa!

·         Dodoties ceļojumā, tūrista pasei jābūt derīgai vēl 6 mēnešus pēc brauciena beigu datuma

·         Latvijas pilsoņa pase, izdotā laikposmā  no 1992. gada 1. jūlija līdz 2002.gada 30 jūnijam, nav derīga ceļošanai!

·         Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pase, ar derīguma termiņu līdz 50 gadiem nav derīga ceļošanai ārpus Šengenas zonas!

 

Informācija tūristiem, kas ceļo ar bērniem līdz 18 gadiem:

· Bērnam jābūt ierakstītam vecāku pasē. Ja bērns nav ierakstīts vecāku pasē, nepieciešams bērna dzimšanas apliecības oriģināls.

·Bērniem līdz 18 gadiem, dodoties ceļojumā bez vecākiem, nepieciešama pase, notariāli apstiprināta vecāku atļauja un dzimšanas apliecība.

 

Papildinformācija par braucienu:

· Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-3 vietīgajā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par izvietošanu 2-3 vietīgajā numurā - 25 LVL.

· Ārvalstu pilsoņiem nepieciešama reģistrācija. Reģistrācijas cena viesnīcā no 100 RUB.

· Programmā piedāvātas ekonomiskās klases viesnīcas (iespējama izvietošana numurā ar labierīcībām blokā vai bez labierīcībām numurā)

· Minimālais dalībnieku skaits ekonomiskās tūres realizēšanai - 35 personas. Ja dalībnieku skaits nav pietiekams, ceļojums var tikt atcelts, par to iepriekš informējot tūristus.  

· Papildvieta autobusā – 30 LVL.

· Nakts ekskursija ar šampanieti «Ņevas tiltu pacelšana» - 10 EUR/ 5 EUR (bērniem).

·Ekskursija uz Katrīnas pili – 25 EUR (ekskursija+ieejas biļetes pilī un parkā, grupai sākot no 20 cilvēkiem)

· Ekskursija uz Pēterhofu – 20 EUR (ekskursija+ieejas biļetes pilī un parkā, grupai sākot no 20 cilvēkiem)

· Iesakām ņemt līdzi apmēram 20 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.

· Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu.

· Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos, vīzas u.c) ir norādītas uz 01.12.2012. (1 EUR = 0,702804 LVL). Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.

 

Noderīga informācija:

  

2012. gada izmaksas

 

Проезд в метро

 27   RUB

Прогулка на кораблике по рекам и каналам  Санкт-Петербурга

от 350 RUB

Стоимость входных билетов в музеи

Дети (РФ/иностранцы)

Взрослые (РФ/иностранцы)

Исаакиевский собор

50 RUB

250 RUB

Спас-на-Крови

    50 RUB

250 RUB

Русский музей

50/ 150 RUB

200/ 350 RUB

Большой Дворец в Петергофе

100/ 250 RUB

250/ 520 RUB

Дворец «Монплезир»

80/ 150 RUB

150/ 300 RUB

Дворец «Марли»

50/ 80 RUB

100/ 150 RUB

Гроты

50/ 80 RUB

120/ 150 RUB

Музейный комплекс «Вселенная воды»

120 RUB

250 RUB

 

 

 

 

 

 

SIA "Poētika"
Arhitektu 1-102, Rīga, LV-1050
Tālr. +371 67221619, Tālr./faks.: +371 67221194
e-mail: poetika@poetika.lv

Ceļojumu programma

1. diena

Izbraukšana no Rīgas vakarā. Tranzīts caur Igauniju. Krievijas robeža. Nakts ceļā.

2. diena

Agri no rīta ierašanās Sanktpēterburgā. Brokastis. Pilsētas apskata ekskursija: svinīgie Īzaka un Pils laukuma ansambļi, Admiralitāte, Ņevas krastmala, krāšņās Marmora un Menšikova pilis, Vasilija salas strēle –Biržas ēka, Rostrālās kolonnas, kreiseris «Aurora». Petropavlovskas cietokšņa ansambļa apskate, Pētera un Pāvila katedrāles apmeklējums. Šajā katedrālē atrodas Krievijas imperatoru Romanovu ģimenes kapenes. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās ekskursija ar kuģīti pa Sanktpēterburgas upēm un kanāliem «Ziemeļu Venēcija...». Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā.

3. diena

Brokastis. Ekskursija uz Puškinu. Pastaiga Katrīnas parkā, kas ir ierīkots ap Lielo dīķi. Majestātiskās Katrīnas pils apmeklējums. Pili rotā izsmalcināti dekoratīvi lietišķās mākslas priekšmeti, mēbeles, glezniecība, unikālās porcelāna, ieroču un bronzas skulptūru kolekcijas. Neatkārtojamā spoguļu Troņzāle, greznie paviljoni, Аhāta istaba, pasaulslavenā Dzintara istaba. Ekskursija uz Pavlovsku – Krievijas imperatora Pāvila I un viņa ģimenes vasaras rezidenci. Pastaiga Pavlovskas parkā – vienā no lielākajiem ainavu parkiem Eiropā. Atgriešanās Sanktpēterburgā. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, nakts ekskursija ar šampanieti «Ņevas tiltu pacelšana». Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā.

4. diena

Brokastis. Ekskursija uz Pēterhofu – parku, piļu un strūklaku pilsētu. Pēterhofas pērles – Lejas parka apskate. No Lielās pils un balkona, kas vainago Lielo kaskādi, paveras brīnišķīgs skats uz parku. Kanāls, kura krastus rotā neskaitāmas strūklakas, milzis Samsons uz klints, zeltīto skulptūru grupas un strūklaku kaskādes, marmora kolonnas ar mirdzošiem kupoliem, baseini un strūklaku vāzes, rakstainas puķu dobes. Nekur, izņemot Pēterhofu, nav tāda strūklaku, kaskāžu un jūras savienojuma. Brīvajā laikā Jūs varēsiet apmeklēt vienu no Lejas parka mazajām pilīm - Monplezīras, Marli pils, apskatīt Grotas vai baudīt daudzo strūklaku vēsumu. Izbraukšana no Sanktpēterburgas vakarā. Nakts ceļā.

5. diena

Atgriešanās Rīgā agri no rīta.

[6]